Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy uszkodzenie cebulek włosów jest możliwe od suszarki ?

Polecane posty

Gość gość

Jestem facetem. Pół roku temu przesuszyłem włosy na siano. Przed przesuszeniem były mocne, silne i wytrzymałe. Nic nie naprawiło moich włosów. Nawet ścięcie. Moje włosy miały 10cm i skróciłem je aż do 3 cm i nadal są tak samo zniszczone ! Planuje ściąć się na łyso i zapuszczać nowe, zdrowe włosy tylko jest pewien problem. Jak wyrwę sobię jednego włosa to zauważam że jest jakby zniszczony od początku do końca. Coś może stało się z cebulkami. Oto jak wyglądają moje włosy: są bardzo silnie zniszczone , tak jakby wogóle nie było w nich wody, wykrzywiają się na różne strony, są bardzo cienkie, są jakby jaśniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak można uszkodzić włosy od cebulek i można to zrobić chemią kosmetyczną w połączeniu z wysoką temperaturą! W naturze tak samo działa słońce-również wyżera nam zasoby włosowe już u samej nasady-działa jak foto depilacja niemalże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak zetnę się na 0 to normalne będą rosnąć? Może przydałoby się jeszcze żyletką poprawić. Pytanie tylko czy środki do golenie nie rozwalą cebulek jeszcze bardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladybug3
Lepiej zadbaj o dietę. Dużo żelaza, witaminy A i B, cynk, magnez i aminokwasy siarkowe oraz nienasycone kwasy tłuszczowe. Nasz jadłospis warto uzupełnić o warzywa ciemnozielone i strączkowe, mięso drobiowe, ryby, jaja, owoce (również suszone) ciemne pieczywo i orzechy. Możesz też zrobić badania hormonalne na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym do diety dorzuciła suplement, bo tu faktycznie przyda się odżywienie od środka. u mnie sprawdza się pilfood

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×