Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hosiytrew

czy wiek ktos co to za lek Derminax?to tabletki czy jakies zele?????????????????

Polecane posty

Gość dfdsfsgfs
a google padlo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość master22224
Dołączam się do pytania. Niestety w google nie ma żadnych stron ani informacji na temat tego preparatu. Przeczytałem o nim na stronie www.tradzik-stop.pl ale nie mam żadnych konkretnych informacji. Pomóżcie jak możecie!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy gość
Oczywiście nikt k...a nie pomoże ludziom jak o coś pytają, najlepiej jest napisaę coś w stylu 'a co google padły'. Czy ktoś wie może co to za lek, czy naprawdę działa, ile kosztuje, czy jest na receptę oraz czy jest jakaś strona www na której można się czegoś dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr.Karol
jak chcecie się dowiedziec więcej to tu jest strona na której dostępny jest cennik i ogólny zarys produktu http://www.derminax.pl/index.php?affiliateID=395 szczerze nie próbował bym tego zamawiac bez uprzedniej konsultacji z dermakologiem(zbyt wyidealizowane sa te opisy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derminax - suplement diety
Skład: ekstrakt skrzypu polnego, ekstrakt pokrzywy, hydrolizat białek kolagenowych, l-cystyna, witamina E, tiamina, ryboflawina, witamina B6, niacyna, kwas pantotenowy, witamina C, folian, biotyna, witamina B12, cynk, miedź. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivuska
kto wie ile jest tabletek w jednym opkoawaniu? wiem tyle , że cena jedneg opakowania kosztuje 139zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka655
jakas lipa. Jak takie dobre te tabletki to czemu nie mozna sie na ich stronie na ich temat wypowiadac ? takie zdjecia to sobie kazdy moze wstawic wystarczy sdobry program do przerabiania zdjec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japa
zamówiełem. Nic nie przyszło. zero kontaktu. Uwaga wygląda na firmę która wyłudza kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccccc
Ludzie nie dajcie sie nabrać.Przeciez od razu widac ze ta strona to jakas wielka lipa.Po pierwsze nie ma nic na temat firmy,skąd jest,telefon,adres nawet emaila nie dali.Flagi obcych panst są nieaktywne.Dr Hutchison nie istnieje a tamta kobieta została wklejona skądś indziej.No i najwazniejsze jak w wyszukiwarce wstukujecie derminax to nic nie mozna znaleźć na ten temat poza lipną stroną oraz zappytaniami internautów.Ktoś chce zarobic kase na zdesperowanych ludziach.Nie dajcie sie nabrac!!!!Taki lek poprostu nie istnieje!!!Opakowanie ktos wyprodukowal i tyle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niucha3107
To tabletki na trądzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozklapiocha 22
lek kosztuje 139zl za poudelko ,zamowilem caly komplet za okolo 430zl juz dokladnie niapamietam, paczka przyszla domnie w ciagu 4 dni oczywiscie zamawialem za pobraniem i wszystko bylo ok . Suplement biore juz 2 tygodnie i niewidze jakis oszalamiajacych rezultatow ,pobiore jeszcze miesiac i jak niezadziala to bedzie kolejna farmaceutyczna sciema i porazka dermatologiczna leki napewno nie zaszkodza bo rozmawilalem z dermatologielm ale pytanie czy pomoga ????to juz tez niewiedomo to tyle na ten temat pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuzia
Jak by ktoś tak stosował ten Dermianx i mu pomogło tak naprawde to proszę naklikajcie ;))Wiadomo że trzeba trochę cierpliwości na efekty, więc jak ktoś już ja dłuższy czas stosuje to dzielcie sie opiniami proszę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość westICE
Wydaje mi się że to jakaś firma krzak, która tylko chce wyłudzić pieniadze. Błąd na stronie od razu wiadać.Na pierwszej karcie wypowiada się jakaś tam Kaśka T. 23, Polska, a gdy przejdzie się na zakładkę reerencje to samo (słowo w słowo) wypowiada niejaka Patty T. 23, Niemcy. Tak samo nie jestem przekonany do niejakiej Halina D. 35, Hiszpania hehe (halina z hiszpanii). Jestem pewien na 99 % że to zwykła ściema, a w opakowaniach jest po prostu witamina C i ktoś na tym ładną kasę robi. Strony derminax.de , derminax.hu , derminax.ru itd nie istnieją UWAŻAJCIE i NIEDAJCIE się :) W radiu słuszałem nową reklamę tabletek, nazywają się jakośvizaxinum (ale nie moge nic nawet wygooglać :) popytam znajomej aptekarki. Stronę www.dorminax.pl zgładszam do rmf.fm może to nagłośnią. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura89
Czy te tabletki naprawde usuwają blizny po trądziku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobasdad
raczej kase z portfela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawka
czy coś nowego na temat Derminaxu? Może ktoś z was, kto ma ten lek mógłby podać producenta, bo na tej stronie nic nie ma, może znaleźliście coś o tej tajemniczej pani dr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawka
chciałbym zamówić ten lek, ale wygląda to podejrzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie przeanalizowałam skład tego leku i okazało się że ma identyczny skład jak lek który znajduje się w naszych aptekach a mianowicie OLIMP BIO-SILICA, 60 szt. kosztuje około 27 zł. (nic innego jak skrzyp polny, pokrzywa, witaminy i pierwiastki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość westICE
od jakiegoś czasu biore te nowe tabletki VISAXINUM i (odpukać) widzę lekką poprawę. Ten dermaxin czy cośtam to lepiej sobie darujcie szkoda kasy (visaxinum kosztuje niecałe 20 zł - kuracja na miesiąć !!!) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozklapiocha 22
Jestem juz po pełnej kuracji :-) jestem szczęsliwy bo pieniadze nie poszly w bloto, po tradziku niema sladu,dokupie jeszcze 2 pudelka zeby byla pewnosc ze tradzik nie wroci . co do blizn po tradzikowych to wszystko praktycznie wygladzilo sie jestem zadowolony z tego preparatu wkoncu jest jakis lek ktory mi pomogl. pozdrawiam i trzymam za was kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa77
Zamówiłam Derminax, przesyłke dostałam po 4 tygodniach. Oczywiście zdązyłam juz ich postraszyć zgłoszeniem na policje o wyłudzeniu pieniędzy. Tabletki nic nie warte, do końca nie wiadomo co w nich tak naprawde jest?? Opakowanie podejrzane??? Ostrzegam przed zakupem tego produktu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Embrion
Nie dajcie się omamic...nie istnieje lek na blizny po trądziku. Żaden krem, żel ani tabletki Wam nie pomogą - mogą jedynie wybielic przebarwienie. Korzystałem z różnych zabiegów, mi. dermobrazji, kwasów owocowych, itp., wydałem kupę kasy a efekty były mizerne. Jedyna znana mi metoda to laser ( koszt drogi, miesiąc z życia wyjęty, no i ryzyko ). Z trądzikiem walczę od 15 lat, w dalszym ciągu go mam tyle że trochę przygasł. Przez ten czas odwiedziłem sporo dermatologów, wypisywali mi tetracyclinę, "mazidła", witaminy a nawet miałem autochemioterapię polegającą na pobieraniu krwi z ręki i wpuszczaniu jej w pośladki a nawet znalazł się taki co przepisał mi roacutane - ponoc bardzo wyniszcza organizm. Pomimo opisanych zabiegów blizny mam do dziś. Z tego co wiem to blizna powoduje przykurcz, i nie znam innego specyfiku niż laser. A co do DERMINAX-u to zbyt piękne, żeby było prawdziwe......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozklapiocha 22
Oto domowe sposoby na trądzik: "Metoda Olejowa" Jest to pierwsza i jedna z najlepszych metod, jakie dotąd poznałem. Każdy może z niej skorzystać, jest łatwa do zrobienia - no i jeszcze nie kosztuje dużo pieniędzy. Jak sama nazwa mówi ta metoda, opiera się na korzystaniu ze zbawiennych składników zawierających się w dwóch rodzajach oleju. Oleju rycynowego oraz oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia - tłoczona na zimno (najwyższej jakości oliwa). Czego będziesz potrzebować do jej przeprowadzenia? Przede wszystkim olej rycynowy - dostępny w każdej aptece za śmieszne pieniądze. Dodatkowo wysokiej jakości oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia na zimno (cena około 10 złotych za 250ml). Pamiętaj, aby była to dokładnie taka oliwa jak napisałem (oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia – tłoczona na zimno). Teraz zwyczajnie dodaj oba olejki razem w proporcji około 30% oleju rycynowego i 70% oliwy z oliwek. Następnie dobrze je wymieszaj. Tak sporządzoną "miksturę" delikatnie rozprowadź po twarzy. Kiedy już cała Twoja twarz będzie nią pokryta, to teraz weź zwykły bawełniany ręcznik, zamocz go w gorącej wodzie i połóż sobie na twarzy (uważaj, aby nie był za gorący, bo się poparzysz). Teraz posiedź przez chwilę z ręcznikiem na twarzy. Możesz sobie włączyć relaksującą muzykę w na czas zabiegu, aby czas przyjemnie mijał. Kiedy ręcznik przestanie być już ciepły zdejmij go. Możesz powtórzyć taki zabieg raz lub dwa razy dziennie. jesli ktos ma inne opytania prosze pisac na mego meila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozklapiocha 22
z lekami na trądzik, niestety nie jest tak samo, jak z lekami na gól gardła czy grypę. Wiele osób postrzega różnego rodzaju leki (np. izotek) jako cudowną pigułkę, która wyleczy każdego i zrobi to całkowicie bezboleśnie. Byłoby wspaniale, gdyby to była prawda, ale niestety nie jest tak do końca. Nie zrozum mnie źle. Nie chce dyskredytować przyjmowania leków, bo wywołują skutki uboczne. Nie chcę Ci wmawiać, że lekarze przypisują Ci antybiotyki, bo nie znają innego lekarstwa. Osobiście uważam, że w odpowiednich przypadkach te leki mogą zrobić bardzo dużo dobrego, a i jest wielu lekarzy rzeczywiście oddanych swojej pracy i dbających o pacjenta. Jednak co bardzo ważne - zawsze powinniśmy być świadomi swoich wyborów, a szczególnie jeśli chodzi o przyjmowanie jakichkolwiek leków. Zanim zdecydujesz się płacić i przyjmować leki zapoznaj się najpierw z tym jakie mają skutki uboczne. Normalnymi (czytaj występującymi w większości przypadków) skutkami ubocznymi przyjmowania np. izoteku lub roaccutane, accutane są takie objawy jak: - swędząca bardzo sucha skóra, - denerwująca suchość oczu, - suche usta, które trzeba nawilżać, - zwiększona wrażliwość na słońce - pogarszający się stan włosów To są NORMALNE można rzec nawet niezbyt groźne skutki uboczne zażywania tego leku. Chyba każdy, kto zmaga się z trądzikiem, byłby w stanie ponieść takie konsekwencje, w zamian za pozbycie się pryszczy. (Przynajmniej ja bym się nimi nie przejmowała za bardzo). Niestety jest jedno ALE. Tak się składa, że skutki uboczne, które tutaj wymieniłem, to dopiero początek z długiej listy o wiele bardziej poważnych skutków ubocznych tych leków. Można w to wliczyć uciążliwe bóle dolnej części pleców (kręgosłupa) oraz dużych stawów (np. kolanowych). Możliwość wystąpienia różnych reakcji alergicznych, które mogą powodować trudności w oddychaniu, wypadnie włosów, a nawet nieodwracalne uszkodzenia wątroby. Dochodzą do tego jeszcze przeciągające się natarczywe bóle głowy, migreny, które mogą wystąpić podczas zażywania leku. A to jeszcze nie wszystko Są inne jeszcze bardziej poważne skutki uboczne, które mogą wywołać takie leki jak izotek roaccutane accutane. Przyjmowanie tego leku może być szczególnie groźne dla kobiet w ciąży. Może dojść nawet do uszkodzenia płodu, także na pewno odradzam każdej kobiecie w ciąży przyjmowanie tego typu leków. Ryzyko i konsekwencje są zbyt duże, aby warto było je podjąć. Nawet po urodzeniu dziecka kobieta, która je karmi, także nie powinna przyjmować takich leków, bo wciąż zagraża to zdrowiu niemowlaka karmionego piersią. Z czystej profilaktyki i na wszelki wypadek powinno się także odczekać nawet i półtora miesiąca po przyjęciu leku – z intymnym zbliżeniem. Wciąż pozostałości leku w organizmie kobiety mogą zagrozić poczętemu dziecku. Także najlepiej przyjąć bezpieczną zasadę unikania intymnych zbliżeń podczas brania tych antybiotyków. Skutki uboczne fizyczne to nie wszystko? Oprócz czysto fizycznych skutków ubocznych są także te o naturze psychicznej. Potwierdzono, że są powiązania przyjmowania izoteku czy roaccutane z naszym nastrojem. Mogą wystąpić tutaj nagłe zmiany samopoczucia (np. z normalnego na smutne) zdarzały się też przypadki depresji, a nawet myśli samobójczych. Oczywiście wciąż nie są to potwierdzone na badaniami informacje, jakkolwiek nawet sam twórca leku publicznie przyznał, że lek może wpłynąć na nastrój. Chyba nie chcesz takiego obrotu spraw prawda? Przecież to można się naprawdę porządnie wkurzyć, kiedy myślisz, że masz już gładką i czystą skórę, a tu znowu pojawia się problem. Z całą pewnością mogą Ci powiedzieć. Przyjmowanie takich leków jak izotek nie zawsze może być rozwiązaniem Twoich problemów. Owszem spotkałem się z sytuacjami, gdy izotek pomagał, ale wciąż nie powinno się Myślec, że tabletka jest rozwiązaniem wszystkich problemów. Pamiętaj o możliwości wystąpienia skutków ubocznych i zdecyduj czy warto płacić tę cenę, gdy masz możliwość wybrać naturalne i bezpieczne rozwiązanie. Pamiętaj prawdziwy sposób na wysłowienie nie powinien przysparzać Ci kolejnych problemów i jeszcze dodatkowo pogarszać swojego stanu zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 69aa9na
JEDEN WIELKI ŻAL !!! Byłam na tej stronie http://www.zyciebezpryszczy.pl/?p=6&cpage=1#comment-132 gdzie jakas dziewczyna opisuje działanie tego ,,super leku" i jak jej napisałam, że ściema to już mojego komentarza nie zaakceptowała... Bardzo bym chciała się pozbyć tych pryszczy, plam i w ogóle ale już nie wiem jak to leczyć ;/ NIC nie pomaga :( POMÓŻCIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Na chwilę obecną biorę antybiotyk na trądzik Azimycin, którego przyjmowanie jest bardzo dziwne, bo tylko raz w tygodniu ;) Wczoraj byla moja druga dawka, także jak na razie nie mogę nic powiedzieć, bo stosuje się go przez 10 tygodni. Do tego już prawie 2 miesiące biorę Verspiron (rok temu, gdy mialam lekki trądzik zadziałał po tygodniu, teraz jakoś nie widzę poprawy :( ..) Łączę z antybiotykami suplement diety Cerin, biorę już 2 tygodnie (rezultaty widać niby po 8 tyg.) dlatego jak na razie bez zmian.. Ale mam bardzo duży i uporczywy zapalny trądzik, także efektów oszałamiających się nie spodziewam, ale liczę chociaż na znaczną poprawę w 70% .. ;P A co do tych tabletek Derminax.. to też masz przeczucie że to jakaś kolejna marketingowa lipa.. ;) Visaxinum brałam dwa opakowania, no i przerzuciałam się na Cerin. Nie wiem czy dobrze zrobiłam czy źle.. ale coś trzeba robić.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsiak
hej jeśli ktoś kupił ten derminax i jest w podobnym wieku jak ja (14) to za ile go kupił i czy jest on skuteczny do tej właśnie "cery" trądzikowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×