Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość denivitka

Denivit wybielanie w 7 dni-ktos probował?

Polecane posty

Gość denivitka

czy warto kupic ta paste?potrzebuje dobrej pasty na białe zabki :D albo jakiegos sposobu na wybielenie zebow(pasty,paski itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze? mi pomogl, znaczy kiedy np wiem ze mam jakies wazne spotkanie, to na trzy dni przed uzywam tej pasty, zabki biale ;) ale nie wiem czy na kazdego tak szybko dziala jak na mnie. dodam ze nie pale, nie pije wina kawy i herbaty...:P a ponoc to ma jakies wplyw na kolor zebow-tak slyszalam. sproboj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denivitka
a długo sie utrzymuje efekt?bo na zawsze to raczej nie,a szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj aj, sprobuj* pardon ojej jasne ze nie na zawsze... ale jakos nie woiem, ja juz sie przyzwyczailam ze jak stosuje cos na tradzik to cera bedzie ladna tylko podczas kuracji, jak wybielam zabki to przez jakis miesiacczy dwa beda bielutkie, potem juz coraz mniej... tak jest i juz.. jeszcze z niczym sie nie spotkalam czego bym uzyla raz i po sprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denivitka
nio w sumie prawda:)słyszałam tez o paskach,tylko nie znam nazwy,ich efekt utrzymuje sie dłuzej do paru miesiecy,tylko musze wykombinowac nazwe,chyba ze ty znasz:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, paskow nie znam, bo jeszcze do niedawna nosilam aparacik na zebach wiec u mnie paski bylyby niewykonalne :D a teraz poprostu u mnie denivit sie sprawdza i juz :) kurde ale o tych paskach juz gdzies tu czytalam... jak znajde to wrzuce link ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazajcie
z tymi cudami. Mogą bardzo osłabić szkliwo. A chore zęby gorsze od żółtych, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna456
Bardzo słaba ta pasta, nie warto jej kupować. Ja wybieliłam swoje zęby w domu. Zęby są znacznie bielsze dzięki metodzie Martuni :) warto poczytać https://metodamartuni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×