Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

depilacja

Polecane posty

Gość gość

co kupic w kosmetycznym, niedrogie, a dobre polećcie coś dobrego na wszystkie okolice zeby sie nadawało... tak zeby wyrywało włos z cebulka bo maszynek mam juz dosyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z cebulką to tylko wosk lub pasta cukrowa. Wszelkie kremy do depilacji tylko rozpuszczają włosy i za 1-2 dni są widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki :) a polecasz konkretną firme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, najlepsza jest pasta firmy Ella. Nie wiem czy jest ogólnie dostępna, ale używają jej w salonie kosmetycznym do którego chodzę na zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ci popatrzeć na www.studiopapaya.pl. Mają tam różne preparaty i woski w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to od razu zrobić depilacje laserem i spokój. Ja robiłam serię zabiegów depilacji laserowej w idealist w warszawie na chodkiewicza. I w końcu nie mam problemu z włoskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no laser fajnie ale to jest drogi zabieg, a trzeba wykonac serie takich zabiegow... ja jak na razie mam vanity laser expert bielendy i pozbywam sie bardzo dokladnie wszystkich wloskow, cena jest niska wiec jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio używałam kremów Veet i muszę przyznać , że nie jestem do końca przekonana. Jeżeli chodzi o wszelkie triki urodowe i nowinki kosmetyczne warto zajrzeć na strone http://naurode.pl - zawsze coś mnie tam zainspiruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gnomek4
Nie wiem ale mnie jakoś ta pasta cukrowa w ogóle nie przekonuje :/ Nie lepiej od czasu do czasu wybrać się do profesjonalnego gabinetu kosmetycznego na depilacje laserową np. w http://www.laserglamour.pl/ ? nie każdy tak ma czas by się czesto depilować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle że i tak co pare dni taką depilacje będziesz musiała przeprowadzić co wiąże się również z zaczerwieniami. Ja niedawno byłam w http://lafayette.pl/strona2/ na depilacji laserowej bikini i nóg. Efekty są rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depilacja pastą cukrową Ella to depilacja profesjonalna. Ostatnio byłam na depilacji pach i bikini przed wyjazdem na urlop, miałam spokój przez ponad 2 tygodnie. Tak więc polecam tą metodę depilacji, szczególnie w salonie www.beautypremium.pl w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zrobić sobie zabiegi depilacji laserowej. Ja po serii zabiegów w estetica studio w Krakowie mam rewelacyjne efekty naprawde warto było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
depilacja laserowa- na zawsze można pożegnać się z owłosieniem Mam do zaoferowania 20% rabatu na pierwszy zabieg depilacji laserowej (laserem diodowym Light Sheer) w Laser Delux na terenie całej Polski. Osobiście korzystam z usług salonu w Sosnowcu, panuje tam bardzo miła, kameralna atmosfera, zero skrępowania. Panie są sympatyczne i uśmiechnięte. Jeśli jesteś zainteresowana otrzymaniem rabatu napisz do mnie. Mój mail : madda.lena@o2.pl Na prawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romerytka
Moim zdaniem to dobry przy niewielkich partiach jak meszek nad wargą, albo okolice łonowe. Tak normalnie to spory wydatek, a przy wrazliwej skórze nie każdy może. Ja wolę wosk i już kilka lat tak depiluje. Kiedyś chodziłam do kosmetyczki, teraz mam Easy Was i w domu można samemu sobie bez męczenia się z podgrzewaniem i aplikacją zrobić taką depilację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna herbata
Masz na myśli easy wax? W rosmanie mają promocje, zastanawiam się, ale boję się trochę depilacji w domu, czy to nie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz... kłamstwem byłoby powiedzieć, że depilacja woskiem jest nie odczuwalna. Dla mnie natomiast te ułamki sekund pociągnięcia są do przeżycia. A najważniejsze, że po EasyWax mam spokój z depilacją na miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×