Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Depilacja

Polecane posty

Gość gość

Hej dziewczyny podpowiedzccie mi troche. Czym wy depilujecie szpare miedzy posladkowa? Maszynka nie chce tego robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja depiluje depilatorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze tematu Jesteś facetem czy kobietą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli nie chcesz maszynką to zostaje wosk i to najlepiej u kosmetyczki za pierwszym razem , bo sama nie dasz rady , lub depilator ale wcześniej musisz te wloski skrócić bo nie dasz rady z bólu , jak są króciutkie to depilatorem tak nie boli , następnym razem już wcale .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maszynką nigdy w życiu. do kosmetyczki na depilację cukrową (mniej boli niż wosk) raz na 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta :) dzisiaj sama sie nagimnastykowalam z kremem ;) poszlo w miare pomyslnie,ale czasu na to troche poswiecilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazaj z kremami bo są dość agresywne i nie są polecane do tego miejsca bo można sobie nieźle zaszkodzić , ale czytałam ze niektóre dziewczyny robią własnie kremem i są zadowolone ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowanie kremu jest jak najbardziej przydatne - szczególnie, że bardzo szybko mozna sobie podrażnić to miejsce. Dlatego krem owszem. Ale jak ktoś ma depilator z nakładką chłodzącą to również bez problemu można skorzystać z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak pisały moje poprzedniczki depilacja kremem może szybko podrażnić te okolicy. Musisz uważać i kontrolować stan swojej skóry. Na potwierdzenie moich słów artykuł, gdzie znajdziesz świetne rady dotyczące depilacji miejsc intymnych. https://portal.abczdrowie.pl/depilacja-kremem-miejsc-intymnych Warto przeczytać. Polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×