Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jowitawawa

Dietetyk centrum dietetyczne Wawa

Polecane posty

Gość Jowitawawa

Szukam dietetyka/centrum dietetycznegow Warszawie, które pomoże mi szybko schudnąć. Wszędzie reklamuje się Naturhouse i zastanawiam się, czy są faktycznie tacy skuteczni. Pod domem mam ich punkt, na Puławskiej i nie wiem, czy zajść do nich? Poradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli chcesz schudnac to zapraszam na kanal na youtbue Michal Undra - mysle ze jego rady Ci pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_764
Ja właśnie jestem w trakcie odchudzania w Naturhouse na Puławskiej i mogę ci szczere polecić. Pracuje tam świetny dietetyk, zna się na swojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiakam
Myślę, że spokojnie możesz się do nich przejść, moja koleżanka była bardzo zadowolona. Pierwsza wizyta z tego, co słyszałam nie zobowiązuje cie do niczego, jak ci się nie spodoba to nie pójdziesz więcej, ale na pewno tak nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowitawawa
Jestem umówiona jutro na pierwsze spotkanie. Trochę się boję, ale z drugiej strony muszę w końcu zacząć walczyć ze zbędnymi kilogramami. Dam wam znać jak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulencja_J
Ja trafiłam na dobrego dietetyka w Profemedzie - w samym centrum wawy w hotelu Mariott. Od pół roku jestem ich stała klientką i jestem zadowolona. Po analizie składu ciała i ocenie tego jak obecnie się odżywiam dostałam odpowiednio dopasowany do mnie plan posiłków - co najważniejsze dieta nie jest drakońska, jem to co lubię. Efekty są widoczne, zmieniłam nieco swoje nawyki i czuję się o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_764
Na pewno będzie super, a jak byś jednak nie chciała podjąć się odchudzania, to też nie ma problemu. Panie, które tam pracują są naprawdę super miłe i wiedzą wszystko o dietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuZaZi
c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuZaZi
Jestem umówiona w przyszłym tygodniu w Profemedzie na pierwszą konsultacje - też słyszałam o ich dietetykach dobre opinie,znajoma odchudza się z nimi już 3 miesiące i bardzo sobie chwali. Ja ostatnie 2 lata za dużo sobie pofolgowałam w jedzeniu i muszę zasięgnąć rady kogoś kto zna się na rzeczy, a jak zaczne do nich chodzic na wizyty to będę miała dodatkowa motywacje :) Dam znac jak będzie po 1 wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maartynika
O fajnie, czekam na info jak po wizycie, sama wybieram się niebawem i chętnie poszłabym do dobrego dietetyka z polecenia, kogos już sprawdzonego. Daj znac koniecznie u kogo byłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowitawawa
Jestem po pierwszej wizycie na w Naturhouse Puławskiej, więc pisze moje wrażenia: było bardzo ciekawie, pani dietetyk dokładnie mnie przebadała i rozmawiałyśmy o moim odżywianiu itd. Ogólnie spodobało mi się i zaczynam dietę. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tami_
A jak z suplementami? Też musisz brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowitawawa
Nie muszę, ale zdecydowałam, że będę brać, bo wtedy efekt będzie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliannaa
A jak tam po wizycie w Profemedzie? Ktoś był i może coś wiecej napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, dziewczyny, czy ktoś był u dietetyka w lecznicy Alfalek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi konkretnie o tę lecznicę: www.alfa-lek.pl/pl/nasi_specjalisci/6677_dietetyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deloongi
O Alfalek nie słyszałam, ale znajoma była u Pani dietetyk w profemedzie i bardzo sobie chwaliła, wspominała, że niezwykle ciepła i profesjonalna osoba - z wykształceniem psychologicznym i dietetycznym - niestety nazwiska nie pamiętam, ale jak ktoś będzie bardziej zainteresowany mogę dopytać, albo poszukacje gdzies na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaWaw
Ja tam jestem zdania, że Naturhouse przy Puławskiej w Warszawie jest najlepszy. Wszyscy pracownicy są mili i kompetentni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julecqa65
AlicjaWaw, zgadzam się z Tobą. Żałuję, że wcześniej się do nich nie zgłosiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gona1
Ja rozważam opcję pójścia do tego centrum na Puławskiej, kilka moich koleżanek korzystało z ich usług i są zadowolone. Chyba warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggf
Są są;) na dodatek poradę dietetyka masz za darmo a płacisz tylko za suplementy jeśli już się zdecydujesz na odchudzanie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliam
Moim zdaniem nie ma lepszego centrum dietetycznego w Wa-wie niż Naturhouse na Puławskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puzulka
Dwa miesiące temu rozpoczęłam kurację w Natur House na Puławskiej. Miałam bardzo wysoki cholesterol, dlatego zdecydowałam się na pomoc specjalistów. Na razie mam lepsze wyniki i 10kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olia2
10 kilo w dwa miesiące?? Wow, brawo! Tylko pozazdrościć. Chyba sama się wybiorę do tego Natur House. Samej zweryfikować;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mizonka
Bardzo gorąco polecam dietetyków na Puławskiej w NatureHouse! Jestem bardzo zadowolona z ich metod. Nie czułam się tak dobrze po żadnej z diet jakie próbowałam. Warto wydać pieniążki aby osiągnąć sukces!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lose_some_weight
Nie wiem czy 10kg w 2 miesiace to tak zdrowo, ale zalezy od ilu sie staruje. Ja odchudzam sie racjonalnie z moja cudowna pania dietetyk z Profemedu - mamy cel 2-3kg miesiecznie i poki co idzie całkiem nieżle, po 1 miesiacu efekt osiągniety - nie głodze sie, jem to co lubie, ale wiecej sie ruszam i pilnuje stałych por posiłków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenkawawa
wybierz się na Puławską do Naturhouse, ja skorzystałam z ich pomocy, straciłam zbędny tłuszcz, moje życie stało się weselsze, poznałam mojego obecnego narzeczonego, cuda się zdarzaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doloresss3
Na Mokotowie albo w Sródmieściu masz dwa punkty centrum dietetycznego Natur House. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julcia36
Są skuteczni i to bardzo. Dieta którą dostajesz w Nature House to bardzo zrównoważona dieta. Ma to co powinno się jeść w takich ilościach by nie chodzić głodnym a jednocześnie mniej kalorii by chudnąć :) Ja byłam zaskoczona jak zauważyłam jak to działa. Super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turawa
Nature House ma bardzo dużo pozytywnych opinii. Nawet pewnie wśród znajomych masz kogoś kto korzystał z pomocy dietetyka. Oczywiście diety to nie wszystko ale zawsze warto skorzystać z pomocy kogoś kto jest w tym specjalistą. 80% efektów odchudzania to dieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×