Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego tyje?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Od maja ubiegłego roku chorowalam na anoreksje. Przy 156 cm wazylam 57 kg. Jadłam coraz mniej, ale regularnie 5x dziennie. w wakacje doszło do tego, że chudlam 8 kg w miesiąc i cały czas byłam w ruchu. Jadłam wtedy 600-800 kcal. Moim celem było 40 kg dla 158 cm. Ale gdy 1 września osiągnęłam ten cel, nie umiałam jeść normalnie. Schudłam kolejne 3 kg. Mama zawiozla mnie do szpitala. Na Oddziale intensywnej terapii schudłam kolejne 2 kg w niecały tydzień, mimo braku ruchu. Lezalam tam miesiąc, parę dni na kardiologi a potem miesiąc na endokrynologi. Wyszłam z waga 41 kg i dietą 2200. W pół roku przytylam do 48kg i uroslam do 161 cm. To była już dobra waga. Trzymałam ją jakiś czas. Od czerwca zaczęłam tyc 1-2 kg tygodniowo. Potem 2 tyg byłam na obozie i tylko pół kg w cały okres trwania obozu. Teraz doszłam do 58 kg. Mam niedoczynność tarczycy. Cukier mam 98, gdzie norma to 100. Nie miesiączkuje od maja tamtego roku. Czy to efekt jo-jo? A może okres dojrzewania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedne dziecko :( I biedna matka z taka córką. Ale pewnie gdzieś był błąd w wychowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×