Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ja czyli ona

Dobre skuteczne tabletki na mocne paznokcie!

Polecane posty

Moje paznokcie sa bardzo lamliwe i kruche. Moze mozecie mi polecic jakies dobre tabletki na ich twardosc i poprawe? Czekam na wpisy i propozycje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toboli
Idź do apteki. Tam ci polecą napewno coś albo poczytaj w necie i wybierz coś i kup w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAlly Hansen srebrna (diamond stregth) lub złota odżywka (...miracle). Bardzo skuteczne. Polceam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie Merz Special
mam po nim pazury jak tipsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoooookaa22
mi się rozdwajają już parę lat, mimo tabletek z vit.... słyszałam coś o łykaniu cynku, chyba spóbuje... żadne ożdwyki SH czy inne nie pomogły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana_katia
dziewczyny ten micro cell jest naprawdę warty ceny... podczas 3 tyg kuracji zużywa się 1/5 lakieru. a potem stosuje się go jako podkład pod lakiery, na niej lakier trzyma sie 4-5 dni, bo paznokiety są twarde i nie wyginają się, ale jednocześnie są elastyczne, więc jak w coś przydzwonicie to nie pękają.. aha - z własnego doświadczenia powiem, że kupujcie micro z turkusową nalepką a nie różową, bo ta w różowej daje efekt mlecznego lakieru - działanie ma sporo słabsze.. miałam jedną i drugą.. dajcie znać jak efekty... jestem pewna że zachęcać będziecie innych.. potem jest tylko jeden problem...... trudno pisać na klawiaturze z takimi pazurami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina brend
Nie rozumiem po co bierzecie te tabletki. Mało wam lekarstw? Pewnie za kilka lat dowiecie się, że to coś było szkodliwe w innym względzie. Nie sądzicie? Ja odbudowałam sobie paznokcie z pomocą samej odżywki New Nails. Teraz moje paznokcie wyglądają po prostu o niebo lepiej ;-) Są twarde i łatwo się je maluje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groshki_pl
na słabe i łamliwe paznokcie polecam odżywkę do paznokci z Eveline - Paznokcie lśniące i twarde jak diamenty. Super sprawa. Widoczny efekt już po kilku dniach stosowania. Ja osobiście mam już 2 czy 3 flakonik. Nakładam odżywkę zamiast lakieru, nie dość,że się utwardzają to się ładnie mienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kllarusia
Moze jeszcze do tych tabletek warto dodac też jeszcze taki krem do rąk jak DeBa Bio Vital Moim zdaniem to jest ten odpowiedni kosmetyk z którego bedziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajalasik
Przecież zabiegi nigdy nie dają trwałego efektu - logiczne, że paznokcie stracą na jakości, nie będą takie jak kiedyś. Każdy zabieg ma pewne efekty uboczne - jeśli próbujecie coś sztucznie przyśpieszyć, to nigdy nie będzie idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arniks
Aloe MSM Gel dla pięknych i zdrowych paznokci Jeżeli Twoje paznokcie są miękkie, rozdwajające się lub łamliwe, Jeżeli brak im zdrowego, naturalnego połysku i gładkości, spróbuj dostarczyć im biosiarki, niezbędnej do ich prawidłowego wzrostu! Codzienne wcieranie Aloe MSM GEl bezposrednio na płytkę paznokci oraz w ich nasadę spowoduje, że nowy, świezo przyrastajacy paznokieć będzie sie wyraznie różnił od dawnego, któremu przy wroscie najwidoczniej brakowało związków siarkowych! Polecam,działa. Chcesz wiedzieć więcej napisz do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm... odżywki new nails to używam - paznokcie są zdrowe, nie mam z nimi prooblemów, ale pewnie to też kwestia osoby. Akurat u mnie nie ma śladów po wszelkich zniszczeniach, bo jakich doprowadziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gancaler
Odżywka wymaga systematyczności. Wtedy przynosi efekty. Nie od razu paznokcie wyglądają zdrowo - wymaga to czasu, ale kluczowa w tym wszystkim jest właśnie odpowiednia pielęgnacja. Zwracajcie również uwagę na odpowiednią dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mocne paznokcie bardzo skuteczna jest odżywaka od Sally Hansen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o której dokładnie odżywce mówisz bo Sally Hansen ma ich kilka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra odżywka, ja polecę złotą Sally Hansen i tabletki, ja akurat łykam takie na skórę włosy i paznokcie z oeparolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ENI_40
a ja wypróbowałam różne preparaty ze skrzypem i dopiero po tym miałam kłopot z rozdwajaniem.. nigdy wcześniej nie rozdwajały mi się tak jak po skrzypie, mojej córce również.Złaziły nam całe płaty płytki z paznokci Dopiero gdy zaczęłam stosować Biotynę h Zdrowitu miałam wspaniały efekt. Ale to trzeba brać minimum 3 miesiące. Nigdy więcej nie użyję innego środka, tym bardziej, że wzmacnia włosy(całe lata mi nie wypadały) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiednie kosmetyk na wzmocnienie, stosowany systematycznie i powiedzmy, że to problemy rozwiązuje. U mnie doprowadzenie paznokci do normalności trochę trwało, ale co chciałam zrealizować, to załatwiłam. W tym momencie nie mam jakichkolwiek problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pewnością warto sięgać po nutrikosmetyki i wypróbowywać różne preparaty. Mi osobiście na łamiące się paznokcie bardzo paznokcie bardzo pomógł Revalid. Sporo środków tego typu można zamówić w tej aptece wysyłkowej https://www.aptekaolmed.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Solidna odżywka do paznokcie potrzebuje czasu, żeby diametralnie odmienić sytuację. To nie jest tak, że paznokcie od razu będą wyglądały świetnie i zdrowo. Płytka potrzebuje czasu, dopiero wtedy można spodziewać się fajnych zmian. Paznokcie nie są takie proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij sie dobrze odzywac - bedziesz miala i paznokcie i wlosy ladne Nic innego ci nie potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
new nails używałam na wzmocnienie płytki, tj. ich odżywki do paznokci. Bardzo szybko udało się wyleczyć sytuację, w tym momencie nie mam żadnych problemów, płytka jest mocna i twarda. Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używajcie odżywki new nails na wzmocnienie płytki. Gwarantuję że będzie dużo lepiej. Płytka nie zyska od razu, dopiero stopniowo będzie mocniejsza, a to właśnie dzięki systematyczności można uzyskać zdecydowanie najlepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×