Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dobry ortopeda w krakowie

Polecane posty

Gość gość

Witam, szukam jakiegoś dobrego ortopedy w krakowie, bądź okolicach. Chodzi o moją córkę, więc prosiłabym tylko sprawdzonych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martenja
Ja z moim synem chodziłam do pana Rafała Więcka. Mieliśmy wizyty w gabinecie przy ul. Słomczyńskiego, ale wiem, że doktor przyjmuje jeszcze w kilku innych miejscach w Krakowie. Według mnie to dobry lekarz. Mogliśmy na niego liczyć w każdej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola ola
też bym poleciła doktora Więcka. Jest to lekarz z dużą wiedzą, a jeśli chodzi o dzieci to lepiej nic nie bagatelizować. http://www.praktyka.info.pl/ tutaj znajdziesz adresy gabinetów, gdzie przyjmuje ten lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedzi. Idziemy na wizytę z córką do pana Rafała Więcka w tym tygodniu. Mam nadzieję, że doktor będzie tak dobry, jak pisałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yannna
Możesz dać znać jak tam wizyta u doktora Więcka jak już będziecie po:) ja się też przymierzam żeby do niego pójść. Czytałam opinie na znanylekarz.pl ludzie piszą tam same dobre rzeczy o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryczałówa
ja wam moge go polecic, bo juz u niego bylam. i chyba wybieram sie zowu tym razem z troche innym problemem... ale bez obaw - wpadajcie do niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yannna przepraszam, że tak długo czekałaś, ale szczerze mówiąc nie miałam ostatnio wolnej chwili. Byłam z córką u doktora Więcka. Bardzo miły człowiek. Ma podejście do dzieci. Córka teraz chodzi na rehabilitację zaleconą przez niego. Już po pierwszym tygodniu było widać efekty. Także śmiało mogę polecić doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yannna
spokojnie, nic się nie stało :) ja też się wybrałam do pana Więcka. Wizyta przebiegła dość miło, doktor był bardzo uprzejmy i wszystko mi wytłumaczył. W poprzednim tygodniu rozpoczęłam rehabilitację, zobaczymy jakie będą rezultaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZWioletta
Dla mnie Rafał Więcek - moja mama do niego chodzi a teraz (niestety z powodu bólu) ja też muszę. Bardzo dobry specjalista !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jankamanka
Też potwierdzam, że Rafał Więcek to dobry lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisława 45
Dla mnie też Rafał Więcek jest godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że nie tylko ja chodzę do Więcka. od kilku lat jestem, można powiedzieć, jego stałą Klientką - zawsze wracam zadowolona i zawsze pomaga! jedyny lekarz do którego nie czekam miesiącami w kolejce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzanna 4
Z mojego doświadczenia doktor Rafał Więcek jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też Więcek pomógł więc nie narzekam na niego. jest dobrym specjalistą i ewidentnie widać, że wie co robi. oczywiście, że jest wielu specjalistów jego pokroju więc każdy wybierze kogoś innego ale tu naprawdę warto i nie ma co się obawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatalkaUran
ja akaurat nie chodziłam do dr Więcka , ale moja babcia tak . Miała problem straszny z nogą . Zrobił jej się jakiś stan zapalny w kostce . z poczatku chodziła do lekarza ogólnego , który tylko zaniedbał jeszcze bardziej sprawę . W końcu potem poszła do dermatologa , bo miała dodatkowo uczulenie na tej nodze . W końcu trafiła na dr Więcka . On jej zdiagnozował właśnie ten stan zapalny , porobił zdjecia rtg , przepisał leki . Teraz jest juz ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamaryznynowy
Widze, że nie tylko ja mam takie dobre zdanie o dr Wiecku. Dla mnie to prawdziwy cudotwórca. Po złamaniu nogi i wyjęciu jej z gipsu już po miesiącu biegałem. Dr Więcek zlecił mi odpowiednią rehabilitację, wytłumaczył jakie ćwiczenia samemu w domu wykonywać itd. Dla mnie to świetny lekarz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama teraz korzysta z terapii w Vitanea i z tego co z nią rozmawiam to wygląda to, że jej pomaga. Ona cierpi z powodu problemów ze stawami, jeszcze artretyzm do tego dochodzi. Zwykłe metody zawiodły, więc poszukała medycyny naturalnej. Może to lepiej, przynajmniej nie wciskają jej kolejnych tabletek do łykania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie ponoć najlepszy jest dr Rafał Więcek , mama i kilka jej koleżanek chodzą do niego i bardzo go wychwalają. Poczytaj sobie na innych forach (medycznych) opinie o nim, dużo osób się wypowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAro34
A ja polecam Marzene Bahr pracującą w Fizjomedzie. Pomogła mi w kłopotach z łękotką i teraz mogę spokjojnie wrócić do treningów. Pracują tam również lekarze i robią na miejscu badania. Także jeśli ktoś szybko chce wrócić do formy i nie czekać w kolejkach jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea785
Polecam gabinet państwa Więcków, mają kilka gabinetów. Mój mąż miała poważny wypadek samochodowy….na całe szczęście w gabinecie G&R doszedł do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość7634
dzięki za wasze rady, tez zdecydowalam sie pojsc do wiecka i nie zaluje!!!!!!!!! jestem w trakcie leczenia ale juz czuje sie naprawde duzo lepiej, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość21221
A jakby ktoś z Was szukał dobrej domowej rehabilitacji to polecam zwrócić się do Reha Expert. Znają się na tym, co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treko

ja zaczęłam zabiegi w G&R i mogę polecić ten gabinet, bo bardzo profesjonalna jest tam obsługa, gabinet super wyposażony. Myślę, że po całej serii zabiegów  będzie naprawdę super 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

na Bieńczycach w Rajtar-Medica przyjmuje Pani Iwona Walczyk-Czapla, polecam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej

Miałem potężne problemy z kolanem po upadku z roweru. W sumie przypadkowo trafiłem do CMC http://cmc-center.pl/przychodnia-poz/ Pomogli. Chyba więc są dobrzy. Warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek548

Prima Med dr. Henryk Bisz . Świetny specjalista. ma super podejście do pacjenta. Zna się na rzeczy. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×