Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maaagdalena

domowe sposoby czy leki?

Polecane posty

Gość Maaagdalena

Cześć, wiem, że ten temat nieustannie się przewija, ale gdzieniegdzie są stare tematy i chciałam go odświeżyć, bo może ktoś ma jakieś cenne informacje. Chodzi mi o nieustannie powracający trądzik...uważacie, ze lepiej wydawać pieniądze na maści, które oferują przemysły farmaceutyczne czy może domowe sposoby maseczki itp. Nie chodzi mi o wizyty u dermtologów, bo odwiedziłam już kilku, kosmetyczki również i nic nie zdało do końca rezultatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używaj produktów zawierających nadtlenek benzoilu i kwas salicylowy. Możliwe, że to właśnie kosmetyki mające działanie antytrądzikowe staną się receptą na twój problem. Prosta rada: przed snem stosuj żele i toniki oparte na kwasie salicylowym, natomiast rano nałóż krem zawierający nadtlenek benzoilu. Sukces gwarantowany. Wypróbuj przełomowy środek – Cetaphil. Niezwykle łagodna dla skóry emulsja, jest w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domowe sposoby: Żele, toniki, mydła, kremy, bazy, podkłady, pudry... Może twoja skóra ma dość chemii? Jeżeli żadna z powyższych rad cię nie przekonuje, wykorzystaj produkty, które znajdziesz w swojej kuchni. Myj twarz miodem i nawilżaj olejem koko sowym. Od czasu do czasu stwórz nat uralną mas eczkę, dodając do miodu zmielone płatki owsiane lub sodę oczyszczoną, następnie miksturę pozostaw na twarzy na 10 minut, usuń i ciesz się gładką cerą. Woda skórze zdrowia doda. Czas sięgnąć po ten cudowny płyn, który ma zbawienne działanie na nasza cerę. Do szklanki wody wrzuć plasterek cytryny – oczyścisz organizm z toksyn i poprawisz ukrwienie skóry. Przygotuj zimny okład. Jeżeli szukasz taniego rozwiązania, zajrzyj do lodówki. Gdy tylko poczujesz, że na twojej twarzy zaczyna formować się pryszcz przygotuj okład z lodu. Przykładaj go na 10 sekund co parę minut kilka razy dziennie - procedura taka zahamuje rozwój wyprysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skon sultuj się ze specj alistą. Nie czarujmy się, przyczyny upor czywego, nieustannie powra cającego trą dziku, mogą być prze różne. Zanim wydasz fortunę na cudowne eli ksiry, umów się na wizytę z derm atologiem. Może potrzebujesz siln iejszego środka dostępnego tylko na rec eptę? „Trzymaj ręce z daleka.” Prawdopodobnie jedną z najprostszych zasad, które uchronią cię przed rozwojem trądziku jest „trzymanie rąk przy sobie.” Dotykając i naciskając wypryski, tylko pogarszasz sytuację i ryzykujesz powstanie blizn. Zostaw je w spokoju i zastosuj którąś z powyższych rad, a z pewnością wypryski znikną same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leki zawsze mają efekty uboczne niekorzystne dla naszego zdrowia wiec proponuję naturalne metody, które są już sprawdzone. Twarz zamiast toniku przemywaj octem jabłkowym (najlepiej jak zrobisz go sama), pij zioła na trądzik 2*dziennie http://hh-life.pl/produkt/herbata-na-tradzik-dn-20x2g/ a twarz zamiast kremu na noc smaruj niewielką ilością oleju kokosowego. Te wszystkie zabiegi zniszczą bakterie, utrzymają dobre ph skóry i ją nawilżą i zregenerują. Po tygodniu będziesz widziała różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xlsa
dla mnie bardzo dobrym sposobem jest żel Alaclarin, używaj go codziennie rano i wieczorem, nie wyciskaj i dbaj o swoją skórę, dobrze ją nawilżaj szczególnie teraz przy takich upałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pioteer
również używałem tego żelu Alaclarin, jakieś 2 miesiące temu wyczytałem o nim coś na forum i postanowiłem zakupić. Teraz już kończę swoją kuracje z nim i widzę bardzo duży postęp, zostało mi już tylko kilak blizn, które on również rozjaśnia. Myślę, ze za 2 tygodnie już nie będzie śladu, ze miałem kiedykolwiek trądzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanetkaaa
tez słyszałem o Alaclarin, skoro go tak polecacie to moze go również użyję, bo ostatnio właśnie powrócił mi trądzik,a el taki mały wiec chyba lepiej od razy mu zapobiegać. Pójdę chyba w poniedziałek go poszukać w aptekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz mendy spamuja swinstwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Majka
Ja bym napisała, że ani jedno, ani drugie. Sama używam kosmetyków do twarzy biocosmetics-polska i uważam, ze tego rodzaju rozwiążanie jest dużo lepsze dla mojej cery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
won spamerskie piiizdy!!! won spamerskie piiizdy!!! won spamerskie piiizdy!!! won spamerskie piiizdy!!! won spamerskie piiizdy!!! won spamerskie piiizdy!!! won spamerskie piiizdy!!! won spamerskie piiizdy!!! won spamerskie piiizdy!!! won spamerskie piiizdy!!! won spamerskie piiizdy!!! won spamerskie piiizdy!!! won spamerskie piiizdy!!! won spamerskie piiizdy!!! won spamerskie piiizdy!!! won spamerskie piiizdy!!! won spamerskie piiizdy!!! won spamerskie piiizdy!!! won spamerskie piiizdy!!! won spamerskie piiizdy!!! won spamerskie piiizdy!!! won spamerskie piiizdy!!! won spamerskie piiizdy!!! won spamerskie piiizdy!!! won spamerskie piiizdy!!! won spamerskie piiizdy!!! won spamerskie piiizdy!!! won spamerskie piiizdy!!! won spamerskie piiizdy!!! won spamerskie piiizdy!!! won spamerskie piiizdy!!! won spamerskie piiizdy!!! won spamerskie piiizdy!!! won spamerskie piiizdy!!! won spamerskie piiizdy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×