Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nicepeter

Elektroniczny papieros. Wasze opinie.

Polecane posty

witam. od tygodnia pale elektronicznego papierosa. jestem bardzo zadowolony, nie ciagnie mnie do zwyklych, nie kupuje zwyklych, a jak ktos w pracy poczestuje to w ogole zwykly mi nie smakuje. olejek 11-12mg czyli prawie najslabszy. a jak jest u was? macie z tym doswiadczenie? jak dlugo juz palicie elektronicznego papierosa? palilem paczke dziennie. wydawalem 11.80zl x 31 dni = 365.80zl miesiecznie 365.80zl x 12 miesiecy = 4389.60zl koszt elektronicznego papierosa 100-200zl. ladowanie olejkow 50zl wymiana koncowki 24zl czy tak czy tak oplaca sie palic elektronicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie palę elektronicznego
ale brat pali, jest zadowolony, oddech inny, w domu nie śmierdzi, kasy w portfelu więcej, zdrowia przybywa, ogólni oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a e i o u
elektronicznego palę od około 5 miesięcy. teraz już używam olejku bez nikotyny. nie odstawiam z czystego wygodnictwa. wydaję niewiele, nawet za bardzo nie wiem ile. a na papierosy szło mi jakieś 600 złotych miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaaaaa
możesz napisać gdzie i jakiego zakupić e-papierosa? co ma być w zestawie, jak w ogóle zabrać się do tego? dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawskaaaaaaa normalnie papierosy chodza w sklepach po ponad 200zl. ja kupilem na allegro ten zestaw za 99zl jestem bardzo zadowolony, bo nie ma takiej marzy jak w sklepie http://allegro.pl/2x-e-papieros-ego-t-z-ce4-25ml-liquid-promocja-i2491862883.html tylko juz do sklepu musisz pojsc i dobrac sobie olejek. bo sa rozne smaki, ja wole tradycyjny camel albo marlboro, zadne tam truskawki czy miety i rozne moce. ja pale 12mg moc, to jest moc dla super lightow. bo 24 mg to super mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie im droższy model zamówimy, tym będzie on lepszy. Mój chłopak na pierwszy rzut kupił e-p za 400 zł i od kilku miesięcy leży nieużywany. Ja zamówiłam sobie przez sklep internetowy Cigito TanGo za 99 zł! Według mnie jako pierwszy e-papieros sprawdza sie bardzo dobrze. Prosty w obsłudze, ładnie wygląda - szczególnie cenna uwaga dla pań, spokojnie spełnia wymagania osób które palą max 10-15 papierosów dziennie. Na klirku trzyma 2-3 dni, a dziennie idzie 1,6 ml. Spadek napięcia jest odczuwalny dopiero po rozładowaniu się baterii, która jest bardzo solidnie wykonana. No i model ten nie jest jakoś oszałamiająco drogi! Dokupiłam do tego liquid o smaku owocowym z 12-procentową zawartością nikotyny (taki mi doradzili pracownicy tego sklepu, którzy okazali się bardzo pomocni) i jak na razie nie jest źle. Faktycznie moc liquidu chyba dobrana idealnie. Najlepiej wybrać olejek z zawartością nikotyny stosowną do ilości wypalanych papierosów. Przykładowo, ja paliłam ok 10 papierosów dziennie, więc wybrałam liquid o zawartości nikotyny 14mg/ml. Po jakimś czasie organizm domaga się mniejszej ilości nikotyny i przechodzimy na mniejszy liquid itd. Na późniejszym etapie można np. wybrać juz liquid beznikotynowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manciak
Ja również palę epapierosa od miesiąca. Kupiłam przez internet z kuponem zniżkowym jestem bardzo zadowolona !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwikksa
Ale co kupiłaś z kuponem zniżkowym? E-Papierosa? Gdzie są takie kupony zniżkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie jestem przekonana, kupiłam sobie jakiś czas temu, wypróbowałam parę fluidów i nawet fajny wynalazek, ale.... zaraz po tym zachorowałam na zapalenie górnych dróg oddechowych i czułam, że coś jest nie tak, takie dziwne uczucie w gardle i w tchawicy, nie do opisania, nigdy wcześniej tego nie miałam więc się wystraszyłam, że to od tego e-papierosa, że jest bardziej szkodliwy, niż wszyscy myślą i wywaliłam go do śmieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadekwp2
ja byłem przywiązany do tradycyjnych papierosów, ale na gwiazdkę zamówiłem sobie coś takiego: tiny.pl/qfsfw, pali się znacznie lepiej, są fajne smaki, a do tego mniej szkodliwe dla zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj starszy tez nakrecil sie na e-papierosa chwali sie przez kilka miesiecy ze go nie ciagnie i pozniej zacza pociagac a to go ktos poczestowal i tak juz odpuscil sobie e-papierosa wy wydal kupeeee kasy na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do niczego mam w domu i do tego wszelakie akcesoria z checia bym odsprzedala komus bo tylko lezy i sie marnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mapii44
Ja byłam mądrzejsza, bo nie byłam pewna czy mi to będzie odpowiadało, więc sobie kupiłam dwie takie jednorazówki http://mylime.pl/e-sklep/produkt/74-wild-west i spróbowałam, spodobało mi się i jestem zadowolona, że przeszłam na e-palenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ymm ja pale 2 paczki na tydzien,myslalam o tym e -papierosie........ale ja wiem chyba lepszy prawdziwy dymek,ten zapaszek...ymmmm,dodam ze nie pale w domu,w oknie lub lazience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna,sama palę je od jakiegoś czasu i dawkuję ilość nikotyny. Patrząc na rożne promocje zauważyłam nawet,że na Marmari.com.pl gdzie w dniach 13-16 luty 2014 każdy kto zrobi zakupy na kwotę minimum 30zł otrzyma od nas GRATIS polski liquid o pojemnosci 10ml ponad 30smaków do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie palę w ogóle, ale sporo moich znajomych przerzuciło się na e-papierosy i jest zadowolonych. Na pewno jest to zdrowsza alternatywa niż palenie kilku paczek dziennie. Zauważyłam jednak, że po e-papierosa sięga się częściej niż po zwykły papieros. Więc nie pomaga on wyrwać się z uzależnienia od nikotyny, jedynie redukuje ilość wdychanych substancji smolistych do zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chłopak przerzucił się na e-papierosa i wszedzie go ze sobą nosi;) ale do normalnych papierosow go nie ciągnie ( na szczescie!), bo nie wytrzymałabym tego smrodu w domu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam podobne doświadczenia. Zaczęłam palić do piwa. Potem coraz częściej sięgałam po papierosy. Na e-papierosa przeszłam razem z koleżanką ze studiów. Razem zamówiłyśmy na allegro i od tamtej pory nie palę już zwykłych szlugów. Nie brakuje mi tego. Mam nawet swoje ulubione "smaki";) Ja jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona44
Ja uwielbiam kawowe liquidy lime, rano po śniadaniu obowiązkowo chwila relaksu i do pracy. E-palę już dwa kata i myślę, że to był dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Munniek
U mnie to już cztery lata i nic mnie nie ciągnie do analogowych, nie palę smakowych, choć te o których piszecie od Lime wydają się dobre, ale jak dla mnie lepsze są te zwykłe, ewentualnie z dodatkiem orzeźwiającej mięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitka77
Ja elektronicznego mam od świąt bo dostałam w prezencie od chłopaka bo nie lubi jak palę. Najpierw sceptycznie podeszłam do tego bo mi po prosyu nie podchodził, ale smaki tych liquidów które mi zamawial też są necące. Powoli zaczęłam corza częsciej uzywać e-papierosa a teraz już nie ciągnie mnie do zwykłych. Nie śmierdzę przynajmniej i przestałam kasłać. Planuję teraz zupełnie zamawiać liquidy beznikotynowe i palić dla przyjemności, np ulubiony mój smak to czekoladowy( firmy lime)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W_i_o_l_a
Czekoladowe liquidy lime sa bezkonkurencyjne :-) Ja e-palę od dwóch lat, pierwszy miesiąc był ciezki i wydawało mi się że to nie dla mnie, ale wystarczyło zmienić zawartość nikotyny i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
87999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrYsTyNa_33
Ja ostatnio dałam się namówić na liquid lime z posmakiem anyżu. Ciekawy smak, ale kompozycja dość fajna, jakoś wcześniej nie przyszło mi do głowy, żeby takie połączenie spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piramidda
Liquidy z posmakiem przypraw? Nie słyszałam jeszcze o takich, ale zawsze warto spróbować, drogie to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo duży wybór liquidów oferuje sklep internetowy www.liquides.pl. Naprawdę szeroki asortyment, dobrych jakościowo produktów. Produkowane są one w Polsce z polskich i europejskich składników, są pewne i sprawdzone. Dużym plusem są też przystępne ceny i ogromny wybór smaków, świetne są przede wszystkim owocowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×