Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kuzynka Bietka

Facet w SPA to gej?

Polecane posty

Gość kuzynka Bietka

Chciałam wyciagnac mojego chlopaka do SPA na zabieg na cialo, widzialam takie fajne zabiegi czekoladowe, mialam nadzieje, ze da sie namowic, ale niestety stwierdzil obrazony, ze nie pojdzie do zazndego SPA bo do SPA chodza tylko geje. Jak go przekonac ze nie ma racji? A moze cos w tym jest? Sama juz nie wiem co o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet w SPA, dlaczego nie? W dzisiejszych czsach, gdzie żyjemy tak szybko. Przecież są specjalne linie pielęgnacyjne dla mężczyzn właśnie. Relaks, regeneracja...wróci odmieniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczliwy
czyli ........................... gej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośikam
Mój mąż w dzień kobiet zabrał mnie do SPA i zapewniam Was że gejem nie jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej a dlaczego niby miałby nie iść na masaż na przykład? Co w tym złego, bo ja nie wiem :/ Jest sporo zabiegów, które mogłyby się spodobać facetom, ale sami przed sobą się nie chcą do tego przyznać. W spa w Głęboczku są na przykład zabiegi winoterapia :) Myślę, że wielu panów byłoby zainteresowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież wielu mężczyzn chodzi do spa i ja nie widzę w tym nic dziwnego. Przecież każdy chce wyglądać i czuć się dobrze. Poza tym mnie osobiście cieszy fakt, że mężczyźni dbają o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie może skusiłabys swojego mężczyznę winoterarią z kąpielami w winie w Głęboczku , myślę, że byłby zadowolony, w końcu to nie sa jakieś maseczki , bo może tak wielu mężczyzn to postrzega tylko bardzo fajny zabieg na ciało , nie ujmujący nic z męskości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pons
moze wez go najpierw do czegos, co nie jest bezposrednio zwiazane z uroda a potem zadbaj o reszte. mój plan: bierzesz go do aquaparku np tatarlandia na słowacji ,bawicie sie, zjezdzacie itd, a potem hops - dop spa, ktore jest w tym samym kompleksie, bo Ty jestes zmeczona wiec musisz sie zrelaksowac i chcesz zeby Ci towarzyszyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika32
Miałam ten sam problem z moim chłopem! Wzięłam go sposobem:) Mieszkamy w Tychach, a wybrałam spa pod Rybnikiem i zagrałam niewiniątko, że sama nie dojadę tam przecież! Panie z obsługi uprzedziłam o moim planie, ale zajęły się chłopem megaprofesjonalnie! Efekt był taki, że ja już po zabiegach swoich, a on jeszcze się relaksował:) Teraz sam proponuje takie weekendowe wypady. Właśnie kupiłam mu prezent na Dzień Chłopaka - może i Was to zainteresuje? www.silvanspa.pl/facet Sprawdzone i polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja swojego planuje wziąc na trochę bardziej "Męskie" kąpiele, bo piwne, znalazłam takie w do slonce spa, niedaleko Krakowa. Myślę, że da się go przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie to to SPA pod Rybnikiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno Twój mężczyzna będzie zachwycony kąpielą w piwie mój był tak zadowolony że nawet dał się namówić Panią na zabieg na twarz i chyba tylko ze względu na nazwę "Siła Herkulesa" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee tam gej, ja swojego wysłałam i nie uwazam, żeby w tym bylo cos gejowskiego. wrócił zadowolony, zrelaksowany, wypoczety, czyli cel zostal osiagniety. akurat mu takie pakiet wybralam, zeby nie czul sie dziwnie, a ze spa zalesie mazury ma w ofercie takie pakiety tylko i wylacznie dla mezczyzn wiec podobalo mu sie i nie czul sie na masazu, czy na zabiegach dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość10000
Nie. No cóż... Typowy, uprzedzony polak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba normalne, że facet może pójść też do SPA. Nie wiem skąd takie dziwne myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem takiego stereotypowego podejscia... co jest zlego w chodzeniu do SPA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam facet w SPA - spoko, mi to gra. Byłem jakiś czas temu w takim raju i widziałem w łazience bidet, zrobiłem nawet fotkę, to model BB-800 myślicie, że to gejowskie urządzenie? Żeby się wypłukać :) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież w SPA są specjalne pakiety odpowiadające męskim potrzebom. Nie rozumiem, co niewłaściwego jest w relaksie i dbaniu o siebie, niezależnie czy chodzi o kobiety czy o mężczyzn. A niektóre zabiegi są opisane tutaj: https://portal.abczdrowie.pl/wczasy-spa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×