Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

dlaciebiewszystko

Zarejestrowani
  • Zawartość

    0
  • Rejestracja

  • Ostatnio

    Nigdy

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. dlaciebiewszystko

    odzież termoaktywna

    Ja podobnie jak Kolorowa79 mam doświadczenie z under armour - w stanach ta marka jest bardzo popularna u nas jakoś mniej, może dlatego, że tam jest wykorzystywana przez graczy futbolu amerykańskiego a ten sport jest u nich bardzo popularny.
  2. To trzeba częściej brać udział :) możesz próbować na facebooku, tam jest sporo konkursów, a czasami zasady są bardzo proste :) Tutaj masz na przykład jeden konkurs http://pl-pl.facebook.com/DOBRENARTY - do wygrania jest sprzęt narciarski, a trzeba dodać jakieś śmieszne zdjęcie i liczyć na głosy znajomych :)
  3. dlaciebiewszystko

    Maszyna do szycia

    Singer 2250 kosztuje poniżej 400 złotych :-) - przynajmniej na electro.pl w tej cenie go widziałam. Marka dobra i ten model też warto kupić. Można się jeszcze rozejrzeć za czymś od Juki lub Brothera. Wszystkie te marki są godne polecenia.
  4. dlaciebiewszystko

    Jaka patelnia??

    Ja mam patelnię teflonową i nie narzekam na nią. Nie wiem, może miałam szczęście, albo po prostu kupiłam lepszy model niż ty, ale mi nic nie przywiera :-) Zobacz sobie patelnię tefal elegance na electro kosztuje 80 złotych, ale moim zdaniem warto. Ja jestem zadowolona :-)
  5. dlaciebiewszystko

    Nieustający ból gardła

    geeez z tą nerwicą to rzeczywiście dziwne, ale prawdopodobne. Polecam też spróbowania płukanki z soli, pomaga. Sama nie wiem, co mogłoby Ci być, ale może warto iść do innego lekarza. Może on coś wymyśli, może coś zobaczy w tym gardle. Lepiej skonsultować to z innym specjalistą.
  6. dlaciebiewszystko

    KONIEC Z OPRYSZCZKĄ!!!!!

    Ja z opryszczką na szczęście już się rozstałam jakiś czas temu i na razie nie atakuje :-) ale nigdy nie wiadomo kiedy wróci. Wirus dalej jest gdzieś tam zagnieżdżony i zawsze może zaatakować. Mazda dobrze mówi, że trzeba się wzmacniać :-) bo oprycha atakuje jak organizm jest osłabiony.
  7. dlaciebiewszystko

    Jak tanio karmić kota?

    W internecie opłaca się zamawiać karmę dla kota, często wychodzi taniej :-) Ja swojemu kociakowi zamawiam na e-karma karmę taste of the wild nie jest może najtańsza, ale na pewno lepsza od wszelkich marketowych karm. Ale warto też dawać jak najwięcej jedzenia domowego.
  8. dlaciebiewszystko

    Wolne kwatery nad morzem

    Ojej tyle osób pyta o wolne kwatery, a wystarczy poszukać w sieci. Są stronki na których można znaleźć oferty. Na przykład na nocuj.com.pl jest dużo ofert hoteli, domków, apartamentów - wystarczy wpisać miejscowość, która nas interesuje i po kłopocie :-) wyskoczy tyle ofert, że do wyboru do koloru :-)
  9. Też mam dobre zdanie o ciba visions - ogólnie. Na pewno między mini a bauschami jest spora różnica. Jak dla mnie bardziej komfortowe. Z bauschami miałam ten problem, że czasami jak je zdejmowałam to mi się sklejały i trzeba było bardzo delikatnie je rozklejać, bo inaczej mogły się rozerwać :/ A z tymi co mam teraz nie ma żadnego problemu :-)
  10. Ja inaczej napiszę. polecam sprzęty boscha. A jeśli chodzi o pralki ładowane od góry, to może ta http://www.electro.pl/produkt-BOSCH_Pralka_BOSCH_WOT_352_BY_-100921,81.html można też zerknąć na mastercooka. Mój pracuje bez problemu.
  11. Bieżnai, stepper, czy rowerek. Wszystko da nam dobry efekt jęsli będziemy odpowiednio ćwiczyć. I regularnie. Niestety trzeba się motywować i starać się jak najwięcej używać sprzętu jeśli już kupimy. Dodatkowo możemy się wspomagać jakimiś suplementami - efekty będą lepsze.
  12. dlaciebiewszystko

    Wakacje na Mazurach, gdzie?

    Jeśli chodzi o jakiś domek, kurort w którym można się zatrzymać to możesz sobie zerknąć na stronkę nocuj.com.pl maja bazę hoteli, domków itd z całej Polski. Na stronie jest też wyszukiwarka więc możesz wpisać sobie dokładnie miejsce które cię interesuje.
  13. dlaciebiewszystko

    kto jezdzi na rowerze stacjonarnym

    Ja kiedyś spróbowałam na siłowni rowerka i się w nim zakochałam :-) I już od dłuższego noszę się z zakupem takowego do swojego mieszkanka. tylko ceny są dosyć wysokie. Znalazłam co prawda taki tani http://www.hellhound.pl/rower-magnetyczny-1690-p-3820.html i w sumie chyba go sobie kupię, bo przynajmniej na razie nie chcę inwestować w nic droższego.
  14. Zgadzam się z powyższym, ale jeśli karta nie jest podkręcana, to najpierw skontaktuj się ze sprzedawcą i powiedz co i jak. A jak nie bedzie chciał tego uwzględnić - mimo Twojej racji - to zgłoś sprawę allegro - oni też powinni o tym wiedzieć. Ważne że jeszcze nie zapłaciłeś.
  15. dlaciebiewszystko

    DZIEŃ DZIECKA - Co kupić ???

    Dla chłopca postawiłabym na jakis gadżet elektroniczny (może cos do komputera? jest tyle gadżetów - ta kierownica tracera to dobry pomysł) ewentualnie grę - jeśli lubi, albo coś ze sportu jak się interesuje (jakąś koszulkę, piłkę). Dziewczynce to chyba standardowo jakieś lalki? Ale czy teraz dziewczynki w jej wieku nadal się bawią? Tak się te czasy pozmieniały.
×