Odpowiedz na ten temat

farmona- tabletki na biust!

• piekna i mloda 2007.02.05 [21:20]
    postaram sie - nie ma problemu...
  • upupik 2007.02.06 [17:54]

• a wiecie moze 2007.02.08 [00:31]
    czy faza podtrzymujaca ma trwac do konca zycia juz? Bo nie ma na stronce nic na ten temat
  • ludziaki pomozta 2007.02.08 [09:08]
    chyba tak...
  • yyyyyyy 2007.02.08 [14:35]
    Raczej powinna trwac i trwac skoro jest zapewnienie ze tabletki przestana dzialac wraz z przestaniem brania ich... Na pewno wiec gdy sie przestaje je brac to piersi wracaja po kilku miesiacach do dawnego stanu.
    Nie ma cudow typu - tabletki w 10 dni powieksza ci piersi i tak juz zostanie ( na co niejednokrotnie mozna sie natknac w gazetach).
    Mysle jednak ze gdyby np faze podtrzymujaca stosowac przez np miesiac a pozniej kolejny miesiac juz nie by w kolejnym ponownie podtrzymywac to - efekt bylby utrzymana - ale to tylko spekulacje - na pewno jednak trzeba tabletki brac do konca...

• a ja mysle ze nie trzeba brac 2007.02.08 [14:47]
    potem codziennie ale np co 2, 3 dni po 1tabl
  • Woczekiwaniu 2007.03.11 [15:05]
    hmm ja biore dopiero drugie opakowanie jak narazie efektow nie widac;] no ale jest napisane ze dopiero po 6-8 miesiacu cosik widac, wiec jak dam rade z kasa bo kosztuja rzeczywiscie prawie 50 zl to moze sie doczekamusmiech.gif
  • a wskaz mi roznice 2007.03.11 [15:15]
    no fajnie zdaj relacje usmiech.gif
  • to dziwne 2007.03.11 [16:24]
    Dziwne ze nic nie widzisz - efekt twardosci jest widoczny od razu. No ale fakt faktem nie na kazdego dzialaja tabletki - podobno picie "czarnuszki" powieksza biust - ja pilam i nie widzialamusmiech.gif

A tabletki farmony byly okey ale wymioty sie zaczely...
  • do to dziwne 2007.03.11 [16:31]
    powiekszyly ci cosik?
  • to dziwne 2007.03.11 [18:14]
    powiedzialabym ze dosc mocno - bo mialam nabrzmiale piersi i w obwodzie sie powiekszyly tzn z niepelnego B w pelne Busmiech.gif bylam zadowolona. Ale niestety mam klopoty z zoladkiem wiec wymioty zaczelam miec(za duzo tam ziol czy czegos) i musialam odstawic - no i nie powiem - kasa duza szla... wzielam okolo 3, 4 opakowan a efekt byl juz w polowie pierwszego widoczny
  • do to dziwne 2007.03.11 [18:41]
    oj to szkoda ze mialas takie sensacje zoladkowe ale powiem ci ze nie ty jedna po tych tabletkach
    i co zmalaly teraz?
  • to dziwne 2007.03.11 [19:56]
    Byly wieksze przez jakies dwa miesiace a teraz juz sa takie jak byly. Niestety - trzeba je brac co jakis czas na pewno zeby efekt sie utrzymalsmutas.gif
  • tuyu 2007.03.25 [21:07]
    http://wiekszepiersi.phorum.pl/

tu macie wiecej na ten temat
  • Mini_Mini22 2007.03.25 [21:25]
    no trzeba kuracje podtrzymywac a ty nie robils tego?
  • no niestety musialam 2007.03.26 [14:21]
    nie podtrzymywalam poniewaz duza ilosc ziol doprowadzila mnie do wymiotow codziennych - mysle ze to wplyw tabletek gdyz jak odstawilam bylo juz okey - pozniej sprobowalam jeszczze raz je lykac i znowu byly wymiotysmutas.gif
  • no tak to nie ma sensu 2007.03.26 [14:25]
    ja od kwietnia tez probuje
  • powodzenia w probowaniu 2007.03.26 [17:12]
    warto sprobowac - ja ogolnie mam cos z zoladkiem stad chyba jakas nadwrazliwosc na ziola - a jak jestescie zdrowe to polecam - ja bylam z efektu zadowolona...
  • Cukiereczka 2008.05.24 [12:17]
    up!
  • zielona85.85 2012.11.08 [12:51]
    Moja znajoma brała ten breast i strasznie bolał ją po nich brzuch, nie skończyła opakowania więc resztę tabletek oddała młodszej siostrze i ta miała ten sam problem. Ja też się nad nimi zastanawiałam, ale po tej sytuacji zrezygnowałam. Biorę inne i jestem bardzo zadowolona z mojego wyboru.
  • fruttis999 2012.11.21 [10:44]
    bardzo mnie się ten wątek podoba, ale niestety muszę przyznać, że martwi mnie fakt, że piszecie, że po pierwsze macie problemy z żołądkiem, albo macie mdłości. Poza tym stwierdzenie, że na jakiejś stronie producenta jest napisane, że nie każdemu piersi urosną czyli można się łudzić, że na mnie po prostu nie będą działać. No i jeszcze jedna kwestia, bo któraś z was napisała, że piersi się powiększyły ale potem wróciły do wcześniejszego rozmiaru. Ja się nie chcę czepiać, ale mnie też piersi się powiększają raz w miesiącu, w określonych dniach cyklu stają się większe i pełniejsze, a potem znowu maleją, a niczego nie stosuję. No i jeszcze do tego koszty, chyba wolałabym odkładać kasę i wybrać się do doktora Osucha na operację i mieć pewność, że piersi na pewno będą większe. A co do stwierdzenia, że piersi po operacji wyglądają obleśnie to też nie mogę się zgodzić, bo zależy kto robi, no i jaką metodę. Przykro mi dziewczyny, ale te tabletki nic nie dają i jak widać mogą wywołać jakiś komplikacje w naszym organizmie. Więc chyba nie warto się nimi faszerować.
  • MetkaŁososiowa 2012.11.22 [11:18]
    Zapewniam Cię, że większe komplikacje niesie za sobą operacja, bo w końcu ryzyko zgonu !!! Nie uważam, że piersi po operacji wyglądają obleśnie, one po prostu wyglądają sztucznie, są naciągnięte i nienaturalne, nie pasują zwykle do ciała kobiety. Nie jestem zwolenniczką ani tabletek ani operacji, ale z tej dwójki operację odrzucam na starcie po co w PEŁNI ŚWIADOMIE RYZYKOWAĆ ŻYCIEM?????????????
  • Mowidka 2012.11.22 [11:32]
    ja od miesiaca biorę te tabletki, ja jak narazie nie widzę nic, ale mąż mówi że jest różnica, na allegro te tabletki są po ok.25zł, spróbować można, ja nie mam zadnych skutków ubocznych, tam na stronie pisze że to najlepiej działa u kobiet po karmieniu piersią, ze piersi sie wypełniają, a mi by to wystarczyło, pozdrawiam
    ja Z. mąż J. córka M. Dżessi YORK Stefcia żółw I RODZINKA W KOMPLECIE
  • zielona85.85 2012.11.23 [10:38]
    Ja tez najpierw brałam ze strony, teraz kupuję z allegro. Za 4 opakowania płacę 125 zł. Biorę już dość długo, ja efekty zauważyłam po około 3 miesiącach, przy czym ja zwiększyłam dawkę do 4 tabletek dziennie, gdyż podstawowa kuracja nie przynosiła zamierzonego efektu. Mogę szczerze polecić ten holenderski bust up.
  • Mowidka 2012.12.01 [13:43]
    wiecie co, te tabletki mi pomagają,moje piersi już są pełniejsze, a biorę nie tak długo, jestem bardzo zadowolona,
    ja Z. mąż J. córka M. Dżessi YORK Stefcia żółw I RODZINKA W KOMPLECIE
  • Pudernica87 2013.02.18 [15:30]
    Zielona85.85 widziałaś, że teraz można kupić tylko ze strony joyusa.eu?
  • gość 2016.01.06 [22:12]
    Nie słyszałam wcześniej o tych tabletkach, zaczęłam właśnie brac breasfast po.st/BreastFast . Mam nadzieję że okażą się dobre tak jak o nich piszą inne kobiety usmiech.gif
  • gość 2016.01.08 [12:20]
    Ja też biorę tabletki Farmony, od dawna. Zaczęłam brać na ujędrnienie, na powiększeniu mi nie zależało, bo mam duże. Zaczęłam brać rok temu, zaraz jakoś po świętach. Szybko były efekty, stały się nabrzmiałe jak przed okresem i tkliwe. W marcu musiałam kupować nowy stanik, bo w starym przestały się mieścić. Potem, nie pamiętam kiedy, ale chyba latem, przeszłam w fazę podtrzymującą. Jesienią zaczęłam znowu brać po 4 tabletki, bo stwierdziłam, że chcę lepszego efektu. Tylko że teraz już za bardzo go nie widzę.... Może jeśli chodzi o ujędrnienie i powiększenie, osiągnęły swój maks, a ja dalej chcę więcej, ale nawet nie czułam tego nabrzmienia na początku... choć może to dlatego, że stale brałam 1. Jeszcze jedno. Czytałam, że takie tabsy czasem zatrzymują wodę w organizmie i stąd lepsze piersi. Ja się trochę odchudzam i biorę tabletki na usunięcie nadmiaru wody. Może ktoś wie, czy Farmona też tak działa, bo to by znaczyło, że jedne tabletki wykluczają drugie i dlatego efektów za bardzo nie ma?
    Ja żadnych sensacji żołądkowych nigdy nie miałam.
  • Małgorzata02 2017.04.21 [13:51]
    Najskuteczniejszy jest estrogen (estradiol) w tabletkach ponieważ estrogen jest kobiecym hormonem który odpowiada za to że m.in w okresie dojrzewania rosną dziewczynkom piersi, ponieważ w okresie dojrzewania wydziela się dużo estrogenu w organizmie (dlatego właśnie rosną piersi)
  • Małgorzata02 2017.04.21 [13:52]
    Jeśli kobieta ma dużo estrogenu w organizmie (wysoki poziom estrogenu) to jej piersi są duże, biodra kobiece zaokrąglone -takie jakie powinny być.
    Jeśli mamy małe piersi to znaczy że mamy mało estrogenu w organizmie. Estrogen (estradiol) jest też w tabletkach antykoncepcyjnych

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...