Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zobaczcie to-

farmona- tabletki na biust!

Polecane posty

Gość do piekna i mlooda
a mozesz nas na bierzaco informowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna i mloda
postaram sie - nie ma problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie moze
czy faza podtrzymujaca ma trwac do konca zycia juz? Bo nie ma na stronce nic na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziaki pomozta
chyba tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej powinna trwac i trwac skoro jest zapewnienie ze tabletki przestana dzialac wraz z przestaniem brania ich... Na pewno wiec gdy sie przestaje je brac to piersi wracaja po kilku miesiacach do dawnego stanu. Nie ma cudow typu - tabletki w 10 dni powieksza ci piersi i tak juz zostanie ( na co niejednokrotnie mozna sie natknac w gazetach). Mysle jednak ze gdyby np faze podtrzymujaca stosowac przez np miesiac a pozniej kolejny miesiac juz nie by w kolejnym ponownie podtrzymywac to - efekt bylby utrzymana - ale to tylko spekulacje - na pewno jednak trzeba tabletki brac do konca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle ze nie trzeba brac
potem codziennie ale np co 2, 3 dni po 1tabl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woczekiwaniu
hmm ja biore dopiero drugie opakowanie jak narazie efektow nie widac;] no ale jest napisane ze dopiero po 6-8 miesiacu cosik widac, wiec jak dam rade z kasa bo kosztuja rzeczywiscie prawie 50 zl to moze sie doczekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wskaz mi roznice
no fajnie zdaj relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
Dziwne ze nic nie widzisz - efekt twardosci jest widoczny od razu. No ale fakt faktem nie na kazdego dzialaja tabletki - podobno picie "czarnuszki" powieksza biust - ja pilam i nie widzialam:) A tabletki farmony byly okey ale wymioty sie zaczely...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do to dziwne
powiekszyly ci cosik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
powiedzialabym ze dosc mocno - bo mialam nabrzmiale piersi i w obwodzie sie powiekszyly tzn z niepelnego B w pelne B:) bylam zadowolona. Ale niestety mam klopoty z zoladkiem wiec wymioty zaczelam miec(za duzo tam ziol czy czegos) i musialam odstawic - no i nie powiem - kasa duza szla... wzielam okolo 3, 4 opakowan a efekt byl juz w polowie pierwszego widoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do to dziwne
oj to szkoda ze mialas takie sensacje zoladkowe ale powiem ci ze nie ty jedna po tych tabletkach i co zmalaly teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
Byly wieksze przez jakies dwa miesiace a teraz juz sa takie jak byly. Niestety - trzeba je brac co jakis czas na pewno zeby efekt sie utrzymal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini_Mini22
no trzeba kuracje podtrzymywac a ty nie robils tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety musialam
nie podtrzymywalam poniewaz duza ilosc ziol doprowadzila mnie do wymiotow codziennych - mysle ze to wplyw tabletek gdyz jak odstawilam bylo juz okey - pozniej sprobowalam jeszczze raz je lykac i znowu byly wymioty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak to nie ma sensu
ja od kwietnia tez probuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powodzenia w probowaniu
warto sprobowac - ja ogolnie mam cos z zoladkiem stad chyba jakas nadwrazliwosc na ziola - a jak jestescie zdrowe to polecam - ja bylam z efektu zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukiereczka
up!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona85.85
Moja znajoma brała ten breast i strasznie bolał ją po nich brzuch, nie skończyła opakowania więc resztę tabletek oddała młodszej siostrze i ta miała ten sam problem. Ja też się nad nimi zastanawiałam, ale po tej sytuacji zrezygnowałam. Biorę inne i jestem bardzo zadowolona z mojego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mnie się ten wątek podoba, ale niestety muszę przyznać, że martwi mnie fakt, że piszecie, że po pierwsze macie problemy z żołądkiem, albo macie mdłości. Poza tym stwierdzenie, że na jakiejś stronie producenta jest napisane, że nie każdemu piersi urosną czyli można się łudzić, że na mnie po prostu nie będą działać. No i jeszcze jedna kwestia, bo któraś z was napisała, że piersi się powiększyły ale potem wróciły do wcześniejszego rozmiaru. Ja się nie chcę czepiać, ale mnie też piersi się powiększają raz w miesiącu, w określonych dniach cyklu stają się większe i pełniejsze, a potem znowu maleją, a niczego nie stosuję. No i jeszcze do tego koszty, chyba wolałabym odkładać kasę i wybrać się do doktora Osucha na operację i mieć pewność, że piersi na pewno będą większe. A co do stwierdzenia, że piersi po operacji wyglądają obleśnie to też nie mogę się zgodzić, bo zależy kto robi, no i jaką metodę. Przykro mi dziewczyny, ale te tabletki nic nie dają i jak widać mogą wywołać jakiś komplikacje w naszym organizmie. Więc chyba nie warto się nimi faszerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MetkaŁososiowa
Zapewniam Cię, że większe komplikacje niesie za sobą operacja, bo w końcu ryzyko zgonu !!! Nie uważam, że piersi po operacji wyglądają obleśnie, one po prostu wyglądają sztucznie, są naciągnięte i nienaturalne, nie pasują zwykle do ciała kobiety. Nie jestem zwolenniczką ani tabletek ani operacji, ale z tej dwójki operację odrzucam na starcie po co w PEŁNI ŚWIADOMIE RYZYKOWAĆ ŻYCIEM?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od miesiaca biorę te tabletki, ja jak narazie nie widzę nic, ale mąż mówi że jest różnica, na allegro te tabletki są po ok.25zł, spróbować można, ja nie mam zadnych skutków ubocznych, tam na stronie pisze że to najlepiej działa u kobiet po karmieniu piersią, ze piersi sie wypełniają, a mi by to wystarczyło, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona85.85
Ja tez najpierw brałam ze strony, teraz kupuję z allegro. Za 4 opakowania płacę 125 zł. Biorę już dość długo, ja efekty zauważyłam po około 3 miesiącach, przy czym ja zwiększyłam dawkę do 4 tabletek dziennie, gdyż podstawowa kuracja nie przynosiła zamierzonego efektu. Mogę szczerze polecić ten holenderski bust up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, te tabletki mi pomagają,moje piersi już są pełniejsze, a biorę nie tak długo, jestem bardzo zadowolona,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pudernica87
Zielona85.85 widziałaś, że teraz można kupić tylko ze strony joyusa.eu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słyszałam wcześniej o tych tabletkach, zaczęłam właśnie brac breasfast po.st/BreastFast . Mam nadzieję że okażą się dobre tak jak o nich piszą inne kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też biorę tabletki Farmony, od dawna. Zaczęłam brać na ujędrnienie, na powiększeniu mi nie zależało, bo mam duże. Zaczęłam brać rok temu, zaraz jakoś po świętach. Szybko były efekty, stały się nabrzmiałe jak przed okresem i tkliwe. W marcu musiałam kupować nowy stanik, bo w starym przestały się mieścić. Potem, nie pamiętam kiedy, ale chyba latem, przeszłam w fazę podtrzymującą. Jesienią zaczęłam znowu brać po 4 tabletki, bo stwierdziłam, że chcę lepszego efektu. Tylko że teraz już za bardzo go nie widzę.... Może jeśli chodzi o ujędrnienie i powiększenie, osiągnęły swój maks, a ja dalej chcę więcej, ale nawet nie czułam tego nabrzmienia na początku... choć może to dlatego, że stale brałam 1. Jeszcze jedno. Czytałam, że takie tabsy czasem zatrzymują wodę w organizmie i stąd lepsze piersi. Ja się trochę odchudzam i biorę tabletki na usunięcie nadmiaru wody. Może ktoś wie, czy Farmona też tak działa, bo to by znaczyło, że jedne tabletki wykluczają drugie i dlatego efektów za bardzo nie ma? Ja żadnych sensacji żołądkowych nigdy nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×