Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fluoksytyna 10 mg

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam pytanie czy ktoś brał fluoksytyna 10 mg i poczuł poprawę? cierpię już od paru lat na nerwice lekowa, zawsze wzbraniałam się od leków jednak nie udało sie bez nich funkcjonować. Dwa lata temu brałam fluoksytyne 10 mg przez 8 miesięcy... nie mogę powiedzieć ze czułam się całkiem dobrze ale funkcjonowałam, mogłam pracować ...lekarz proponowal zwiększenie dawki tłumacząc ze w terapii tak trzeba, ale ja oponowałam ze strachu przed pogorszeniem samopoczucia. W czasie ciąży czułam się dobrze jednak 4 miesiące po porodzie nerwica wróciła...udałam sie do innego psychiatry opowiedziałam swoja historie, przepisał mi fluoksytyne 10 mg raz dziennie...bo skoro już brałam kiedyś.....Biorę od 3 tygodni i zastanawiam sie czy to w ogole ma sens taka niska dawkę przyjmować...dlatego pytam czy ktos ma doświadczenie czy mogę zwiększyć dawkę sama na 20 mg ....jestem osoba z nadwaga? Nie mogę skonsultować tego z lekarzem bo pracuje za granica i wrócę za pol roku. Dziękuje z góry za rady...Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fluoksytyna raczej nie jest na nerwice, tylko depresje... ja chorowałam na nerwice i fobie społeczną, bardziej mi dokuczała fobia, siedzialam w domu 3 lata, prawie w ogole nie wychodzilam z domu, nie mialam ZADNYCH znajomych, codziennie komputer i telewizor, nie poszlam po maturze na studia pomogl mi lek Aurorix (moklobemid) Mysle, ze powinnas jeszcze brać z tydzien tą dawke, jesli nic sie nie poprawi to moze zadzwon do tego lekarza i zapytaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak objawiała się u Ciebie nerwica ? Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×