Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwiona91

hybryda skąd te bąbelki

Polecane posty

Gość zmartwiona91

Dziewczyny pomóżcie! Robię wszystko jak należy, używam bazę i top z Gelish a kolory z Semilac. I ja nie wiem co się dzieje, ale jak nakładam kolor a staram się nakładać cienką warstwę to pojawiają się te znienawidzone bąbelki na płytce. Czasami nawet pojawiają się gdy nakładam bazę. Czyscilam pedzelki, otwieralam lakiery tak jak radziła manicurzystka. I nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmartwiona91, aby uzyskać perfekcyjny manicure hybrydowy zaleca się łączenie lakieru hybrydowego Semilac z firmową bazą i topem. Produkty te są całkowicie kompatybilne. Nie znamy składu bazy i topu innych firm, zatem nie jesteśmy w stanie zagwarantować idealnego, trwałego efektu końcowego i bezproblemowej aplikacji w przypadku ich połączenia. W razie pytań - chętnie pomogę Online Ekspert marki Semilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może jakiś element nie był dobrej jakości...? to różnie bywa, choć te firmy raczej są dobre... Spróbuj jeszcze MakeAR, nowe i też z górnej półki więc nie powinnaś żałować, a już na pewno z bąbelkami się przy nich nie spotkałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, MakeAr ma bardzo dobre lakiery. Warto je wypróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubie hybryd. niszczy paznokcie, mialam cienkie jak papier ;/ potrzebowalam odzywki, zeby je jakos zregenerowac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to samo.. mega mi sie porozdwajały paznokcie od hybryd... wole zwykly lakier i raz na jakis czas odzywka. a są naprawe fajne i trwale lakiery np. z GR jest taka seria prodigy i mega sie trzymaja pomimo tego ze ciagle cos robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niszcza to te beznadziejne lakiery z firmy krzak oraz niewlasciwe zdejmowanie lakierów hybrydowych, ja tam uzywam semilaca i makeAr, oba wspomniane i nic mi sie nie dzieje, sciagam tez prawidlowo, po kazdych hybrydach daje kilka dni odpoczac panokciom i nie mam nic zniszczonmych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam wszystkiego z semilaca i robią mi się bąbelki na kolorze cremy cookie. Jest nowy. Nawet jak wyciągam pędzelek z buteleczki to jest ich pełno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gee
Bo czarny jest bardz trudny we wpółpracy. Tak jak ciemna zielen np. Spróbuj duzo ciensze warstwy i dluzej utrwalac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te bąbelki możesz przekłuć pędzelkiem do zdobień albo powoli staram się malowac paznokcia i razem z pędzelkiem ściagać bąbelki. Choć ja teraz pracuję na produktach Limella i jeszcze w ich lakierach bąbelki mi się nie zdarzyły. To bardzo dobre lakiery i super nie na nich pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od paru lat pracuję na produktach Semilac, mam parę punktów z usługami manicure w różnych miastach i niestety coraz częściej zdarza się, że w nowo otwartych kolorach widoczne są pęcherzyki oraz włoski - ale na pewno nie są to włoski z pędzelka. (zwłaszcza 140 i 016) Czasami też baza wytwarza bąbelki. Produkty nie stoją w słońcu czy też w naświetleniu - są prawidłowo przechowywane. Butelki też nie stoją otwarte aby paprochy mogły się tam dostać. Coraz bardziej jest to irytujące ponieważ niecierpliwią się i klientki i moje pracownice, wydłuża to czas pracy i zniechęcenie klientów. Pracownice też nie mieszają pędzelka w butelce aby mogły się pęcherze wytworzyć. Firma od której na bieżąco kupuję towar to wyspa Semilac i towar jest wyciagany z szufladek. Więc to też nie ich wina. Mam nadzieję, że Semilac wróci do swojej dobrej renomy i powróci do stawiania na jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×