Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość babajaga99

ile macie cieni do powiek w domu?

Polecane posty

Gość babajaga99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babajaga99
bo sie zastanawiam czy jestem jakaś maniaczką, mam 3 niewielkie kilkukolorowe cienie (ale stare juz) i palete inglota 16, cholera, kiedy ja ja zużyję?? mam ja juz ponad 2 lata a tak mało jakoś zużyta, prawie w ogóle, a używam prawie codziennie. Ieh, nie opyla sie kupowac takich palet :/ Lepiej mieć kilka małych pojemniczków kilkukolorowcyh w ulubionych tonacjach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z 20 :D ale nie używam zazwyczaj ;) dostałam 6 cieni z gosha podwójnych ale nie mam się kiedy malować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będe specjalnie liczyła :P Ale mam kilka paletek z Inglota ( tam jest bodajrze 5 odcieni danego koloru) - zielony, brązowy, szary, fioletowy itp Dodatkowo jakieś 15 roznych kolorow pojedynczych ... :O Najbardziej jestem zadowolona z tych cieni Inglota i praktycznie tylko tam je kupuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babajaga99
e, to widze ze mnie spokojnie przebijacie ;)) cholewcia, a ja to tak uwielbiam kupować cienie ze szok, musze miec cień na oczach zawsze ;P NO ale ta paleta pro16 to kurde nie bede wyrzucać ale ileż można sie malowac jednymi i tymi samymi odcieniami ;/ Ieh, musze sobie coś kupić jednak :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrufeczka
hmm.. podwójne Isadory, poczwórne Golden Rose, 2 pojedyncze Sephory i 1 Bourjois. Za dużo! Nie mam kiedy zużyć, więc przez rok nawet na żadne nie spojrzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babajaga99
moje pobożne życzenie jest podobne-zakaz kupowania cieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja generalnie uzywam stonowanych, matowych cieni.nie mam bzika na ich punkcie gdyż wiesniary nakladające swiecące kolorowe cienie, nie pasujace do stroju mnie nie kręcą :) Zazwyczaj robie tak ze jak kupuje nowy ciuch i nie mam cienia w wybranym odcieniu dokupuje go :) Oczywiscie makijaz tez musi byc gustowny, kolor musi stawac się ciemniejszy w stronę zewnętrzną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgugrtjhn
Ja mam cała palete 48 cieni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cha cha cha
a tak swoja droga to od kiedy to cien dobiera sie do koloru stroju zawsze myslalam ze sa inne kryteria .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 ale boski kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam a ty do czego dopasowujesz cień ?? :D\ Sądzę ze jesteś jedną z tych "fajnych lasek" ktore do niebiesko zoltej bluzki maluja sie na rozowo :) Makijaz musi sie komponować z kreacją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cha cha cha
Czy kolor cienia dopasowywać do ubrania czy do koloru oczu? Zawsze starajmy się wydobyć kolor tęczówki przez użycie kontrastowego do niej koloru cienia. Poza tym bardziej niż kolor ubrania, bierzmy pod uwagę swój charakter, temperament, okazję. Generalnie rzecz biorąc do oczu brązowych, piwnych, zielonych najlepsze będą cienie szare, fiolety, śliwki, róże, zimne niebieskości. Oczy zaś szare i niebieskie wyglądają najkorzystniej umalowane cieniami w kolorach brązowych, śliwkowych, oliwkowych, złotobeżowych, miedzianych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jakiej strony to skopiowalaś ? :P Poza tym zaznaczam moja droga, iż nie zalozysz chyba fioletowej bluzki (ale chcąc byc fajna i pomalowac się zgodnie z opisem w necie) i nie pomalujesz się niebieskim cieniem chcąc wydobyć kolor swoich oczu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrufeczka
ja używam wyłącznie chłodnych i stonowanych odcieni - grafit, szary lub zimny brąz, żadnych jaskrawych barw, bo do mie nie pasują, moje kolory wspólgrają z każdym storjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cha cha cha
masz racje skopiowalam :-P i to ze stron firmy ktora zna sie na tym co robi a to ze ktos ma inne zdanie niz Ty to wcale nie znaczy ze nie ma racji! jakbys czytala ze zrozumieniem to zauwazylabys ze ubranie to nie jest rzecz najwazniejsza a Ty sie uczepilasz tego stroju i w kolko to samo:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 ;) wczoraj sasiadce dalam pare kosmetykow bo juz mi sie w szafce nie mieszcza :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 sztuke :D kremowy do wew. kacikow oczu. a i tak rzadko go uzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 ale boski kolor
do Delicious_ mam perfekcyjnie dobrany cien do koloru wlosow(bardzo cimeny popielaty blond) cien jest koloru szaro-brazowy(ew. nugat) w pudelku wyglada srednio, ale na oczach rewelacja. nie mam ani niebiesko zoltej bluzki ani rozowego cienia.kolor ubran tez dpasowuje do typu urody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cha cha cha
do Delicious_ znalazlam cos i do fioletowej bluzki skoro ma byc cien do ubrania:-P Czy są kolory cieni, które pasują każdemu? Odcienie śliwkowe to najbardziej uniwersalne kolory, pasujące praktycznie do każdego koloru tęczówki. W zależności od tego, czy jej kolor ma odcień chłodny czy ciepły, sięgamy po kontrastowy "temperaturowo" kolor śliwki (np. ciepły do oczu chłodnoniebieskich, szarych i chłodny do oczu brązowych, zielonych). Najbardziej uniwersalnym dopełnieniem zestawu cieni będzie jasny cień w kolorze ecru lub beżowo-różowym. i teraz bedziesz juz ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myjka do auta
niebieski, rózowy zielony brazowy złoty fioletowy ---- 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myjka do auta
no tak liczyc nie umie 6:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×