Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zębolek

IMPLANTY

Polecane posty

Gość zębolek

Cześć - niestety lekarz 10 lat temu spartolił mi robotę przy wkładzie koronowo korzeniowym i dzisiaj mój ząb kwalifikuje się do usunięcia, tylko implant wchodzi w grę. Nie ukrywam, że jestem trochę załamana. Czy ktoś przechodził przez coś podobnego i chciałby pogadać? Poszukuję grupy wsparcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam implant od 5 lat ijestem zadwolona, tez byłam pełna obaw ale wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zębolek
A gdzie robiłaś sobie ten implant? W jakim mieście w sensie? Jak długo trwało zrastanie się śruby w kością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam w Szczecinie u Turostowskiego, ja własciwie nie miałam aż dwóch zebów jesli chodzi o czas zrastania tej śruby to sory ale nie pamiętam dokładnie (to było 5 lat temu) ale jakieś 3-4 miesiące, i jeszcze jedno stomatolog powiedział mi że to był najtrudniejszy implant jaki dotąd robił i jeszcze kilka lat tamu w mom przypadku byłoby to niemożliwe. Jak dotad jestem zadwolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a miałaś te implanty robione gdzieś z przodu czy z tyłu? Górna czy dolna szczeka? Czy w codziennym użyciu coś jest nie tak? Dyskomfort jakiś odczuwasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To była piątka i szóstka dolna lewa, oczywiście z początku przez kilka dni no może tydzień musiałam się przyzwyczaić ale teraz to ten ząb tak samo bierze udział w spożywaniu pokarmów jak inne zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam braki w uzębieniu a dokładnie brakowało mi 4 na górze. Nie mogłam się uśmiechać i w koncu zdecydowałam sie na implant w www.klinikabochinska.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o zeby trzeba walczyc do konca - mamy tylko jedne, zawsze cos sie uratuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam przejścia z implantami, finalnie trafiłam do dra Jakubowskiego w Dent-SM, to jest chirurg i zajmuje się również implantologią. Świetny fachowiec, któremu zawdzięczam mój uśmiech tak naprawdę. Jak ktoś szuka, polecam gorąco, bo zna się na tym i dodatkowo ma świetne podejście do pacjenta. Takie ludzkie :) Tutaj namiar http://www.dentsm.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×