Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Implanty zębowe wrocław

Polecane posty

Gość gość

Robił ktoś? Gdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam 3 implanty w DENTAL cover na Szybowcowej. Doktor Michał Jesion mi robił. Cenowo ok. Zabieg w pełnej narkozie, bo mam się panicznie bałam. Panie asystentki przemiłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaWil
Świetny jest dr Kazimierz Łyś z Yes Dent Wrocław Oporów. Bardzo dba o pacjenta, wszystko tłumaczy i ciągle sprawdza czy czasami coś nie zabolało. Wszczepił mi 2 implanty bezboleśnie i w porównaniu z gabinetami w centrum Wrocławia, dużo taniej. Trzeba się tylko umówić na konsultację - mi za to nic nie policzył. Można zadzwonić lub skorzystać z ich strony: http://yesdent.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośkapopil
Ja robiłam w Unident Union Dental Spa!Zabieg przeprowadził dr Kołosowski!Prawdziwy specjalista!Bardzo kompetentny lekarz, który ma ogromne doświadczenie!Moj nowy ząbek niczym nie odróżnia się od innych więc część moich znajomych do dziś nie zorientowała się że to implant!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WojciechowskaAAA
Implanty zębowe to bardzo dobre rozwiązanie, ale niestety też kosztowne, więc warto dobrze się zastanowić . We Wrocławiu organizują darmowe konsultacje implantologiczne. Tutaj http://www.medykdent.pl/konsultacje-implantologiczne-wroclaw/ możecie sobie szerzej na ten temat poczytać. Jak ktoś zastanawia się nad wstawieniem implantów, to dobra opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie warto przejść się do http://uram-med.pl/. Zakładają implanty zebowe zupełnie bezboleśnie, porządnie, trzymają mi się one już wiele lat. Ceny też mają dosyć atrakcyjne jakby tak je porównać z rynkowymi. Dodatkowo naprawdę mili, bezstresowi stomatolodzy. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uśmiechnięta11
Ja niestety we Wrocławiu nie znalazłam odpowiedniego specjalisty!Na całe szczeście moja ciocia mieszka w Łodzi i poleciła mi wybrać się do dr J.Cynkiera.To był super decyzja!Pan doktor jest na prawdę świetnym specjalistą.Implant górnej czwórki wszczepił mi 6 miesięcy temu,wszystko bardzo szybko się zagoiło a ja w końcu mogę normalnie się uśmiechać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstawiałem implanty w gabinecie Maxdent przy Hallera i to prawda, że za implanty trzeba swoje zapłacić, ale wolę mieć stałe zęby niż resztę życia chodzić z protezą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja też robiłam i nie żałuje, długo szukałam, w końcu zdeydowałam się na http://smile.expert/implantologia/, to była szybka decyzja, przeglądnęłąm wiele ofert ale w tej klinice jest najlepsza! Efekty znakomite i trwałe... :D Nie mogłam podjąć lepszej decyzji, jeśli szukasz czegś we Wrocławiu to lepszego miejsca nie znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoje nowe zęby w postaci implantów odzyskałam po kilku wizytach w gabinecie www.margo-stomatologia.pl gdzie najpierw sprawdziliśmy jak się przyjmą, a potem już wstawiliśmy i mogłam wrócić do życia bez protezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Polecam Sky Med na al. Kasztanowej (obok wieży ciśnień) we Wrocławiu. Trafiłam tam do dr Krzeszewskiej z wielkimi obawami przed zrobieniem implantu. Teraz wiem, że to żaden strach. Pani doktor zrobiła mi na miejscu tomografię i wszczepiła implant firmy Nobel Biocare ( ponoć jeden z najlepszych) . Nareszcie mam ładnie zrobiony ząbek :-)

Nic nie bolało, pani doktor bardzo sympatyczna i "normalna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja miałam robione implanty w Duodental. Świetny gabinet. Zrobili to bardzo profesjonalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×