Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kejta77

jak się szybko odchudzić przed urlopem

Polecane posty

Gość kejta77

hej szukam metody skutecznego odchudzania z takim zastrzeżeniem że mam nadciśnienie i nie mogę brać wszystkich środków jakie są dostępne, ale został mi tylko miesiąc więc potrzebje skutecznej metody żeby stracić 5-6 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piknik pod gwiazda
jesli ktos przybiera na wadze cale zycie to niech nie liczy ze schudnie w ciagu paru dni 5 kg,,teoretycznie w sumie jest to mozeliwe, ale szkody jakie w tym momencie powstaja w naszym organizmie sa nieodwracalne,,wescie sie dziewczyny raz a porzadnie za siebie, ograniczcie slodycze, jasne pieczywo, oczyszczone produkty, ktore nic oprocz kalorii w sobie nie maja,,porozciagajcie sie 10 min dziennie,,pocwiczcie,,zajmie wam troche czasu zrzucenie wagi, ale poczujecie sie tez zdrowsze, poprawi wam sie cera, wlosy itp OGOLNIE POCZUJECIE SIE LEPIEJ!! i wiecej optymistycznego myslenia!! pozdro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKUTECZNA METODA: silownia i zero slodyczy i jedzenia po 18stej. schudniesz ! i te kg [ choc moze nie 10] ale z 4 pozbedziesz sie raz na zawsze poprzez wysilek. mi wystarczyl miesiac a kg nie wrocily. tyle ze musisz na silowni naprawde sie wypocac. step upy i elipsy, bierznia. a nie siedzenie na fotelu do rozciagania miesni ud i leniwie rozchylajac to jedna to druga noge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama_kameliowa
Zawsze byłam zwolenniczkom bardzo naturalnych metod. Jedzenie owoców , regulowanie częstotliwości zjadania posiłków, 15 minut przed każdym szklanka wody i do tego aktywność fizyczna. Na nadciśnienie nie zaszkodzi a nawet pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris.c
Dokładnie dzisiejsze warunki pracy w nadgodzinach, byle jakie jedzenie w pośpiechu to wszystko powoduje nadwagę a ta z kolei wpływa na powstawanie schorzeń układ krążenia i koło się zamyka. Dieta i ruch na pewno wpłynie pozytywnie. Jeszcze może jakieś leki profilaktyczne jak Proficar i uda się rozwiązać dwa problemy w jednym podejściu. Życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka28
ja ciągle sobie postanawiam - i ciągle odkładam to na następny rok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina.=*
Hej ...! :*:*:*:*:*:* Ja tam jestem takim chudzielcem że mam 170cm wzroztu i warze 37kg :D :P :) a nadal wydaje mi sie że jestem chuda (trenuje biegi na długie dystanse) Biegam długo ale nie sprintem :D :) Ty takż biegaj to pomaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ENYA10
TROCHE RUCHU I PRZY MALEJ POMOCY LEKARSKIEJ MOZNA ZAPOMNIEC O PRZEMECZENIU W PRACY I WYJECHAC NA URLOP BEZ ZADNYCH OBCIAZEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańcza88
Nie jeść po 18, żadnych fastfoodów, ograniczyć słodycze i białe pieczywo, możesz wspomóc się też środkami przyspieszającyni metabolizm np. Deco ma same naturalne wyciągi w składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze warto po prostu rozważyć na poważnie taki wyjazd http://polanika.pl/ Przeciez wiadomo ze kazdy szuka najlepszego sposobu zeby skutecznie sie rozprawić z tłuszczykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena_sykes
Mnie spośród setek różnych diet jakie stosowałam dopiero pomogła metoda równowagi (tu masz wszytko na ten temat – www.klubrownowagi.pl ). Ogólnie chodzi o zmianę nawyków żywieniowych, ale fajne jest w tej metodzie to, że nie trzeba rezygnować z jedzenia rzeczy, które się lubi. To na pewno sporo pomaga, żeby wytrwać i utrzymać motywację. Ja schudłam już 18,4 kg w ciągu pół roku i nie ma żadnego efektu nawrotu nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biegam po pracy i biorę Novoslim waga spada tak do 3 kg miesięcznie więc przed urlopem jak znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ~Bender
potwierdzam też kiedyś brałam i jest to jeden z lepszych produktów na rynku Ja wprawdzie byłam zaraz po ciąży więc żeby schudnąć 10kg przedłużyłam kurację o jeden miesiąc, ale odchudzało mi się jak nigdy, bezproblemowo i z miesiąca na miesiąc coraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo ćwicz, jedz zbilansowane posiłki i stosuje Novoslim u mnie zawsze działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda ja też już się nie pałuję z wymyślaniem dziwnych diet po prostu jem w innych proporcjach inne produkty i biorę Novoslim. Ćwiczenia jak najbardziej choć ostatnio mam trochę mniej czasu bo więcej obowiązków na głowie ale w łikend zawsze jakiś czas się znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ćwiczenia zawsze jest czas, ale jego brak to jedynie wymówka, wiem bo sama się tak latami oszukiwałam :D i nie ma co przeliczać godziny na basenie czy siłowni, w tym czasie w domu niezmarnowanym czas na przeglądanie internetu Najlepszą metodą są ćwiczenia i choćby najmniejsze modyfikacje diety, duzzzzo warzyw mało śmieciowego żarcia typu burgery frytki gotowa żywność. Jeśli chcesz przyśpieszyć proces odchudzania faktycznie Novoslim jest niezawodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brałam wspomniany wyżej Novoslim i faktycznie był dobry w ciągu dwóch miesięcy schudłam 6 kg a nie ćwiczyłam nic, myślę że gdyby dodatkowo się sprężyć z ćwiczeniami to wynik byłby jeszcze lepsze, musze do niego wrócić bo niestety znowu sobie odpuściłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyt szybkie schodzenie z nadwagi jest gorsze niż otyłość. trzeba odchudzać się z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam bo efekt jo-jo murowany a potem to faktycznie jest mega trudno schudnąć, jako nastolatka tak się odchudzałam i efekty fatalne Teraz wychodzę na prostą bo jem odpowiednio i wspomagam się suplementem Novoslim ale było ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BIegać i brać Novoslim w tamtym roku schudłam 10 kg i trzymam się tak do dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze odchudzanie na urlopie? Ostatnio bardzo popularne staly się tzw wakacje odchudzające, przeczytaj cos o tym na www.nawzgorzu.com.pl ja bylam kiedys na takich i schudłam podczas takiego jednego turnusu naprawde sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupełnie zgadzam się z twierdzeniem, że trzeba zadbać o dietę i zdecydować się na jakiś sport. Z doświadczenia wiem, jak dużo daje zrezygnowanie ze słodyczy, jedzenie mniejszych posiłków ale częściej i zrezygnowanie z późnych kolacji. jak do tego dodacie codzienną dawkę ruchu, to efekt gwarantowany. Kto zacznie teraz na pewno na urlop będzie cieszyć się świetną figurą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie się zastanawiam nad obozem ale sporo kasy kosztuje ;/ no i też te 2 tygodnie chciałabym mieć trochę czasu dla siebie a nie ciągle musztra i tak wstaje do pracy o 6.30 zawsze wiec chce poczuć się jak na urlopie Póki co wykluczyłam cukry i nabiał walcze z pieczywem ale biore od tygodnia Novoslim i widzę że łaknienie się trochę zmieniło, nie mam takich napadów i twardo się trzymam jestem ciekawa ile ten suplement pomoże mi schudnąć bo siostrze udało się dosyć sporo No a jeśli o cwiczenia to kurde brakuje mi regularności nie wiem jak się samemu zmobilizować Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba wiadomo jak sie ma choc odrobine inteligencji 333 www.youtube.com/watch?v=3i8oZDgvlkI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczasy odchudzajace na pewno pomoga, sprawdz tutaj www.nawzgorzu.com.pl moja znajoma była na takim turnusie i bardzo zachwalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze jako nastolatka byłam na takim obozie i efekty były krótkotrwałe a obóz wspominam paskudnie no ale czasami może warto zrobić sobie pauze Choć po wileu latach walki z wagą stwierdzam że najwazniejsze jest odpowiednie jedzenie i no suplement Dla mnie złotym środkiem okazał się Novoslim żałuje że tak późno się na niego zdecydowałam, uniknęłabym niepotrzebnej frustracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrazynaPietak1
Żadne tam wczasy odchudzające ani tabletki. Ludzie tutaj wlepiają linki, bo mają jakieś profity, jak się ktoś zapisze na te wszystkie 'diety-cud". A ja wyznaję proste zasady: nie jeść za wiele, tylko zdrowo (nawet "chipsy" zdrowe można zrobić: http://szpargaly.pl/jedzenie/zdrowe-przekaski/), zupełnie wyrzucić z jadłospisu słodycze i napoje Cola itp. Efekty przyjdą i będą trwałe, a nie z efektem jo-jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Novoslim mi ratuje d... zawsze przed wielkimi wydarzeniai chudne szybko i skutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szybko tego nie zrobisz, na twoim miejscu zobaczylabym takie wczasy ochudzajace www.nawzgorzu.com.pl moja znajoma bardzo bardzo polecala ten typ odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×