Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madzek

jak utrzymać cienie na powiekach

Polecane posty

mam problem- od zawsze tak bylo. nie trzymaja mi sie powiek zadne cienie. max godzine wygladaja oki a pozniej powstaje tylko kolorowa kreska na powiece - wzdluz \'faldki\' ktora sie tworzy przy otwieraniu powiek. stosowala wiele cieni, roznych firm, w roznych postaciach i nic. czy ktoras z Was moze ma jakas rade dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trrrrrr
to zalezy od cieni. Ja tez mam ten problem, bo mam tlusta cere, ale od kiedy uzywam clinique problem zniknal. Sa drogie ale warto. Z tansztch rownie dlugo trzymaja sie cienie pierre rene, tez sa rewelacyjne. Niektore kobitki pryskaja sie lakierem do wlosow, i to ponoc dziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiasta
podobno przed nałożeniem cieni należy nałożyć na powieki podkład do twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettttttttttttttttttttta
Z podkładem to by była porazka, puder sypki to tak:) Mnie w ogóle nie trzyma sie kredka:(Zna ktos jakis sposób??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszym sposobem jest kupic
dobre cienie .Ja nie mam takich problemow akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiasta
nie wiem czy porażka. ostatnio przed imprezą malowała mnie wizażystka. Nałozyła mi podkład na całą twarz, także na powieki. Cienie trzymały się calutką noc, stan idealny :) Chociaż musze przyznać że nigdy nie miałam z tym większych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettttttttttttttttttttta
u mnie porażka, bo próbowałam:( A te cienie takie rewelacyjna, to pewnie drogie jak... co? U mnie odpadł juz Constance Carroll, Avon i Oriflame:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podkład
+ ciut pudru+ dobre cienie+ znów puder i cały dzień bez wałkowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiasta
wg mnie kosmetyki z oriflamu i avnu w ogóle nie uważam za "dobre" myślę że jestem w miare obiektywna bo byłam (w sumie teoretycznie nadal jestem ;p) konsultantką. Osobiście polecam cienie firmy Joko, Od niedawna używam i nienarzekam. Są w przystęonych cenach. Odrobinę droższe są cienie inglota, ale także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettttttttttttttttttttta
Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiasta
hehe. pierwsze zdanie mojej ostatniej wypowiedzi "bardzo po polsku" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuje jakąś bazę pod cienie - chociaż nie używam ich na co dzień ale jeśli już to zazwyczaj kładę na powieki najpierw puder a później cienie - wszystko utrzymuje się bez zarzutu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem powinnas uzywac podkladu na powieki pod cienie. Wtedy nie roluje sie cien tj. nie zbiera sie na "faldce" :) Ja polecam do tego cenvas janeiredale ( zalezy to akurat od kolorytu zblizonego do Twojej karnacji) Czasami nawet uzywam tego jako cienia do powiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie nie ma szans, żeby cienie sieę trzymały bez bazy. Mam przetłuszczające się powieki, żadne podklady nie pomagaja. W takim przypadku gęsta (koniecznie gęsta, te rzadkie spływają) baza to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez daj***azę, ale taka tania mam z soraya z rossmanna, na to dobre cienie, ja polecam mineralne z annabelle, te mi sie utrzymuja najdłuzej na powiekach :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy kupić na prawdę porządne cienie, u mnie się świetnie sprawdzają ciebie Alilla które są bardzo trwałe, a do tego nie uczulają co mnie bardzo cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka112
Dobra jakość cieni powinna rozwiązać Twój problem :) Polecam paletki Morocco z Bikora - bardzo trwałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku cienie boujuris czy max factora też sie nie trzymają. Jednak zauważyłam ten problem całkiem niedawno. Baza też nie pomaga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw baza pod cienie, którą kładziesz na powieki - Artdeco, a potem kładziesz dowolny cień, nawet najtańsze badziewie i na tej bazie utrzymuje się kilkanaście godzin, nie zbiera się w załamaniach powieki. Baza Artdeco to cudo. Koszt ok 19 zł na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×