Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

michasj9

Jak waszym zdaniem wygląda piękna dziewczyna?

Polecane posty

Chciałbym się dowiedzieć, jak mocno wasze ideały piękna pokrywają się z moim? Mam dosyć specyficzny gust w tej kwestii, niezbyt mocno przypominający typowy ideał kobiety w kulturze masowej. Tak więc wygląda idealna laska wg mnie.: 1. Ciało: a)wzrost - bez znaczenia, aczkolwiek za wysoka, czy niska też nie powinna być, b)sylwetka - bardzo chuda, no po prostu lubię chude dziewczyny, większość kobiet "przy kości" po prostu mnie nie kręci, chociaż niektóre takie trochę grubsze podobają mi się, ale żeby być ładnym, jednocześnie będąc grubym trzeba mieć bardzo ładną twarz, więc ogólnie zdecydowanie bardziej gustuję w chudych, mocno chudych, ale nie anorektyczkach, c)twarz - chuda, bez krągłości, szpiczasta, trójkątna, ale nie końska, d)oczy - bez większego znaczenia, najlepiej duże, e)nos - średniej wielkości, ale wąski, f)uszy - bez znaczenia, ale dosyć cienkie - mała grubość, g)piersi - ważne, żeby były jędrne i kształtne, najlepiej średniej wielkości, chociaż płaską dziewczynę też bym wziął, h)pośladki - najlepiej takie trochę mniejsze od przeciętnych, ale bardzo okrągłe i)usta - małe, niezbyt szerokie. 2. Włosy: a)kolor - bez znaczenia, b)fryzura - nie lubię ani prostych ani kręconych, najlepiej takie średnio kręcone, moja ulubiona fryzura to taki dziwny rodzaj boba - krótkie włosy, ale dużo włosów po bokach, mocno odstające dwie "bomby" zakrywające uszy, jakby miała naturalne nauszniki, chociaż mogą też być długie, rozpuszczone(lekko kręcone) lub dwie kitki lub dwa koki(jednej kitki lub jednego koku nie lubię), lub długie włosy upięte lub warkocze, ale ten "dziwny" bob, o którym wcześniej pisałem jest zdecydowanie lepszy od pozostałych fryzur. 3. Ubiór: a)bluzka - najlepiej zapinana z kołnierzykiem, może też być normalna bluzka z dekoltem, ale nie toleruję zwykłych kolorowych t-shirtów, nie podobają mi się bluzki obcisłe, lubię bardzo luźne, b)spodnie - osobiście wolę jak dziewczyna ma legginsy lub spódniczkę z rajstopami, lubię jak jej nogi(ale również pupa no i wiecie sami co) są odziane w obcisłe rzeczy, odwrotnie do górnej części ciała, spódniczka odwrotnie - powinna być bardzo luźna, krótka, lubię też krótkie spodenki, oczywiście spódniczka mini, czy krótkie spodenki o wiele lepiej wyglądają z rajstopami, czy legginsami, taka "ściśnięta" dziewczyna pociąga mnie o wiele bardziej niż z odkrytymi nogami, pończoch też są OK, ale wolę legginsy, albo rajstopy, bo jak wcześniej mówiłem, nie chodzi mi tylko o nogi, ale również o pupcię i cipcię, c)obuwie - moje ulubiony buty to koturny lub baleriny, nie lubię szpilek, w codziennym ubiorze mogą też być trampki, ale nie buty sportowe typu Adidasy. To jest idealna kobieta według mnie. Powiedzcie(według) moich kryteriów, co Wam się podoba, ale też oceńcie mój ideał kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huyfyyfy#$@

Spore masz te wymagania...ciekawe jak sam wyglądasz 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huyfyyfy#$@

Spore masz te wymagania...ciekawe jak sam wyglądasz 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian

Cholera, a mi by wystarczyła wyrozumiała i ciepła dziewczyna. Z wyglądu wystarczyło by że miała by zaokrąglone biodra. I Tyle. Może być nawet grubaska tylko że nawet takie mnie nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Do autora:chyba to uniwersalny opis kobiety,więc chyba ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×