Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Dudka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  80
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Hej! Czy znacie jakąś sprawdzoną panią ginekolog, która ma doświadczenie i jest empatyczna? Bardzo zależy mi na dostępności, fajnie też, żeby w gabinecie była możliwość zrobienia usg. Będę wdzięczna za wszystkie porady.
 2. Do jakiego żłóbka we Wrocławiu zapisaliście dziecko i z jakiego powodu? Możecie mi pomóc w podjęciu decyzji?
 3. Znacie może polecany żłobek we Wrocławiu z doświadczoną i troskliwą kadrą opiekuńczą?
 4. Przekonują politycy powiązani wcześniej zawodowo z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej, a Arkadiusz Grzywaczewski właśnie z tego środowiska przedsiębiorców się wywodzi, no i widać, że nie przeszkadza mu współpraca ze wszystkimi partiami politycznymi.
 5. Zapytaj w lokalnej izbie handlowej albo u rzecznika małych i średnich przedsiębiorców. Dobrze też poszukać w necie - sprawdź sobie może na Effepro (effepro.eu). Tam jest całkiem dokładnie opisane czym się zajmują no i mają biuro na Ochocie. Jeśli zależy Ci na lokalizacji to tu masz już jakiś punkt wyjścia.
 6. Dudka

  Biuro księgowe Warszawa

  Jeśli chodzi o poszukiwania fajnego biura rachunkowego w Warszawie, to może warto zajrzeć na Effepro (effepro.eu)? Gdzieś ostatnio czytałam, że mają bardzo indywidualne podejście do klienta i co więcej, sporo dobrych opinii. Poczytaj sobie więcej o nich na ich stronie, porównaj z innymi.
 7. Jeszcze niedawno Przedszkole FAIR PLAY (przedszkolefairplay.info.pl/wroclaw-fabryczna-6/) miało całkiem ciekawą ofertę. Nauczyciele tam są bardzo empatyczni, zawsze uśmiechnięci, a przedszkolaki zawsze czują się tam jak w domu. Rodzice też mogą być na bieżąco z tym, co się dzieje, co daje spory komfort psychiczny.
 8. Przedszkole FAIR PLAY na ul. Fabrycznej 6 (przedszkolefairplay.info.pl/wroclaw-fabryczna-6/) kadra jest mega doświadczona. Nauczycielki tam pracują już od lat i naprawdę znają się na dzieciach - każde dziecko jest traktowane indywidualnie. Nawet miły bonus, że często organizują jakieś dodatkowe zajęcia, żeby dzieci miały różne bodźce do rozwoju no i mnóstwo wycieczek edukacyjnych.
 9. Stylizację zarostu masz w thesadovsky.pl/ razem z możliwością ukrycia siwizny. Barber zdecydowanie dla mężczyzn w średnim wieku, którzy od pewnego czasu myślą nad zmianą wizerunku.
 10. Zastanów się nad wizytą w thesadovsky.pl/, bo doradzają mężczyznom przy wyborze nowej fryzury, zakrywają siwiznę, polecają kosmetyki. Jak chcesz taniej to zawsze można się umówić u nich do stażysty.
 11. Dudka

  Dobry barber Bydgoszcz

  Na golenie brzytwą w takim klasycznym stylu przyjmują w salonie barberskim thesadovsky.pl/ i to akurat centrum Bydgoszczy, więc można skoczyć od razu po pracy.
 12. W Rzeszowie na ulicy Juliuszu Słowackiego masz znanego barbera The Sadovsky - thesadovsky.pl/ i możesz zamówić przy okazji golenie brzytwą dla zwiększenia wygody pielęgnacji twarzy.
 13. Dudka

  Dobre przedszkole we Wrocławiu

  Kuzynka mojego chłopaka mówiła, że w niektórych miejscach we Wrocławiu - np. w Przedszkole FAIR PLAY na Legnickiej 48F (przedszkolefairplay.info.pl/placowka/wroclaw-legnicka-48/) organizują zajęcia artystyczne, jak malowanie, rysowanie czy lepienie z gliny. Są też często wycieczki, zajęcia z angielskiego. No i dzień adaptacyjny jest bezpłatny.
 14. Ponoć Przedszkole FAIR PLAY ul. Fabrycznej 6 (przedszkolefairplay.info.pl/wroclaw-fabryczna-6/) stawia na innowacyjność. Opowiadali, że tam używają nowoczesnych metod nauczania, takich jak na przykład nauka poprzez gry i zabawy. Nauczyciele podobno są kreatywni i zawsze starają się dostosować zajęcia do zainteresowań maluchów. To trochę jakby taka edukacja na miarę XXI wieku dla najmłodszych.
 15. Możecie mi podpowiedzieć biuro rachunkowe, które będzie w stanie obsługiwać także kadry w firmie? Zależy mi na pełnej obsłudze księgowej, która będzie realizowana przez doświadczonych specjalistów, którzy także zajmują się kwestiami związanymi z ZUS-em.
×