Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aparat aparat aparat

Jak zdjąć aparat????

Polecane posty

Gość aparat aparat aparat

Mam straszny problem. Noszę aparat od 4 lat. Rok temu musiałam bardzo pilnie wyjechać do Angli. Wróciłam teraz no i chciałam zdjąć aparat na własne życzenie. Wybrałam się do ortodonty (tam gdzie chodziłam) ale nie zastałam nikogo. Z tego co słyszałam to ta pani się gdzies wyprowadziła czy coś... Od tego czasu chodzę od ortodonty do ortodonty prosząc żeby zdjęli mi te dziadostwo... ale nie Twierdzą że musi to zdjąć ta osoba która mi go zakładała.... Boże co robić.... Nie chce umrzeć z aparatem na zębach.... W dodatku widzę że moje zęby sa proste.... Do kogo mam się udać żeby zdjąć ten aparat. No i nie mam dużo czasu bo za chwilę znowu musze wracać do Anglii. Jestem naprawdę w rozterce... chyba popadne w depresje z powodu tego cholernego aparatu Można go samemu zdjąć ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie..znaczy-moze sciagnac łuk,ale tych zamkow to raczej ciezko...musisz miec te obcegi,tkoryh ortodonci uzywaja...inaczej balabym sie,ze zniszczych zeba...nie wierze,ze nie chca ci go sciagnac...dziwni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparat aparat aparat
Poważnie byłam już u trzech ortodontów.. A gdybym wybrała się do dentysty??? Może on mógłby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dentysta chyba nie ma tych obceg...nie mialby ci tego czym oderwac...w sumie ja mialam cale leczenie u tego samgo ortodonty,wiec nie wiem...boja sie odpowiedzialnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparat aparat aparat
A gdzie mogę się z tym udać.. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku miku i po byku
szukaj wiec moze jakis ci zdejmie toz do rzeznika nie pojdziesz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparat aparat aparat
Byłam prywatnie, chciałam normalnie zapłacić za wizyte tyle ile trzeba... Ale nie udało się... dobra dzięki za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie jest tak samo
a napisz skąd jesteś, może ktoś z tematu o aparatach jest z Twoich okolic i zna dobrego ortodonte, który mógłby się tego podjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparat aparat aparat
śląs okolice Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie jest tak samo
a wiesz gdzie jest Zawiercie? daleko tam masz? bo ja tam chodze do ortodontki, jest świetna, jak chcesz to dam Ci na nią namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparat aparat aparat
Jak możesz to daj. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie jest tak samo
"Orto-Dent" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ilona Piasecka. Zawiercie, ul. Powstańców Śląskich 8 /87, tel. 032 6705997 Zadzwoń do niej i powiedz co i jak, ona jest naprawdę spoko :) Tylko to jest tel do przychodni i wiem, że w niektóre dni jest do 15 a w inne do 17, więc nie wiem, czy dziś się dodzwonisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparat aparat aparat
ok :)_ DZięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CIEKAWA JESTEM jak sobie poradziłas z temtam , ja mam taki sam problem i na maxa potrzebuje pomocy jestem z łódzi , gdyby ktos mógłby mi kogos polecic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effcia11111
mam taki sam problem jestem z wrocławia i dzwoniłam już po kilkunastu ortodontach i nikt nie chce się podjać ściągniecia aparatu zakładanego u innego lekarza. u ortodonty nie byłam kilka miesięcy, bo wyjechałam do Holandii i teraz nie wiem jak mam ściągnąć aparat. pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w identycznej sytuacji. przez ostatni rok 3 razy zmieniałam miejsce zamieszkania (taka praca). nie mam możliwości powrotu do gabinetu gdzie prowadzono leczenie. dzwonię od gabinetu do gabinetu z prośbą o samo ściągnięcie aparatu(świadoma, że to może zmarnować efekty) i każdy mi odmawia- a przecież noszenie aparatu bez regularnych wizyt jest jeszcze gorsze niż przerwanie leczenia !! proszę, napiszcie kontakt na ortodontę (najlepiej Śląsk) który pomógł Wam ściągnąć aparat przed zakończeniem leczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam, że nasza sytuacja utwierdza mnie w przekonaniu, że leczenie orto. to biznes w którym chodzi o kasę.... nikt nie chce nam pomóc bo jest to nieopłacalne....i niby dlaczego lekarz miałby pomóc skoro nie chcemy dalej się leczyć. z samej dobroci nie weźmie się za "taki" przypadek .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież muszą ci gdzieś ściągnąć.. :/ a co jak ortodonta umrze? :/ albo się wyprowadzasz na 2 koniec kraju i musisz zmienić lekarza. Ja na twoim miejscu poszukałabym swojego ortodonty, sama mówisz że się przeniósł. Ludzie z miasta muszą wiedzieć gdzie się przeniósł, a jak nie to jeździj, dzwon po ortodontach az znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcia1111
no ja do swojego ortodonty też powrotu już nie mam i nie wiem co mam zrobić. jeden zamek mi już się odkleił, gumki tez poodpadały, pierścienie powchodziły w dziąsła ... masakra. chce jak najszybciej się tego pozbyć, ale aż wstyd iśc z tym do kogoś żeby to ściagnął.. a co do koleżanki to bezsensowne jest jeżdzenie po miescie czy innych miastach i szukanie swojego ortodonty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a;e przecież musicie mieć jeszcze aparat retencyjny, na zdjeciu sie nie kończy, bo zęby znów się skrzywią. Taki aparat kosztuje parę stów, wiec nie wiem czemu się to nie opłaca ortodontom i nie chcą wam tego zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcia1111
no wlasnie tez nie wiem... przecież za ściagniecie aparatu sie placi i za retencyjny wiec ja nie wiem... i i tak zbija kase na tym i tak więc ja nie wiem dlaczego.. masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ma ktoś jakieś namiary na jakiegokolwiek ortodontę który się tego podejmie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej idź do ortodonty w Angli i poprosił. Oni maja rozsądne podejście i rozumieją, ze skoro osoba, która zakładała jest niedostępna, to musi to zrobić kto inny. I są bardzxierj kompetentni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam aparat na dolnych i jak zdjeli to jeszcze mam zallzony taki drut wiec idz do jakiegos dobrego orto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samonija
Szczerze mówiąc jestem w szoku. Nie wiedziałam, że może być taki problem. Na przyszłość polecam moją ortodontkę - Katarzyna Łęcka w Częstochowie. To bardzo ludzka kobieta, więc nie sądzę, że też by odmówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy jakos soboie poradzilyscie i czy ... Moze ktos ma ortotonte ktory moglby pomoc w tej sprawie ???? Wielkie plisss , ja caly czas mam problem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi kiedyś po coca coli takiej zwykłej odpadły 3 zamki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×