Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ariadna

jakaś kobieta chyba na mnie leci!!!!!

Polecane posty

Gość ariadna

to paskudne uczucie ale podejrzanie często na nia się natykam, patrzy na mnie natrętnie - tak prosto w oczy!! Czuje sie nieswojo!Zwykle tam mi się faceci przyglądają ale to nie jest niemiłe...Ona ma ok. 30, taki babochłop, krótko obcięte czarne włosy i niezbyt urodziwa... Mijam ją i nie patrzę ale gdy ją z daleka widzę zaczynam uniki robić, to chyba nienormalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobuj
moze ci sie spodoba z kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariadna
paskudna jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobuj
Moze tak tylko ci sie wydaje na pierwszy rzut oka. Poznaj ja i wtedy ocen. Brzydcy ludzie potrafia byc bardzo ciekawi. Moze jest dobra w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariadna
no co ty...jestem hetero..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobuj
A tam hetero. Kazdy tak kiedys twierdzil. Ja nie mowie, ze masz byc od razu les, ale bi... Pomysl o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka mi
ja bym się chyba pożygała jak by mnie taki babochłop miał dotknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha_
widocznie jej sie spodobałaś :) a powaznie - była u nas kiedyś w podstawówce dziewczyna, ale wyglądała zupełnie jak chłopak i ubierała się typowo męsko (widać że chciała po prostu wyglądac jak facet) i nawet budowę miałam typowo chłopięcą. kiedyś na jakiejś skzolenj dyskotece zaczęła sie "przystawiać" do mojej koleżanki, tańczyła koło niej i zachwycała się jej tańcem. kilka lat potem widziałam ją przypadkiem w autobusie, gdybym nie poznała, że to ONA, pomyslałabym, że to całkiem fajny ON :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariadna
to żadna prowokacja czuję się nieswojo ciągle natykając się na tą babę. Ona GAPI się na mnie ! Krępuje się powiedzieć o tym mężowi - bo pewnie mnie wyśmieje. Takie spojrzenia ze strony facetów - mąż przyjmuje ze spokojem bo jakikiś czas już jesteśmy małżeństwem i nie jest typem Otello ale żeby kobieta? W żadnym wypadku nie zdecydowałabym się na jakiś kontak z nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy tylko nadejdzie ta chwila przekonasz się że stolec prawdę ci powie i tylko wtedy będzie środa bo każdy wie że syf jest w syfie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×