Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vickyy000

Kaszlę prawie od 2 miesięcy :( co robić?

Polecane posty

Cześć:) W połowie listopada zaczęłam kaszleć. Dostałam hitaxa bo jest kaszel alergiczny. Pogorszyło się więc znowu poszłam do lekarza a on przepisał mi salmex. Nic nie pomogło, zaczynałam się dusić, były świsty w płucach. Znowu do niego poszłam i dostałam zastrzyk dexaven. Nic nie pomogło, na drugi dzień był drugi zastrzyk i otrzymałam skierowanie do szpitala. Tam mnie leczyli sterydami, antybiotyk Taclar - trochę się polepszyło. Po tygodniu wyszłam do domu. Zaczęłam na nowo kaszleć, a zdjęcie RTG płuc było w porządku. Poszłam do pulmonologa, wyniki spirometrii takie sobie ale nie były złe. Przepisała mi hitaxę, singulair i miflonide. Było lepiej ale kaszel od 5 dni znowu się nasilił. Już nie mam sił... Byłam u lekarza i przepisał mi detusan (dla palaczy.) Ja nie palę papierosów, nie wdycham dymu tytoniowego. Kaszel jest suchy. Z góry dziękuję za poważne odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
Sprawdz ,czy nie potrzebujesz leku wykrztuśnego np Ambrosol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
..jeżeli kaszel po nim się nasili ,wydzielina zacznie się rozrzedzac to dobra droga leczenia.Popijaj ciepłe siemie lniane aby natłuścić śluzówkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
Nalot na języku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast leczyć objaw czyli kaszel warto by było stwierdzić co jest przyczyną podstawa to prześwietlenie płuc i testy alergiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA bym jeszcze dodała mrofologię z rozmazem i crp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×