Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

klinika Nowy Wzrok w Gdańsku - opinie

Polecane posty

witam. Planuję zabieg korekty laserowej wzroku w Gdańsku w klinice \"nowy wzrok\". Miał ktoś tam może robione? Czy wszystko ok? Proszę o opinie... Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam kliniki Nowy Wzrok w Gdańsku !!!!!nie traktują pacjenta poważnie tylko swoje interesy. Po przejechaniu 300 km na badania wstępne pani poinformowała ze niestety lekarz odwołał w tym dniu wszystkie wizyty !!! Nie raczyli nawet mnie poinformować tyle km na darmo i zobaczyłam tylko wzruszanie ramionMi pani z recepcji ! Skandal nawet nic nie zaoferowali w związku z tym nie biorą Pod uwagę tęgo ze ktoś jechał kawał drogi musiał wziąć urlop i wydać masę na dojazd Kiedy sami chcieli sie upewnić czy przyjadę zadzwonili dwa dni wcześniej by sie upewnić ale zeby zadzwonić ze odwołują wizytę to juz nie ! Nieprofesjonalne podejście unikajcie ich by nie tracić czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Creatorex
W poprzednim roku (2016) miałem laserową korekcję wzroku w klinice Nowy Wzrok w Warszawie. W tamtym czasie, z tego co się orientowałem, była to najtańsza opcja takiego zabiegu. Z całego serca polecam, miałem prawie -5.00 w obu oczach, a 2 dni po operacji funkcjonowałem już bez okularów. Jeżeli macie pytania, śmiało na maila: solar.geniusz@gmail.com POSIADAM ZNIŻKI NA BADANIE DO TEJ KLINIKI, jeżeli zgłosisz się mailowo, mogę je do Ciebie wysłać i ZAOSZCZĘDZISZ 100 ZŁ! Zniżki można wykorzystać w każdej klinice Nowy Wzrok (Gdańsk, Gdynia, Kraków, Warszawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×