Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jest

kto stosuje ocet jablkowy na hemoroidy??

Polecane posty

Gość jest

jakie efekty potrzbuje kilku opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po occie efektem jest
anemia i białaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest
ja sie nie znam nie wiem jakie moga byc efekty ale nie chce sobie zaszkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara_b
Ja zacznę chyba stosować ocet jabłkowy od poniedziałku. W końcu używam tego octu w kuchni, to niby dlaczego miałby mi zaszkodzić, przecież to produkt naturalny z jabłek. Hemoroidy strzeżcie się. Anemia i białaczka, rzeczywiście moja niezbyt mądra koleżanka nabawiła się w ten sposób poważnej anemii, ale ta "głupolka " piła rozcieńczony ocet spirytusowy, żeby się odchudzić. Dla niewtajemniczonych są różne rodzaje octu: 1) spirytusowy - którego właściwie chyba nie powinno się używać, taki zwykły do grzybków, 2) winny, 3) balsamiczny, 4) jabłkowy. 2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest
a ktos jeszce ja sie jednka boje stosuje miod i cytryna na ocet nie moge sie odwarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakastakasobie
ocet jablkowy poleca Tombak --- zanim zaczniecie stosowac warto zapoznac sie z jego ksiazkami -- zeby nie przedobrzyc standardowo pije sie szklanke wody z 2 lyzkami octu 2 lub 3 x dziennie pol godziny przed posilkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Wnétrze kiszki stolcowej to nie babcina komórka, nie oblecisz szmatá.Udac sié do lekarza i przepisze co trzeba np: czopki ,które wysuszajá a pózniej lekka dieta i na 8-10 mc spokuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara_b
Są różne babcine komórki ;-) Według mnie chyba nie zawsze trzeba ślepo zdawać się na lekarzy, czopki może i są w stanie trochę podleczyć skutki, ale ocet jabłkowy chyba lepiej działa na przyczyny. Kiedyś stosowałam czopki, ale niewiele pomogły, o dyskomforcie nie wspomnę. Odgrzebałam książkę Tombaka i rzeczywiście poleca ocet jabłkowy. Nawet podaje przepis na jego wyprodukowanie - trochę podobny do kiszenia barszczu burakowego, tylko zamiast buraków, jabłka. Ciekawe, że ludzie teraz tak nieufnie podchodzą do medycyny naturalnej, a chemiczne piguły są w stanie jeść garściami. Do Tombaka przekonałam się już dawno, ale zapomniałam, że hemoroidy można potraktować tak jak żylaki - w końcu to też żylaki tylko gdzie indziej. Ja w każdym razie już zaczęłam kuracje i dziś wypiłam rano pierwszą szklankę z octem jabłkowym i miodem. Nawet smaczna lemoniada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamesmk2003
pzykladac gotowana cebule, jedyny srodek. wg.niemieckiego zielarza - nazwiska nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 24
Piłam ocet jabłkowy jakieś 1,5 miesiąca. Przez ok miesiąc robiłam też nasiadówki z kory dębu. I pomogło:) Przynajmniej jak narazie. Już mnie nic nie swędzi i nie boli. Także gorąco polecam te metody. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozena44
To raczej niezbyt dobry pomysł według mnie. Jeśli tak bardzo zależy Ci na naturalnym leczeniu to lek Anurex jest w tym celu bardzo dobry. Chociaż to naturalny lek to jednak bardzo pomaga. Ja stosowałam i przyznam, że bardzo dobry. Więcej na temat leku masz na stronie http://www.anurexworld.com Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ocetem w każdej postaci i każdym gatunku w nadmiernej ilości wywołasz nadkwasotę żołądka.Na hemoroidy to niestety nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na hemoroidy
trzeba "wystrugac" taki jakby czopek z surowego ziemniaka i aplikować sobie na noc. domowy sposob polecany przez lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie walczę z chorobami
myszka 24 napisała: "Piłam ocet jabłkowy jakieś 1,5 miesiąca. Przez ok miesiąc robiłam też nasiadówki z kory dębu. I pomogło..." Po 1,5 miesiąca nic nie robienia - też mi hemoroidy zniknęły :D - więc nie przypisuj tego działaniu octu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vwUXCr6wJPJgKuCxcUxTX2JY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ocet jabłkowy na hemoroidy działa. Ale wyłącznie zewnętrzne (wypadające) wtedy na wacik i przykładać do hemoroida kilka razy dziennie. Ocet jabłkowy jest dobry na odchudzanie, ale nie można go pić samego, jedynie rozcieńczony i nie za często, ponieważ jest szkodliwy dla kości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×