Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ndbsyuidsvf

Kto używa oliwki dla niemowląt do pielęgnacji skóry?

Polecane posty

Gość ndbsyuidsvf

I z jakim efektem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fontana
wolę oliwe z oliwek , wychodzi taniej i efekt dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMałamagia
ja. mięciutka skórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj dalej
ja czasem uzywam do kapieli badz nacieram wilgotne cialO:) efekt nieziemski:) Osobiscie nieznosze balsamow ich konsystencji i tego zimna brrr;D Dlatego jak cos to oliwka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffe sturbucks
ja uzywam johnsona z aloesem i jestem zadowolona. Mam bardzo wrazliwa skore. Jeszcze pod prysznicem na mokra skore nakladam oliwke lekko splukuje nadmiar owijam sie recznikeim i pozostawiam do wyschniecia skore sama sobie nie tre sie recznikami. Efekt jest taki ze skora jest nawilzona miekka i slicznie pachnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... glamour
Ja używam oliwki dla niemowląt zamiast balsamu :) Zawsze po kąpieli nakładam oliwkę na całe ciało i czekam aż skóra sama wyschnie. Czasem też nakładam oliwkę na suchą skórę. Jak dla mnie oliwka jest sta razy lepsza od tych wszystkich balsamów nawilżających (a miałam ich naprawdę sporo) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremowa rurka
oliwka dla dzieci to najlepszy nawilzajacy kosmetyk jaki moze byc ! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 37 latka
Od zawsze uzywam wyłacznie oliwek dla dzieci Polskiej produkcji do smarowania twarzy zamiast kremu i skory po kąpieli..Nie mam zadnych wypryskow , ani jednej zmarszczki i wygladam serio..na 20 kilka lat..Polecam szczegolnie osobom do skory suchej i normalnej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecamm N
uzywam , nie ma lepszego balsamu , wcieram w mokra skore , super cialko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami używam i refekt jest
świetny, skóra gładziutka i nawilżona ale nie lubię tej tłustej warstwy na skórze więc używam sporadycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja używam oliwki Hipp
do ciała i do twarzy, nie ma w składzie chemii, nie zapycha i skóra po niej jest mięciutka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo lepsze od oliwek dla dzieci są naturalne oliwy np z oliwek albo z pestek winogron. W większości oliwek dla dzieci np. jonson & jonson jest szkodliwa parafina, produkt uboczny destylacji ropy naftowej. Działanie parafiny polega na tym, że zapychając pory skóry sprawia, że skóra puchnie przez co wydaje się gładka i napięta. Parafina pozostawia na skórze film, który bardzo ciężko jest zmyć, w tym filmie tworzą się dziury przez które ucieka wilgoć ze skóry. Chyba jedyną oliwką bez parafiny jest oliwka hipp, ma w składzie tylko olej migdałowy, sezamowy i zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baa ja to juz mam z 20 nicków
ja chetnie bym uzywala,jednak perspektywa tej tłustości mnie przeraza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak oliwka hipp jest super
pięknie pachnie i nie zawiera chemii. Uzywam jej po kapieli na mokre cialo a pozniej wycieram recznikiem. Nie jest taka tlusta jak inne oliwki typu bambino lub johnsons

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak oliwka hipp jest super
a oliwe z oliwek probowalam rowniez ale strasznie wysuszala mi skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoczi
jestem maniaczka oliwek do ciala polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez uzywam, ale troche przypadkowo zaczelam bo kupowalam wyporawke dla dziecka na apteko.pl i zamówiłam dwie oliwki roznych firm i w domu jak zabraklo mi balsamu to zaczelam te oliwke stosowac po czym zauważyłam ze moja skora jest bardziej miekka i jedrna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaa1981
Ja używam oliwki mojej córki: http://www.johnsonsbaby.com.pl/johnsons-baby-%C5%82agodna-oliwka Stosuję ją na nogi, pupę, brzuch i biust po prysznicu na wilgotna skórę i osuszam się delikatnie ręcznikiem. Skóra jest po oliwce miękka i nawilżona. Smaruje nią również dwa razy w tygodniu pięty na noc i przestały wreszcie pękać, a nie pomagały na to żadne maści typowo dla stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×