Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kattie

ŁÓDŹ- jaki salon kosmetyczny?

Polecane posty

Jaki salon kosmetyczny w Łodzi polecacie? Chciałabym zrobic kilka zabiegów mikrodermabrazji. Zalezy mi tez aby był w miare blisko mnie- tzn Łódź Górna (ale niekoniecznie)...Nie mam autka, a po tych wszystkich zabiegach wracać komunikacja miejska...sami wiecei- nie chce ludzi straszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I dont think so
Tylko Dermed - na Piotrkowskiej, bardzo blisko Narutowicza - u pani dr Michalak. Jest dermatologiem, więc przy okazji poprawisz u niej ogolna kondycje skory:) Placisz u niej za sam zabieg, a nie - i za zabieg, i za wizyte... Przesympatyczna babka:) Po mikro twarz wyglada calkiem ok, wiec nie musisz sie bac, ze bedziesz straszyc. Ja tylko raz, po pierwszym zabiegu, zorganizowalam sobie autko, ale przekonalam sie, ze nie bylo potrzebne i pozniej moglam zawsze spokojnie wracac tramwajem. Autko sie przydaje zima, kiedy jest mroz, bo kiedys w styczniu bohatersko postanowilam wracac mpk do domu po mikro, po drodze snulam sie z kolezanka po sklepach - no i myslalam, ze odmrozilam sobie twarz, bo wieczorem byla cala bardzo czerwona... wpadlam w panike totalna, ale rano nie bylo sladu po zaczerwienieniu:) mimo tego, juz nigdy nie wystawie sie na zimno po mikro, bo nie chce przezyc drugi raz takiego przerazenia... buzki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moge wiedziec ile płaciłas za mikro? bo jesli chodzi o twarz to widze ze od 120 dio 300 Czy ktos moze jeszcze polecic jakies inne salony?;) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I dont think so
Placilam 120. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pracowalam kilka lat w spa w londynie(http://www.nirvanaspa.co.uk/) oraz w liniach Virgin Atlantic (ttp://www.virgin-atlantic.com/)zajmuje sie zawodowo masazem, aromaterapia,dermatologia, pracuje na najzwyzej jakosci produktach takich jak Clarins,wykonuje wszystkie zbaiego medycyny estetycznej i kosmetologii, zapraszam do swojego studio na Piotrkowskiej, tanio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łodzią po wiśle
hej, szukam jakiegoś przyjemnego i profesjonalnego salonu w Łodzi... dotychczas chodziłam do Atelier na Piotrkowskiej, ale mam wrażenie, że ostatnimi czasy cenią się coraz wyżej, no i nie bardzo odpowiadają mi kosmetyki, których używają. interesujące mnie zabiegi: mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piterus
Polecam wszystkim salon Amarone przy ul. Białostockiej 7D. Sprzęt mają nowy, wszystko najnowszej generacji. Poza tym mimo , ze jestem facetem przyjęto mnie po pańsku. Super atmosfera , klimatyczna wnętrze a co najważniejsze Pani Beata jest profesjonalistką z najwyższej półki. Do tego maja przystępne ceny a niektóre promocje mimo , że zabieg na ogół drogi tam jest niemal na każdą kieszeń. 100% polecam , byłem tam juz nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina918
Jeśli chodzi o salon w centrum łodzi to znalazłam fajny na kościuszki. Bardzo miłe dziewczyny, doświadczone i bez problemu podpowiedziały mi co najlepiej zrobić z moją cerą. Salon się nazywa viviean.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgusiaJ
Też byłam w salonie Viviean, byłam świadkową na ślubie siostry i zdecydowałyśmy się na serię zabiegów na twarz przed tym wydarzenie. Świetna sprawa, siostrze zaproponowano oxybrazję z peelingiem kawitacyjnym, a mnie kwasy. Kosmetolog, która wykonywała zabiegi była bardzo sympatyczna i dokładna. Teraz korzystam z depilacji laserowej łydek i też jestem zadowolona. Tak jak koleżanka wspomniała salon mieści się w centrum łodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitere
Tylko "Laser glamour". Byłam w innych salonach i nigdzie nie było tak profesjonalnie wykonane jak w "Laser glamour"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga779
polecam salon kosmetyczny świat kobiet przy ulicy Tymienieckiego chyba 25, idealny manicure, pedicure oraz zafundowałam sobie maseczkę - zapłaciłam w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Salon Kosmetyczno BIO-SALON na Piotrkowskiej 182 za Domusem. Wychodzi taniej niż piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molcia
Ja ostatnio wybrałam się do salonu Naturioska w pasażu Schillera. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu no i obsługa jest przesympatyczna. Pracują na kosmetykach monduniq. Nie znałam wcześniej tej marki, ale dostałam mnóstwo materiałów, ulotek i trochę poczytałam. Byłam na zabiegu infuzji tlenowej. Efekt jest świetny i chyba wykupię sobie pakiet na całą serię. Mieli akurat świetną ofertę dla nowych klientów na wypróbowanie tego zabiegu, więc zapłaciłam tylko 99 zł. Dostałam też kartę i teraz mam 10% zniżki na usługi i 15 na kosmetyki a do tego zbieram punkty. Nie wiem jak będzie dalej, ale mnie pierwsza wizyta przekonała, a poza tym skoro mam teraz rabat i zbieram punkty to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez polecam dermed i panią kosmetyczkę a właściwie kosmetolog p.Małgosię,bardzo miła,fachowa,znająca sie na rzeczy.Jedynie nie robi paznokci i takich wizualnych rzeczy zajmuje sie zabiegami leczniczymi,odmladzajacymi ,relaksujacymi,robi lasery.Wiele tez moze doradzić.Wiem tez ze jej zmienmiczka p.Halina jest bardzo miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nojka12
W Bio Salonie w Łodzi na Piotrowskiej 182 jest faktycznie tanio. Sama się o tym przekonałam. Nie dość, że zabiegi są super bo są naprawdę zróżnicowane i dopasowane do różnych potrzeb to pani Ania jest przemiłą osobą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do BIO SALONU na Piotrkowską 182 bardzo dobry gabinet kosmetyczny, na miejscu jest lekarz do poważniejszych zabiegów z kosmetyki estetycznej, bardzo ładnie, kulturalnie i profesjonalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinaS
Mikrodermabrazja diamentowa i depilacja laserowa są świetnie wykonywane w Laser Glamour w Łodzi. Na stronce można więcej poczytać o zabiegach http://www.laserglamour.pl/ . Korzystam z usług tego gabinetu kosmetycznego już ładnych parę lat i zawsze zabiegi są tam wykonywane na najwyższym poziomie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrminaKK
Ja także bardzo lubię gabinet kosmetyczny Laser Glamour http://www.laserglamour.pl/ w Łodzi. Wprawdzie robiłam tam póki co tylko depilację laserową, ale pewnie na inne zabiegi też się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z chęcią wypowiem się na temat Naturioska Beauty Institute w Łodzi. Przed Bożym Narodzeniem kupiłam voucher, którym obdarowałam bliską osobę. Dzisiaj miała okazję z niego skorzystać. W skład usługi wchodził rytuał czekoladowy z peelingiem całego ciała + manicure. Szczerze mówiąc, jestem mocno zaskoczona, że da się komuś zrobić peeling w ogóle go nie wykonując, bo nic takiego nie miało miejsca. Dodatkowo, masaż czekoladą… fajnie by było gdyby faktycznie został nią zrobiony… niestety w tym salonie ograniczają się do skorzystania z olejku o takim zapachu. Na koniec, według oferty, klient ma otrzymać ręcznie robioną tabliczkę czekolady. Niestety, jak przychodzi co do czego to firma nie poczuwa się do tego, żeby obdarować gościa choćby wyrobem czekoladopodobnym. Klasa! Dodam tylko, że voucher kosztował 300 zł… gdybym wiedziała, że osoba, którą nim obdarowałam zostanie potraktowana jak klienta podrzędnego salonu, w dodatku taka co przychodzi z grouponem, to wolałabym wydać te pieniądze na coś, co naprawdę będzie tego warte. Z całego serca nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lily82
Witam, polecam ten salon: www.hb-studio.pl - bardzo profesjonalne podejscie, miła obsługa i pracują na bardzo dobrych markach. Zawsze doradzają jaki typ zabiegu dla danego typu twarzy, a nie tylko wykonuja swoja prace. Polecam, szczegolnie zabiegi SPA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka_85
Ostatnio odwiedziłam salon Metamorfoza przy Tuwima 20. Zrobiłam sobie kilka zabiegów na twarz. Salon poleciła mi przyjaciółka i jestem ogromnie zadowolona, dlatego teraz śmiało sama go polecam. Dziewczyny tam pracujące są przemiłe, a przy tym bardzo profesjonalne. Doradziły, odpowiedziały na grad moich pytań. W dodatku panuje tam przemiła atmosfera :) Przy okazji pozdrawiam pracowników Metamorfozy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana39
Laser Glamour to zdecydowanie mój ulubiony salon kosmetyczny w Łodzi. Skorzystałam już tam z takich zabiegów jak depilacja laserowa i mezoterapia i jestem bardzo zadowolona http://www.laserglamour.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w Warszawie namierzony jeden dobry gabinet kosmetyczny na ul. Sarmackiej gabinet Dermiki, dobre zabiegi, najlepsze kosmetyki, wolę raczej takie bardziej profesjonalne miejsca, lepiej się tam czuję, nie chodzę często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już kilkukrotnie korzystałam z usług ESPA CLINIC na Kościuszki, najlepsza jakość usług oraz obsługI. Obecnie kupuje Vouchery na prezenty dla znajomych w tym miejscu. Czuję się tam dopieszczona i poprostu zakochałam się w Espa Clinic Jedyny minus, ciezko o wolny termin i trzeba sie umawiac na tydzien, dwa do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studio Urody Skarabeusz przy Odyńca. Polecam ze względu na jakość i właśnie atrakcyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość climarka
Sama lubię się co jakiś czas dopieścić oraz chodzę do salonów kosmetycznych. Mam kilka swoich ulubionych w Łodzi ale od jakiegoś czasu chodzę głównie tutaj: http://www.aspasja.pl/ Bardzo dobry salon kosmetyczny, mają dobre ceny oraz pracują tam fajne dziewczyny, które naprawdę znają się na rzeczy. Obecnie jestem po 3 już zabiegu depilacji laserowej.Mają tam najnowocześniejszy obecnie laser w całej Łodzi. Konkretnie Palomar Vectus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam blins ( www.blins.pl ). Pani kosmetolog zna się na rzeczy, dobrze dobrana maska po. A jak się wezmie w serii to jest sporo taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po dzisiejszym zabiegu stwierdzam że zdecydowanie Espa Clinic na Kościuszki !!!!! Skorzystałam co prawda z zabiegu kupionego na Grouponie i nie spodziewałam się fajerwerków w mocno promocyjnej cenie a tu jakie miłe zaskoczenie .... Jakość obsługi i troska jaką mnie obdarzono, wyjątkowy charakter miejsca oraz wiedza Pani Joanny która prowadziła zabieg, przyjemna muzyka i wszechobecny zapach świec sprawiły że już dawno nie poczułam się jak w Raju! Szczerze polecam wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×