Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mikrodermabrazja diamentowa i kwasy

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś z was miał okazję przekonać się o skuteczności tego połączenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem robione zabiegi mikrodermabrazjii na przebarwienia potrądzikowe, plus jakieś kwasy na ryj. Efekt bardzo słabiutki. W tym roku wybieram się na green peeling, ponoć o wiele skuteczniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skuteczne ale na chwile za miesiac znoe trzeba ja sama kupilam kwasy i robie samodzielinie szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaki kwas i jaka mikrodermabrazja. Ja miałam robiony zabieg z kwasem migdałowym i mikrodermabrazję korundową. Świetny efekt, skora gładka i oczyszczona. Oczywiście miałam serię takich zabiegów co 2 tygodnie jeden. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o mikrodermabrazję i kwasy to polecam Wam zabieg Enzymacid (Ericson Laboratoire). Ten zabieg już po pierwszej wizycie w widoczny sposób poprawił stan mojej skóry, usunął wszelkie niedoskonałości i pozostawił moją twarz silnie odświeżoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luczilla
W zeszłym roku moja mam robiła sobie po lecie oczyszczająca mikrodermabrazje i była super zadowolona. Ja się wybieram dopiero - w połowie września, bo terminy wcześniej zajęte byly. Jest taki gabinet Wyspa Piekna we Wrocku no i liczę, że tam będzie ok - koleżanki chwailiły, swoją drogą dam znać jak będę po, bo na razie jestem mega optyczmistycznie na to nastawiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również miałam robioną mikrodermabrazję i kwasy. Kwas o ile dobrze pamiętam, a mikrodermabrazję korundową. Bardzo ładnie się oczyściła i wygładziła twarz. Polecam www.beautypremium.pl w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwas migdałowy, bo gdzieś mi umknęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy można od razu wykonywać mikrodermabrazję w połączeniu z kwasami. Chyba lepiej osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!! wyyyyyspa góóooowna spamerska ściero!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkal
Mi sie wydaję że połączenie tych dwóch zabiegów może być zbyt inwazyjne dla skóry. Ja co jakiś czas robię mikrodermabrazję i jak dla mnie efekt jest sam w sobie spektakularny. Przede wszystkim dlatego, ze pozbyłam się blizn potrądzikowych. Jeśli ktoś potrzebuje sprawdzonego adresu we Wrocławiu: http://www.karolinakopec.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×