Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zamknięta w sobie

Moja walka z trądzikiem...

Polecane posty

Gość Zamknięta w sobie

Po przeanalizowaniu tematów na forum widzę, że nie jestem pierwsza a pewnie nie i ostatnia piszącą osobą na ten temat... W każdym razie jak się czyta tematy, nie wiem jak wy, ale ja często dochodzę do wniosku, że cześć z postów piszą osoby do których nie dociera, że ktoś mógł stosować coś innego niż one i mało to, to dany środek pomógł... jak wpis nie jest "po ich myśli" to spam i nie da się ukryć, nie zawsze kulturalne wypowiedzi... Mam nadzieję, że w niniejszym temacie, ze względu na rzetelność prowadzenia z mojej strony uda się tego uniknąć, a dwa Wasze wpisy będą że tak napiszę tez na poziomie... w końcu osoby nie zainteresowane tematem nie muszą go czytać, a wśród zainteresowanych uważam, że wymiana doświadczeń i dyskusja (na poziomie) jest jak najbardziej wskazana. Więc zaczynając... Postanowiłam coś zrobić, środki stosowane do tej pory działają słabo... owszem niby są dni, że jest trochę lepiej, ale tendencja trądziku jest raczej nasilająca... Zastanawiam się, czy teraz szukać nadal aby na pewno czegoś w postaci maści, czy nie zdecydować się na jakieś tabletki... Nie wiem jak myślicie? Sama dałam sobie czas do weekendu na decyzję o zakupie konkretnego środka... a później zakup i będę się dzieliła z wami moimi wrażeniami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie działa i pomaga apliaktor na wypryski HB - przynajmniej w moim przypadku robi dużą różnicę, cera wygląda o wiele lepiej, ładnie, zdrowo, ma odpowiednią kondycję, ale oczywiście dojście do takiego efektu wymaga czasu. Docelowo jednak nie będziecie mieli żadnych śladów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że aby leczenie było skuteczne, najpierw należy udać się do dermatologa. Dlaczego sama decydujesz o tym, co zastosujesz, a nie zapytasz o poradę specjalisty? Przecież maści i kremy, które stosujesz mogą być nieskuteczne albo nieodpowiednie dla Ciebie? O tym, czy leczyć zewnętrznie (maścią), czy wewnętrznie (np. antybiotykiem), powinien zadecydować lekarz dermatolog, do wizyty u którego zachęcam. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście najważniejsza jest wizyta u dermatologa, który zaleci odpowiednie leczenie. Do tego warto również pomyśleć o wizycie u profesjonalnej kosmetyczki, która pomoże dobrać odpowiednie kosmetyki i zabiegi do pielęgnacji takiej skóry. Salony zaopatrują się w specjalnych hurtowniach: http://cosmomed24.pl/ , jak ta na Śląsku, w dermokosmetyki do pielęgnacji skóry z tego typu problemami, dlatego na pewno coś dobierzecie odpowiedniego do Twoich objawów trądziku i jego nasilenia. Ale najpierw konsultacja u dermatologa - bezwzględnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz ciężki trądzik to dermatolog i izotronina im szybciej tym lepiej, żebyś sie blizn nie nabawiła, samemu lepiej nie kombinować starta czasu i kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A próbowałaś może koreańskich kosmetyków?? Moja znajoma miała tez problemy skórne trądzikowe, lekarze wypisywali mega drogie leki które pogarszały i dopiero w tych kosmetykach znalazła ukojenie. Warto poczytać, można zamawiać na e-buy'u bez problemu. Ja osobiście na ten temat mało wiem, tyle co ona mi opowiadała wiec nie jestem w stanie podać żadnych linków - poczytaj w internecie, zobaczysz ile pozytywnych opinii można znaleźć na temat kosmetyków koreańskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijko30
Moja walka z trądzikiem trwała 2 lata nie mogłam za żadne skarby go się pozbyć byłam załamana,ale w końcu natrafiłam na artykuł o Nonacne http://natradzik.milejdi.pl dzięki niemu zmieniło się moje życie już nie muszę zakrywać się pod toną makijażu bo moja twarz wygląda pięknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"allaella 2016.11.29 Wiele blogerek je poleca. Ja póki co testuję rosyjskie kosmetyki." Ja z rosyjskich to jedynie na włosy maski babuszki agafii (chyba tak to się pisało). Te do skóry twarzy i do ciała nie bardzo mi przypadły do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam straszne problemy z trądzikiem. Z drogeryjnych toników i żeli przerzuciłam się na delikatne dermokosmetyki z Bielendy, które kupiłam w https://medisquad.pl/ . Cera poprawiła mi się w naprawdę znacznym stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×