Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

EwelinaPE

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. EwelinaPE

  Egipt wakacje

  Planuje wyjazd do Egiptu ze znajomymi w przyszłym roku. Znalazłam tu: http://eximtours.pl/nasze-kierunki/1/egipt wiele ciekawych informacji, ale szukam jeszcze dodatkowych informacji na temat nurkowania w tamtym rejonie. Czy są tu osoby, które miały okazję nurkować w Egipcie i mogą coś opowiedzieć? Będę wdzięczna!
 2. EwelinaPE

  Pozycjonowanie stron

  Jak podnieść pozycję strony w wyszukiwarce? Może nie jestem zupełnym laikiem, ale też nie do końca mam pewność, czy będę potrafiła wszystko zrobić sama. Mam czas, ale może lepiej komuś to zlecić?
 3. Jestem w zasadzie laikiem i szukam informacji na temat tego, w co najlepiej zainwestować, żeby podnieść pozycję strony w wyszukiwarce. Co polecacie? Jak za to się zabrać?
 4. EwelinaPE

  Blogowanie

  Czy słyszeliście już o nowym portalu dla blogerów? Ja właśnie odkrywam możliwości, jakie daje BlogBooster. Mam nadzieję, że faktycznie zwiększy mi się ******* blogu. A może nawet ktoś się zgłosi w końcu z propozycją współpracy. Ktoś też testuje? Jak idzie?
 5. Czy stosujecie jakieś metody wspomagające odchudzanie i podkręcające metabolizm? Czy wyłącznie ćwiczenia?
 6. Czy to dobry pomysł, żeby kupić, np. bon podarunkowy na Walentynki na takie zabiegi dla dwojga w SPA? W zeszłym roku dostałam od partnera taki właśnie bon na zabieg Czekoladowe Specialite - masaż czekoladą do gabinetu Wyspa Piękna we Wrocku i przyznam, że to był strzał w dziesiątkę. Pomyślałam, ze w tym roku mogę nam obojgu coś takiego zafundować, żebyśmy zrelaksowali się razem w tym dniu? Jak Wam się wydaje? To dobry pomysł?
 7. Czy to dobry pomysł, żeby kupić, np. bon podarunkowy na Walentynki na takie zabiegi dla dwojga w SPA? W zeszłym roku dostałam od partnera taki właśnie bon na zabieg Czekoladowe Specialite - masaż czekoladą do gabinetu Wyspa Piękna we Wrocku i przyznam, że to był strzał w dziesiątkę. Pomyślałam, ze w tym roku mogę nam obojgu coś takiego zafundować, żebyśmy zrelaksowali się razem w tym dniu? Jak Wam się wydaje? To dobry pomysł?
 8. EwelinaPE

  Bolesny problem

  Prawdopodobnie mam problem z odnawiającymi się stanami zapalnymi jamy ustnej. Robią mi się bolesne afty w jamie ustnej, ponieważ noszę aparat stały. Co polecacie, aby problem nie powracał? Jakieś płukanki ziołowe, maści?
 9. Która opcja jest lepsza w sytuacji, gdy ceny obu (z wyprzedaży i używanych) są podobne? Nowe, ale z sieciówki czy używane, ale niepowtarzalne?
 10. Proszę o polecenie ośrodków SPA, które warto odwiedzić. Chcę zaplanować sobie weekend z regeneracja w SPA. Dziękuję :)
 11. Najczęściej korzystam z wyprzedaży w sieciówkach albo szyję na specjalne okazje. Często wtedy podpatruję projekty znanych marek, dopasowuję je do siebie i wychodzą wyjątkowe kreacje.
×