Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nasiona chia, co z nich robić?

Polecane posty

Gość gość

Macie jakieś przepisy na to co czarować z nasion chia? Czytałam, że mają rewelacyjne właściwości zdrowotne, są bogatym źródłem witamin i pierwiastków, białka oraz kwasów omega3, tylko nie wiem jak je używać w kuchni ;( znalazłam nawet dobre źródło nasion, tanio i przede wszystkim z certyfikatem ekologicznym http://hh-life.pl/produkt/nasiona-chia-ekogram-500g/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak znalazłaś, to wiesz jak się posługiwac internetem, więc żaden problem z przepisami w kuchni. Mogłaś to trochę inaczej zareklamowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasiona chia sa rewelacyjne ważne aby miały certyfikat ekologczny chodzi o to by nie zawieraly pestycydów- polecam te z farmy w Nowej Zelandii. Produkuje je firma rainforest food sa sklepy które sprowadzają je do Polski. najlepiej dodawać do musili lub salatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza886
Do diety jaką stosuję dokupiłam sobie suplement afrykańskie mango http://szczupla-kobieta.pl i powiem Wam że czuję się świetnie waga spada a o to mi chodziło bo niestety od zawsze zmagam się z nadwagą w końcu miałam dość śmiechów na ulicy czy też docinek wiecie można to znosić bo wmawiałam sobie że wyglądam ok i nie interesuję mnie zdanie innych ale w końcu coś we mnie pękło i zaczęłam zmagania i tak 2 miesiące 15kg miej;) A nasiona chia dołączam do zup deserów serków kefirów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia35
Ja kupuję nasiona szałwii hiszpańskiej (chia) na e-natura.pl. A dodaję je do omleta, sałatek i surówek. Sa niezastąpione w mojej kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×