Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onjagj

nie wiem co robić trądzik

Polecane posty

Gość onjagj

w skrócie: od dziecka miałem trądzik, wyleczyłem go izotekiem i wyjechałem za granicę, mineło 3 lata i choroba powróciła, dosłownie w ciągu 2 tygodni wysypało mnie na całym ciele nawet we włosach na głowie. Byłem tutaj u lekarza ale nawet nie chiał słyszeć o izo. Wracać do PL czy szukać tutaj pomocy do skutku? Siadła mi psycha od tego, zdążyłem zapomnieć o tym świństwie a tu taka niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj Episduo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Epiduo źle napisałam, plus Normackin :) Próbowałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś próbowałem wszystko maście, antybiotyki, ale dopiero izo sprawiło, że miałem spokój z tą chorobą do teraz. Mam jakieś maści od dermatologa, eupido nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie próbowałeś epiduo to spróbuj jest bardzo skuteczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce na receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że Ci pomoże powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie daj się nabrać!!! To nie jest skuteczne, to jest spamerska załosna reklama, zobacz sobie w inyych wpisach o problemach trądzikowych: nassrane tą reklamą jakby muchy obsiadły... :/ Jakby to było coś skutecznego to by takiej żałosnej reklamy nie potrzebowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadziwiają mnie pytania ludzi o to, co mają zrobić z cerą trądzikową. Odpowiedź jest bowiem jedna: udać się do dermatologa. Gdyby pytanie brzmiało "gdzie do dermatologa z trądzikiem?" - o, to rozumiem :) I mogę odpowiedzieć, jak ktoś będzie chciał dobrego dermatologa w Warszawie (psss... przy Ordynackiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaWawrzyn
Sporo z tym walczyłam, zresztą nie tylko ja, cała moja rodzina.. W końcu wszyscy się zebraliśmy i złożyliśmy na pożądny preparat. Fakt, u nas jest tak, że jeśli drogo, to nie znaczy gorzej.. a wręcz przeciwnie. http://nplink.net/OsWp9R6D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonecznikówka
jesli to jest na całym ciele, to wcale nie masz trądziku, prędzej uczulenie, albo atopowe zapalenie skóry. Po pierwsze udaj się do dermatologa, po drugie, spytaj go o peelingi laserowe (w krakowie np. w vesunie). nie są drogie, a na początku walki pomagają szybko pozbyć sie zabrudzeń przede wszystki z buzi. Ja mam atopową skórę i właśnie to mi poradziła moja dermatolog, czyli najpierw czyszczenie za pomocą peelingu laserowego, potem maści niesterydowe (bo sterydowe mają koszmarne konsekwencje) i oczywiście mnóstwo innych zaleceń, ale poskutkowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj o nużeńcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Edyta
Mi pomógł iq face, nie piszę, że od razu masz kupić czy coś. Po prostu ten środek mi pomógł i uważam, że każda osoba mająca problemy w tym zakresie powinna rozważyć jego przydatność dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ziołami i dietą bez ostrych przypraw i żywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DDD
A może warto posiłkować się takimi stronami z porównaniem tabletek jak rekomendacje.info? Nie wiem, może to jest jakieś rozwiązanie problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staszka N
Zgadzam się, z poprzednią wypowiedzią. Rozsądnym jest porównanie i opinii na forach i tego co dają porównywarki danych środków i po prostu wyciągnięcie własnych wniosków. W końcu problem dotyczy "mnie" Płacę i kupuję "ja" Podjąć decyzję muszę "ja" Jak cos będzie nie tak, to konsekwencje np w postaci silniejszego wysypu pryszczy będę ponosić "ja" Tyle odnośnie ogólnej formy dyskusji. Ja akurat widziałam na przykład u jednej koleżanki efekty podobno po iqface. Piszę podobno, bo to że brała te tabletki wiem z "trzeciej" ręki. Ona sama z siebie bezpośrednio o tym mi nie powiedziała. Nie mniej gdybym miała napisać opinie na temat tego środka, to zawarła by sie w 2 zdaniach. Pierwsze to to co napisałam wyżej, że widziałam efekty potobno po tych tabletkach, a drugie, że każdy musi decydować sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszek02
A ja wiem polecam bardzo gorąco Epiduo, na prawdę dobry lek na trądzik polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! WONNN ze spamem EPIGÓOOWNA!!! Przestań spamować tym epigoownem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.floslek.pl/10,katalog_pharma/55,atopia-i-azs.html Atopowe zapalenie skóry charakteryzuje się nawracającymi schorzeniami takimi jak uporczywe swędzenie, pękanie, suchość, a nawet bolące rany. Ten typ skóry, również w fazie reemisji (wyciszenia choroby), wymaga odpowiedniej troski. Większość objawów atopowego zapalenia skóry ma podłoże alergiczne, które dzięki odpowiednim kosmetykom można zminimalizować oraz znacząco złagodzić. To skóra o dużych potrzebach, którą należy pielęgnować w wyjątkowy, ale i ostrożny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolona K
A może na początek spróbujesz iqface? Ja stosowałam i po zakończeniu po nic więcej nie musiałam juz sięgać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula1989
Jeśli masz trądzik na całym ciele spróbuj glinek Rapan beauty sklep.cobest.pl . Weź kilka razy kąpiel z glinką żółtą Rapan - bo jest na trądzik , błotem iłowo-siarczkowym Rapan oraz solą jeziorową Rapan. Wszystko pochodzi z syberyjskiego jeziora. Po jakichś 3 kąpielach ( a dajesz po 1,5 łyżki do kąpieli każdego produktu) będziesz widział efekty. Zawsze warto spróbować ! Polecam, ja mam spokój. Przynajmniej narazie. A jeśli jest aż tak źle to polecam ale dermatologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×