Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dociekliwa2014

IQFace opinie

Polecane posty

Gość Dociekliwa2014

Przeczytałam artykuł na temat preparatu IQFace. Z tego co doczytałam, jej on bardzo skutecznym środkiem na trądzik. Z tego co doczytałam, to preparat jest dostępny na stronie iqface.pl Jednak tak jak napisałam wiedzę swoją czerpię z artykułu. Wiadomo, że tego rodzaju artykuły są sponsorowane i mają charakter reklamowy. W związku z powyższym pozwolę zadać sobie pytanie. Czy spotkałyście się z takim preparatem? Jeżeli tak to jakie są efekty działania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HalkaKu
Czy jest może możliwość kupienia tych tabletek gdzie indziej niż na www.iqface.pl Na tej stronie jest info o braku tych tabletek.Jestem zainteresowana zakupem więc pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StefciaMucha
Ja zapisałam się na newslettera na tej stronie i czekam.Tyle czasu chodziłam z krostami to jeszcze parę tygodni dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie warto wydawać na kosmetyki, bo kosmetyki gie pomogą. Trądzik się LECZY u DERMATOLOGA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutaska1998
Dlaczego się powtarzasz z tym komentarzem.Wszędzie piszesz to samo naa każdym forum które dzisiaj przeglądam odnośnie preparatów które można zastosować w walce z trądzikiem.Nie wiem czy kupię cokolwiek ale ty atakujesz tylko jeden preparat mam wrażenie że działasz na zlecenie jakiejś konkurencyjnej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego, że wy na każdym forum wstawiacie ten sam spam. Proszę, czekam na linki do stron, gdzie ten szajs jest wiarygodnie zrecenzowany (bo skoro to taaaaakie znane i super to musi mieć recenzji w uj i jeszcze trochę, albo i więcej... no to czekam na nie, oczywiście chodzi mi o recenzje osób wiarygodnych, zarejestrowanych, z wieloma mądrymi wpisami na forach etc. a nie takich bredniach jak tu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara1992
Dziewczyny nie przejmujcie się, zwykła zagrywka spamera, który jedzie na dany produkt, a sam reklamuje konkurencyjny. Do tego nawet nie umie przedstawić się imieniem (o koncie rejestrowanym nie wspomnę), tylko ukrywa się jako gość... Owszem, nie ukrywam, że można mieć zastrzeżenie do tego czy innego środka, ale zaczynać od wulgaryzmów... świadczy to tylko o kulturze, intencjach i rzetelnośc***iszącego. Tak więc na następne wpisy proponuję nie odpowiadajcie, bo on tylko się tym podnieca. P.S. Czekam na zarzuty, że pracuję dla producenta, w agencji reklamowej itd... "gościu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrixLex
Przynajmniej umie się przedstawić, w przeciwieństwie do ciebie trollu...ignorować takich jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenaO
Dalej czekam na te opinie, fora, godne zaufania wpisy. I też się przedstawiłam, jeśli tylko to cię gryzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie to kupić po za tą stroną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośkaHumbo
Chyba trzeba czekać, aż będzie dostępny, na stronie. Nie wiem, bo z informacji jakie udało mi się jeszcze znaleźć w necie, to podobno ktoś kupował na Ebay, ale był tylko opis, a ja tam nie mam konta, więc nawet nie sprawdzałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież ta strona tradzik24 to jest czysty reklamowy bełkot producenta, i to producent tego czegoś ją w całości stworzyl... :o albo ktoś wyżej o tym piszący dla tego producenta pracuje i spamuje, albo jest zwyczajnie głupi, skoro tego nie widzi.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda Z
Szkoda że na razie jeszcze nie ma możliwość kupienie tych tabletek.Co do dermatologa to ciężko znaleźć naprawdę dobrego.A ja mimo głupich i złośliwych komentarzy zamierzam kupić i wypróbować na sobie IQFACE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie nie dawajcie się oszukiwać, żadne cudowne tabletki , żaden suplement diety jeszcze nikogo nie wyleczył z trądziku, wszystkie te "super" preparaty typu derminax, nonacne, iqface itp to zwyczajne oszustwo mające na celu sprzedanie nic nie wartego dziadostwa za całkiem spore pieniądze. Wszystkie te pozytywne opinie, komentarze i zachwyty nad niezwykłą skutecznością tych preparatów to oczywiście zabieg marketingowy, jestem pewna ze 99% tych zostało pisane przez sprzedawców tych produktów. Zauważcie, że na stronach, które sprzedają te rzeczy nigdy nie ma dokładnych namiarów kontaktowych na sprzedawce, bardzo często w ogóle nie ma podanego dokładnego składu danego preparatu, nie wspominając już nawet o jakichkolwiek naukowych dowodach skuteczności działania, np wynikach badań klinicznych. Ci wszyscy oszuści żerują na ludzkiej naiwności !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matysek
Ja już tyle czasu walcze z trądzikiem że jeżeli czytam o jakiejś nowości to chętnie spróbuje jej na sobie.Jeżeli w Polsce będzie możliwość kupna IQFACE na pewno z niej skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martucha pietrucha
I tu Cię muszę rozczarowac produkt jest zarejestrowany na terenie UE.A w Polsce pewnie też będzie zarejestrowany.Może dla tego nie można go jeszcze kupić na stronach dystrybutora.Natomiast bez problemu dostaniesz go na e-bay w Wielkiej Brytanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, ebay to jest dopiero poważny punkt odniesienia... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co te głupie docinki wystarczyło sobie sprawdzić w GIS .IQFACE jest zarejestrowany czyli wszystko w porządku.Jeżeli ktoś ma ochotę go stosować to czemu nie.Może pomóc a na pewno nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ida18
Jestem takiego samego zdania.Jeżeli sie nie spróbuje danego preparatu to nie ma co komentować.Jeżeli ktoś nie ma poważnego problemu z trądzikiem to ten IQFACE może wspomóc kosmetyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LawendowaAnia
Każdy kto ma trądzik to wie co to znaczy .Na swojej skórze przetestowałam już wiele i niestety nie pozbyłam się trądziku.Wiele bym dała aby pozbyć się go raz na zawsze.Wiec jak będzie tylko możliwość to spróbuję IQFACE.Może jest to jakieś rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vizza
Udało mi się kupić IQFACE na Amazonie.Biorę go od przeszło miesiące i muszę powiedzieć że efekty są niesamowite.Sama jestem zaskoczona że tak ładnie wyleczyły mi twarz .Wiem żeby uzyskać pełen sukces muszę je brać jeszcze co najmniej dwa miesiące ale wiem że raz na zawsze pozbędę się pryszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM chyba że ktoś chce wydać 149 zl za produkt który zawiera cynk i kilka witamin. Gdy by to miał być skuteczny sposób na trądzik to nikt na świcie na niego by nie chorował. Na stronie internetowej tego produktu jest napisane cytuje "Wielokrotnie przebadany klinicznie suplement" tylko problem w tym że nigdzie nie ma dostępnych wyników tych badań klinicznych. Nie ma bo oczywiście nigdy takie badania nie zostały przeprowadzone. A więc jest to zwykłe oszustwo. W internecie jest mnóstwo pozytywnych opinii na temat tego preparatu tyle ze 99% z nich zostało napisane przez producenta. Producent tego preparatu postawił kilka stron internetowych takich jak wizazopinie. pl , tradzikowinie. pl , rekomendacje24. pl które mają wyglądać na wiarygodne żródło informacji i opinii a w rzeczywistości są po po prostu lipną reklamą tego suplementu. Na każdej z tych stron nie działa ani jeden link ani żadna podstrona. Zanim zdecydujecie sie wydać kasę na ten produkt zastanówcie sie czy rzeczywiście warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ja dobrze zgaduję, że to iq giewno to jest kolejne oszustwo Piotrusia Kaszubskiego, takie samo jak Lipocare, Lipoxine, NCTF, Whitetime, Błonnik Beta... i z 50 podobnych? bo mechanizm wygląda na identyczny: - strona bez żadnych danych kontaktowych (kto przy zdrowych zmysłach na takim czymś wyda choć grosz?) - zero regulaminu - firma nie do odnalezienia w rejestrze REGON - podobno "Cudo z hameryki", tyle, że na żadnej amerykańskiej czy w ogóle międzynarodowej stronie nie ma ŻADNYCH opinii - rekomendacje nieistniejących lekarzy: nie istnieje żaden Karmed i dr Bachmeler); Świat Zdrowia i Urody to strona tak samo bez żadnych danych, bez regulaminu, BEZ TREŚCI! pozostałe nawet w ogóle nie istnieją - foty "klientów" to pokopiowane zdjęcia z netu itd. itp. Jednym słowem OSZUSTWO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA21332
Nie rozumiem zajadłości, to że na trądzik polecane są preparaty zawierające m.in. cynk i witaminy, to żadne nowość. W końcu kiedyś jak opowiadała mi mama za czasów komuny popularna była maść cynkowa. Obecnie patrząc na rynek to większość preparatów ma podobny skład, bo nikt raczej już "ameryki nie odkryje" problem, to odpowiednie zbilansowanie proporcji. Nie odnoszę się, czy akurat IQface ma lepiej zbilansowane składniki czy gorze, ale jechać od oszustów? Bez przesady, przecież NIKT do głowy pistoletu ci nie przykłada z krzykiem KUP. Masz wolny wybór, pomijam fakt, że jek ci oryginalne środki nie pasuję, to zawsze możesz kupić odrębnie witaminy, cynk i samemu sobie dopasowywać mieszankę odpowiednią dla swojego organizmy, pamiętając jednak o tym, że nadmiar witamin jest gorszy od jego braku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Paskuda
Ja tam jestem zadowolona, a to czy ktoś mi uwierzy czy nie, czy ktoś to kupi czy nie, to mi to.... sami sobie dopowiedzcie. I tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werrroniccca
Ja również nie mogę nic zarzucić IQface. Mi pomógł i DLA MNIE tylko to się liczy, a skład? No cóż, a czego w sumie się podziewaliście? Tabletek z czystego złota powlekanych platyną w opakowaniu zdobionym brylantami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość króliczy gość
Po prostu ktoś chciał się wybić napisał kilka faktów, niestety nie sprawdzając ich autentyczności i powiązania... i tak a propos przed zakupem sprawdziłam dane o producencie oraz firmie dystrybucyjnej. Ma tamten moment nie była wiązana z żadnym Piotrem... więc tu przynajmniej przestrzeliłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tamara
A mi interesowało tylko jedno - skuteczność. Iqface pomógł i tylko to było oraz jest ważne. Czy go polecam? No cóż nie będę decydowała za innych, osoby, które mnie znają, wiedzą, że mój obecny wygląd sam mówi za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karamba baba
Ja podobnie jak kilka osób, które napisały już na tym forum, mam gdzieś czy ktos jest zadowolony czy nie. Dla mnie ważne jest mi ten preparat pomógł i koniec i kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marta
Podobnie jak większość normalnych ludzi wypowiadających się na tym forum, a w szczegółności w tym temacie dołączam się ze swoją opinią do osób, którym IQface po prostu pomógł rozwiązać, nie wiem ale w moim przypadku jeden z większych problemów mojego życie, bo wcześniej jak patrzyłam w lustro to najchętniej bym je po prostu rozbiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×