Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Drpatrycjak

Odchudzanie

Polecane posty

Gość Karolina331
Lepiej zapisać się do dietetyka na konsultacje. Ja tak zrobiłam i skorzystałam z pakietu dietetycznego w Lux Med. Jestem zadowolona z efektów, które są widoczne już po kilku tygodniach. Po konsultacji otrzymujemy rozpisaną dietę indywidualnie dopasowaną do naszych potrzeb żywieniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina22
Ten suplement, podobnie jak liporedium na który się nacięłam ostatnio to totalna lipa. Brałam je po kilka tygodni i przy 2-3 treningach na siłowni w tygodniu i regularnym bieganiu kompletnie nic nie schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofija1
Janina, nie Ty jedna zmarnowałaś pieniądze na kompletnie nieskuteczny suplement - ja wtopiłam kupując znacznie droższy - Calominal. Brałam miesiąc i totalnie nic to nie dało, nawet o kilogram waga się nie ruszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalia39
Kilka suplementów, które stosowałam pomagało mi w redukowaniu wagi, ale za każdym razem musiałam się skupiać na prawidłowej diecie i dołożyć trochę sportu. Tym razem jednak suplement w odchudzaniu nie tyle mi nie pomógł, co jeszcze zaszkodził.. Przez liporedium chodziłam z wzdętym brzuchem i zaparciami, tak, że nawet biegać mi się odechciało, bo po 10 minutach biegu od razu zaczynał mnie boleć brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta49
Rozalio, moja rada - najlepiej przed zakupem czytaj opinie. Ten środek, o którym piszesz - Liporedium - ma pełno negatywnych opinii w internecie. Dziewczyny uprzedzają o tych skutkach ubocznych, o których napisałaś, one występują po nim powszechnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na cellulit polecam zabieg VelaShape wykonywany w klinice Dr Legrand. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, a dodatkowo można stracić kilka centymetrów biodrach. :) https://www.drlegrand.pl/veslashape-iii/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joanna B
Ja akurat zastosowałam Slimunox w połączeniu z dietą i systematycznymi ćwiczeniami. Po 3 miesiącach moja waga wskazywała o 12 kilo mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starą i niezawodną metodą są po prostu ćwiczenia, porób przez miesiąc kilka z tych: www.menshealth.pl/atlas-cwiczen i zobaczysz ile dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena 94
Ja nie mogę sobie poradzić ze znalezieniem skutecznego suplementu. Stosowany przeze mnie Liporedium okazał się totalną klapą. Brałam go przez ponad miesiąc i żadnych efektów mi się nie udało uzyskać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama 91
Powód jest dosyć prosty - bardzo źle trafiłaś jeżeli chodzi o wybór suplementu. Niewiele jest aż tak źle ocenianych jak Liporedium. Oprócz braku skuteczności często spotyka sięteż skutki uboczne, takie jak zaparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na odchudzanie najlepsza jest wizyta u dietetyka, potem trener personalny i dużo motywacji. Fajnie jak znajdziesz jakąś koleżankę z którą będziecie się razem odchudzać i chodzić ćwiczyć. Jak byś chciała to zostawiam kontakt do mojego dietetyka http://bodycareclinic.pl/ mi przygotował świetną dietę, która jest smaczna i tracę przy niej kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na tabletki Slimunox jest dużo pozytywnych opinii na ich temat liczę na to że wspomogą moje odchudzanie.Wiem że ważna jest zmiana nawyków żywieniowych i zwiększenie aktywności fizycznej,ale jeżeli mogą mi pomóc to dlaczego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie tabletki to nie jest metoda. Trzeba zmienić nawyki żywieniowe... Podstawą są regularne i zbilansowane posiłki, dlatego ja zdecydowałam się na catering dietetyczny https://www.maczfit.pl/lodz/ - bardzo jestem zadowolona z efektów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosi92
Jasne,że trzeba coś zmienić w sobie i w swoim odżywianiu się by waga ładnie spadała,ale suplement jest jak dla mnie wskazany dla takich osób jak ja którzy sami nie radzą sobie z zatrzymaniem swojego apetytu, Mango w tym pomaga i jak dla mnie jest skuteczny w połączeniu z regularnymi posiłkami i ćwiczeniami w miarę możliwości ile kto może, daje naprawdę super efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żreć mniej i ruszać sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skuteczne i zdrowe odchudzanie może przynieść tylko połączenie ruchu i zdrowego odżywiania. Jeżdżę na rowerze, czasem biegam i zdecydowałam się na catering dietetyczny i efekty już widać. Mogę polecić ten catering https://masterdieta.pl/miasta/dabrowa-gornicza/ bo ma naprawdę dobre i zróżnicowane posiłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dorota
A ja stosowałam Slimuniox i jestem bardzo zadowolona z tego że z dużą jego pomocą pozbyłam się nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania861
żadnych cud środków nie uważam . A jak już to tylko te na prawde z najwyższej półki , a tak to dobre odżywanie , 2 litry dziennie wody , do tego picie czystka . Ja shudłam dzięki odpowiednio dobranej diecie oraz planowi treningowemu , którą ułożyła mi pani Katarzyna Gryko - trener personalny http://katarzynagryko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna opcja taki catering dietetyczny z https://www.maczfit.pl/- gotowe posiłki, dietetyczne, zbilansowane, a jaka wygoda, że gotować nie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim najważniejsza jest mądra i zróżnicowana dieta, następnie motywacja. Nie ważne, że chudniesz wolniej niz inni ważne że działasz w tą stronę. Rozliczenie nastąpi dopiero przy efekcie końcowym. Trzecia rzecz to silna wola...wiadomo, że czasem chciałoby się rzucić to wszystko w diabli i zjeść czekoladę czy wielką pizze, ok można sobie pozwolić raz na jakiś czas na małą nagrodę ale pamiętajmy o głównym celu. Żeby przyspieszyć cały proces redukcji wagi warto pomyśleć np o Sibutraminie 20mg. Jest to lek, który który przyspieszy cały ten proces, a jednocześnie da dużego kopa energii potrzebnej do dalszego działania. Osobiście mogę zaproponować Martę, która odpowie Ci ewentualnie na wszelkie pytania, wytłumaczy czy doradzi (kom:792 631 684). 3maj się i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitmarzenka
ja ze strony adamed.expert sporo ciekawostek wiem na temat odchudzania a przede wszystkim ze wiele zalezy nie tylko od diety ale i nastawienia psychicznego bo jak to sie mowi w zdrowym ciele zdrowy duch prawda? : -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim odchudzanie nie powinno być szybkie. W przeciwnym wypadku można sobie zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że kluczem do zrzucenia wagi jest przede wszystkim zmiana diety i walka ze złymi nawykami.Dwa miesiące to wystarczająco dużo czasu aby nauczyć się jeść od nowa. Jeżeli każdy odchudzający się zmieni podejście do tego co je jak je to z pewnością uda mu się schudnąć. Dodatkowo polecam Sibutraminę, która prócz redukcji apetytu ogranicza także wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktuj sie z Dominiką, ja od niej zamawiałam i jest wszystko w jak najlepszym porządku, kom 732 845 431. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaMar
Odchudzanie jest procesem długotrwałym także trzeba się uzbroić w cierpliwość. Ja stosuję dodatkowo oprócz diety i ćwiczeń kosmetyki wyszczuplające z eveline. Nie są drogie, ale skuteczne, wyszczuplają i ujędrniają skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×