Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Drpatrycjak

Odchudzanie

Polecane posty

Gość gość
Żeby się skutecznie i na stałe pozbyć nadwagi to trzeba działać kompleksowo i najlepiej na dzień dobry zrobić sobie pakiet podstawowych badań. Jeśli chodzi o suplementy to ja polecę TillSlim. Naturalne kapsułki z gorzką pomarańczką, pieprzem kajeńskim i innymi roślinnymi ekstraktami w składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecę pudełka ze strony https://www.wygodnadieta.pl/. Jedzenie dobrze zawsze opakują, zapachy się nie roznoszą, jest szczelnie, higieniczne, mają certyfikaty w przeciwieństwie do wielu innych firm w stolicy które zaczęły się ostatnio dietami pudełkowymi zajmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czystym sumieniem mogę polecić Biphasic Slim. Kuracja trwa 6 tygodni, po których naprawdę widać efekty, u mnie poszło 10kg więc całkiem w porządku. Nie ma śladu już po odstającym brzuchu czy boczkach. Pomimo, że się trochę obawiałam zamówiłam od polecanej dziewczyny z ogłaszamy 24 (Dominika, 732 845 431). Wszystko poszło bez problemów. Kontakt telefoniczny, bez zarzutu, przesyłka b.szybka, można sprawdzić zawartość przy odbiorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka

Ja podczas odchudzania zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim i okazało się to jak najbardziej dobrą decyzją. Wreszcie pozbyłam się całej nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecam najskuteczniejszy dostepny na rynku środek wspomagający odchudzanie. Phen375 to jedna z najlepszych pigułek na odchudzanie na całym świecie dlatego, iż ma najwyższą dostępną dawka fenterminy na rynku (37,5mg). Natomiast sama fentermina jest lekiem stosowanym do kontrolowania głodu. Pomaga zrzucić wagę, ponieważ sygnalizuje mózgowi, że żołądek jest pełny i czuje się zaspokojony,nawet jeśli nie jadłeś. Fentermina jest najpopularniejszym lekiem w leczeniu nadwagi i otyłości krótkim okresie. Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Kontaktujcie się z Mają (kom.883035213). Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiees34

Najłatwiej schudnąć po prostu licząc kalorie. Serio - sama sprawdziłam na sobie i działało. Do tego jakiś rower, spacerki czy basen i gwarantuje że z miesiąca na miesiąc będziecie coraz szczuplejsze. Jak zależy Ci na jak najlepszych efektach to kup sobie jakieś suplementy. Ja korzystałam z białka i zwykłego kompleksu witamin. Udało mi się zbić 19 kg. Suple kupowałam w Elite Sport Food

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia

Pierwszym preparatem jaki brałam na odchudzanie była zielona kawa.Jest to preparat dla ludzi którzy nie mają kubków smakowych.Po prostu ohyda.Na stronie Slimunox kupiłam na razie jedno opakowanie jak będą dziłały dokupie.Plusem jest to że sa to tabletki mam tylko nadzieję że nie za duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

W mojej ocenie to fajną propozycją są między innymi batoniki Kurena. Masz dzięki nim zbilansowaną dawkę kalorii na cały dzień w zakresie odchudzania są rzeczywiście skuteczne. Dostajesz konkretne naturalne składniki. Nie są tanie, ale rzeczywiście świetnie się przy odchudzaniu sprawdzają. Na stronie kurena.pl masz je dokładnie opisane, ja dostałem przesyłkę gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Łodzi, które chcą się odchudzić i mieć piękną figurę polecam zgłosić się do http://studiofigura-lodzchojny.pl/ Jest to świetne studio urody, które zajmuje się modelowaniem sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×