Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość runawayyeahyeah

olej, olejek do smarowania ciała po kąpieli??

Polecane posty

Gość runawayyeahyeah

Zimą nienawidze wsmarowywania balsamow po kapieli, jest mi za zimno, od razu biegne pod kołdre. Wymyslilam wiec wmasowywanie olejku na mokro, chwile to wcieram potem wycieram recznikiem i skora jest nawilzona. Uzywam teraz do tego oleju z nasion winogron, ale niestety jest on bezzapachowy, a ja wolalabym cos pachnacego. Z drugiej strony nie chce byle jakiego olejku ze sklepu, ktory bedzie mial w skladzie syfy, a tym bardziej oliwki - nie znosze zapachu. Co polecacie? :) Zalezy mi tez na niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezczyzni wola blooondynki
ja dodaje do mojego migdalowego (bezzapachowego ) olejku kilka kropel olejku jasminowego , jak dla mnie bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem nezly
pomysl, ja myslalam tez nad olejem parachute - kokosowym, jest w plastikowej butli wiec wygonie trzymac pod prysznicem na podlodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doing
Zobacz olejki, przede wszystkim te od Alqvimia. Piękne rzeczy, które sprawiają, że skóra jest najlepsza od dzieciństwa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam balsam do ciała z olejem wiesiołkowym dostępny w Aptece pod Smokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę musiała spróbować balsami z olejem z wiesiołka w takim razie, gdyż już kiedyś ktoś mi opowiadał o właściwościach nawilżających, a ostatnio niestety mam problem z suchą skórą, stąd będę musiała zajrzeć do Apteki pod Smokiem - mam nadzieje, że okaże się udanym zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tropikalny olejek bielendy-monoi de thaiti, ktory niie tylko swietnie nawilza moja skore, ale tez ujedrnia i mocno napina, a nawet mam wrazenie ze popraiw jej kolor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OLEJEK WITAMINOWY BALANSUJĄCY od Hildegard Braukmann. Po kąpieli - super dla ciała. To się nadaje do robienia masażu, dobrze się wchłania, skóra nie pozostaje tłusta. Nie chcę opisywać wszystkiego, co mówi się o działaniu tego środka. Po prostu ma on bardzo pozytywny wpływ na cerę. Ale liczy się systematyczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka84i4
Najlepszy z do tej pory przeze mnie stosowanych: http://www.le-petit-marseillais.pl/artyku%C5%82/suchy-olejek-arganowy-do-ciala-w-sprayu Bardzo ładnie pachnie, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu. Bardzo wygodna jest forma sprayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pavlovva33
Na rynku jest dostępny dość duży wybór olejków do ciała, u mnie najlepiej sprawdza się Sensual Oils Róża od Bielendy, fajnie odświeża i nawilża naskórek, ma przy tym delikatny zapach, nie za mocny. Warto go kupić bo cena jest dość niska, mają go w drogeriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość docha123
Dokładnie tak jak mówisz na rynku teraz jest dostępne bardzo dużo olejków naturalnych tylko trzeba znaleźć te najlepsze które są w 100% naturalne. Na ichemia z tego co wiem są dobrej jakości olejki możesz zerknąć na ich ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×