Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość optyk poznań

Optyk Poznań

Polecane posty

Gość gość
Taaa, a o cenach to lepiej nie wspominac. Ja tam zawsze kupuje okulary przez internet, jest inna konkurencja i przynajmniej wiem, ze nie przepłace. Polecam zerknac na promocje jakie maja na galeriawidzenia.com, mozecie byc zaskoczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupowałaś u nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę na ul. Słowackiego 52 do www.optyk-bloch.pl jest w porządku. Ma w jednym miejscu gabinet, oraz salon. I ceny są bardzo w porządku, wiec jak ktoś chce dobrego z Poznania, polecam się przejść właśnie do niego, nigdy nie miałam jakiś zastrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na Słowackiego u www.optyk-bloch.pl w salonie jak i w gabinecie. Oba te miejsca bardzo mi się podobały, zostałam fachowo obsłużona, uzyskałam pomoc której potrzebowałam, moim zdaniem jeden z najlepszych optyków, polecam również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zdania, że okulary czy torebki powinny być jak najlepszych i najdroższych firm, bo są naszą wizytówką. Zazwyczaj wybieram okulary marek wysokopółkowych, ale lubię też jak są one w miarę przystępnych cenach. U nas w Poznaniu chodzę do https://www.opticdesign.pl/. Dobry optyk, ma naprawdę spory wybór tych oprawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×