Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniaaa1992

perfumy APAR

Polecane posty

Cześć, Jestem tu nowa. Chciałam się ze wszystkimi przywitać i o coś przy okazji zapytać. Często korzystam z różnych firm oferujących odpowiedniki perfum i ostatnio natknęłam się na jakąś nową firmę z tego typu produktami ,,APAR Perfume,,. Zanim jednak się zdecyduje chciałabym Was prosić o opinie, czy któraś z Was już zamawiała coś od nich, a jeżeli tak to czy warto? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam okazję korzystać i powiem szczerze, że jestem zadowolona. Bardzo ładnie opakowane i co najważniejsze trwałe ;) Z czystym sumieniem mogę Ci je polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia6767
Ok, a czy mają w ofercie jakieś perfumy z nutą jaśminu? Może odpowiedniki którychś z tych: http://www.amfora.pl/wiadomosc/perfumy-z-jasminem-damskie-i-meskie-jakie-wybrac-dla-kobiety-lub-faceta/3415/ . Jaśmin to moja ulubiona nuta zapachowa. Chętnie wypróbowałabym jakieś tańsze perfumy o tym zapachu. Te, których używałam do tej pory ślicznie pachną, ale niestety, rujnują mój budżet, więc chyba czas na zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również miałem okazję korzystać i są ok ;) Jak dla mnie mega podobne do oryginałów i trwałe, a więc za tą kwotę nie mam pytań... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja zamawiałam od nich zapach DKNY to powiem, że zrobił on na mnie pozytywne wrażenie. Według mnie to możesz śmiało coś wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) ja jeszcze nie zamawiałam nic od nich, tylko raz miałam styczność z tym jak koleżanka wygrała z tej firmy kilka próbek w jakimś konkursie ale z tego co pamiętam to była zadowolona z jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamawiałam i jak dla mnie są ok, pachną bardzo ładnie, bardzo podobne jako odpowiednik i długo się utrzymują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawor93
Do mnie rano dotarła darmowa próbka od nich, zapach jaki wybrałam to F135, chcialam inny ale juz nie byly dostepne :/ ale i ten zapach przypadl mi do gustu, a co najwazniejsze popsikalam sie rano jak tylko listonosz przyniosl, a czyuje je jeszcze teraz. Dostałam jescze kod rabatowy (haslo: Małgorzata) 10%, ja sama napewno skorzystam z ich oferty jeszcze nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również od niedawna stosuje ich perfumy. Zapach który sobie wybrałam jest dla mnie ok choć są takie które mi totalnie nie odpowiadały ale wiadomo to kwestia gustu. Perfumy długo się utrzymują co jest dość istotną kwestią. Ostatnio nawet widziałam na nie kupon rabatowy na https://zrabatowani.pl/ więc zamówię sobie jakiś kolejny zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wole te od www.zapachowiec.pl bo ich jakosc jest lepsza od innych a cenowo wychodza bardzo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też tam nie zamawiałam, ale zamawiam na goia.pl, i jestem bardzo zadowolona, więc nie próbuje na innych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to same autoreklamy... żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam firmę www.gashio.pl mają świetne zamienniki w niższych cenach. Zapachy utrzymują się dość długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zamówiłam ostatnio 4 różne zapachy z tej firmy poj. 20 ml i niestety jestem bardzo rozczarowana. Jak dla mnie sa dalekie od „inspiracji” i pachną po prostu słabo ... Najsłabszy był odpowiednik euforia. Zapach jak dla mnie fatalny :/ ja na pewno więcej nie zamówię. Zdecydowanie z tanich perfum preferuje yodeyma zapach celebrity woman i adriana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam korzystam cały czas i jestem naprawdę zadowolona, podobne i trwałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie słabe, za to zmieniłam firmę I teraz 1000% satysfakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Okropne...Zwykłe  perfumy z marketu za 10zł to przy nich luksus...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stała klientka

Ja jestem stałą klientką i powiem tak. Niektóre zapachy są standardowe ale większość z nich naprawdę bardzo długo się utrzymuje. U mnie niektóre z nich na ubraniach trzymają się aż do prania a więc w mojej ocenie to bardzo długo. Ja polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×