Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Fifofa

Zarejestrowani
  • Zawartość

    8054
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

305 Excellent

Ostatnio na profilu byli

7710 wyświetleń profilu
  1. Fifofa

    Afera głośna

    Nie wiem jak takie coś odbije na życiu tej córki ona już jest pełnoletnia co mówi. 12 lat ojczym wykorzystywał seksualnie miała wyjście albo akt z psem albo z nim a matka fotografowała. Nie pojęte takie coś było.
  2. Fifofa

    Afera głośna

    Ale syf szokujący
  3. Fifofa

    Zazdrość progresywna

    Zazdrość nie spotkasz takiego bolca.
  4. Fifofa

    Znowu zablokowali temat

    Nie wiem raczej nie zalecane psychiatrycznie Można pisać z innego z nik, ja mam bardzo bardzo stary
  5. Fifofa

    Kiedyś myślałem że bogactwo to 85 sony

    Bogatsi rodzice tam dzieci się uczą Blisko mają inne chodzą do Państwowej
  6. Fifofa

    Kiedyś myślałem że bogactwo to 85 sony

    Liceum mundurowe prywatne
  7. Fifofa

    Kiedyś myślałem że bogactwo to 85 sony

    Są budują naprzyklad bloki czy inne inwestycje deweloperzy. Dużo rozbierają. Mam administratora znajomego co ma firmę swoją.
  8. Fifofa

    Kiedyś myślałem że bogactwo to 85 sony

    Na rozbiórce za grosze domu, dużo też robią rozbiurek ba nawet wy remontowanych.Nawet całe tregle do dachu. Najtanszym kosztem zrobione.
  9. Fifofa

    Kiedyś myślałem że bogactwo to 85 sony

    Jak ktoś chce to naprawi, nawet byś nie miał dzwi czy okna jak ktoś ma głowę na karku to zdobędzie
  10. Fifofa

    Kiedyś myślałem że bogactwo to 85 sony

    Nedza z czego się bierze niie od lenistwa? albo od stodoły są dzwi rowalone.
  11. Fifofa

    Kiedyś myślałem że bogactwo to 85 sony

    No czy tu się pisze prawdę zmyśla nikt tego na oczy nie widział. Tak samo jak ty naprawialeś sam i się chwali, dzwi od stodoły i było cacy.
  12. Fifofa

    Kiedyś myślałem że bogactwo to 85 sony

    Ja też. Niech cieknie
  13. Fifofa

    Kiedyś myślałem że bogactwo to 85 sony

    Czemu nie możesz naprawić dziury zrobić sam dach? No tak czasu nie ma
  14. Fifofa

    Znowu zablokowali temat

    Pisali jesteś ładna mądra.
  15. Fifofa

    Do decenta

    3. Ja jeżdżę na rowerze dla samej jazdy, nie po to żeby szukać znajomych. Mam w Polsce sporo znajomych, nie chce mi się jeździć z obcymi ludzmi i wlec się w takiej grupie, gdzie tempo trzeba będzie dostosować do najwolniejszej jednostki na miejskim rowerze z koszykiem - dla mnie to koszmar nie wypoczynek Numer 3 jest bez sensu nie potrzebujesz poznawać ludzi,nawet jak masz żonę. Robisz klatkę dla siebie i dla niej. Ludzi powinno poznawać
×