Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fryzianka

Piekące, zmęczone oczy

Polecane posty

Gość fryzianka

Od jakiegoś czasu bardzo pieką mnie oczy po dłuższym siedzeniu przy komputerze. Jak mogę złagodzić to pieczenie i zmęczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa joanna
Oj – doskonale cię rozumiem. Też mam taki problem – jednak 8-10 godzin przed komputerem robi problemy z oczami. Musisz po prostu w miarę możliwości odpoczywać od monitora, robić sobie przerwy, do tego zakupić też dobre krople do oczu. A druga sprawa to ogólnie dbanie o oczy, powieki – które też się męczą i za kilka lat może to być widać. Ja używam kremu pod oczy i na powieki z serii Biodermic – to jest krem kawiorowy. Bardzo mi pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kmiicia
Musisz zaopatrzyć się w jakieś krople nawilżające tzw. sztuczne łzy. Oprócz tego rób częste przerwy i zakładaj do komputera okulary (nawet zerówki) z antyrefleksem. Mogę polecić Ci także serum - żel ze świetlikiem od Laboratorium Ava, używam go codziennie wieczorem i przy pracy przed komputerem. Żel szybko przynosi ulgę, a oczy już tak szybko się nie męczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elezebet
Jeśli można tak powiedzieć, to cierpię na to samo. Dokładnie rzecz ujmując też mnie często pieką oczy i mam uczucie, że są suche. Poczytałam trochę o tym http://www.bepanthen.pl/article.php?id=pielegnacja-suchych-oczu i myslę, że to nie chodzi tylko o komputer. Ja zazwyczaj stosuję jakieś krople, sztuczne łzy. Pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×