Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angela19

Pielęgnacja stóp

Polecane posty

Gość Angela19

Witam ostatnio moje stopy były bardzo przemęczenie w sensie ze były zrogowaciale i potrzebowały pielęgnacji i odnowy. Skorzystałam z usług http://skopia-ec.pl/ i jestem zadowolona skóra jest gładka , wypoczęty i wygląda na świeża. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z ich usług www.podologgliwice.pl wykonują zabiegi, które dla moich stóp są wybawieniem, polecam zapoznać się z ofertą, jest naprawdę bogata :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narcyzka
dla mnie stopy to trochę jak niezawodny afrodyzjak na facetów ;p przynajmniej na mojego :) dlatego kilka razy w roku wizyta u podologa jest konieczna. W Warszawie polecam Gabinet Satin bardzo profesjonalna obsługa, nowoczesny sprzet i nie czeka sie na wizyte milion lat - szybko, sprawnie i bezboleśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżdżę też na zabiegi do www.podologgliwice.pl . Bardzo polecam to miejsce wszystkim, którzy mają jakieś problemy ze stopami, bądź maja w związku z nimi jakieś pytania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janina1985
Używam od pewnego czasu zmiękczającego kremu do stóp na pękające pięty z eveline, dobrze nawilża, uelastycznia skórę. Do tego warto co jakiś czas wykonywać peeling, złuszczać martwy naskórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×