Odpowiedz na ten temat

Pranie w pralkach niebezpieczne dla dzieci!!!

• Elwirka8 2017.04.28 [00:06]
    Kobitki gdzie można dostać te kasztany/orzechy do prania? usmiech.gif Jutro się wybieram do rossmana (pewnie tak jak ostatnio na promocji wyjdę z pełnymi torbamijezyk.gif ) to przy okazji chcialam się rozejrzec
  • MAGDA_KALISZ 2017.04.28 [00:11]
    u mnie w rodzinie zawsze pralka pralo sie tylko raz w miesiacu i nikt niechoruje
  • amanda00 2017.04.28 [00:19]
    Serio nie chcę się pozbywać pralki, w końcu dostałam ją jako prezent ślubny. Pomóźcie jak zastąpić te chemikalia, by mój Jeremiś mógł żyć zdrowo, zdala od bakterii
  • Karyna 2017.04.28 [01:00]
    ja od pewnego czasu kupuje nowe ciuchy a stare wyrzucam nie piore aby bakterie z proszkow i pralek mojego brajanka nie zarazily. pozdrawiam wszystkie myslace mamuski
  • gość 2017.04.28 [07:46]
    Raz w miesiacu trzeba wyczyscic pralke, wlaczyc pusta na pranie na 95 st. , umyc szuflade i filtr. Proszki lepiej wsypywac bezposrednio do pralki bo nie ma jak dobrze umyc kanalu proszku miedzy szuflada a pralka.
  • Minia89 2017.04.28 [08:24]
    Ale Wy wszystko łykacie, co Wam się poda :/ Ten tag wcześniej był świetnym źródłem informacji, tylko przyszły jakieś małolaty i się śmieją z naprawdę wartościowych informacji, które tam są podawane, udając, że to my, mamusie robimy jakąś zorganizowaną akcję :/// My mamy się wspieramy!
  • NadiaFrance 2017.04.28 [09:01]
    Minia, nie mąć już.
    To od początku była akcja nastawiona przeciwko matkom.
  • Elwirka8 2017.04.28 [09:50]
    A co jest takiego śmiesznego w praniu ręcznym że trzeba się z tego śmiać? Idioci smutas.gif
  • mamciaczworki 2017.05.19 [16:07]
    Czasem tylko ręcznie się da prać. Mąż mi kiedyś serwetki koronkow do pralki wrzucił... nic z nich nie zostało. Myślę, żę specjalnie to zrobił, bo to od mojej mamy, za którą nie przepada.
    A bakterii i wirusów z pralki się nie boję, bo co jakiś czas piorę z dezynfekcja w clovin ii septon i wszystko wybija.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...