Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mirabelka2137

Pranie w pralkach niebezpieczne dla dzieci!!!

Polecane posty

Gość Poligrafka
Wiedziałam, że wraz z popularnością, zjawią się hejterzy... Jeden z piękniejszych forów na wykopie musiał zostać zaśmiecony przez wpisy jakiś obibobków, których jedynym osiągnięciem w sferze relacji z płcią przeciwną, jest zahaczenie własnym udem kobiecego tyłka. Wiedziałam, że to portal samych mizoginów, ale żeby aż tak pragnęli niszczyć kobiety? Aż mi szkoda słów na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirka8
Kobitki gdzie można dostać te kasztany/orzechy do prania? :-) Jutro się wybieram do rossmana (pewnie tak jak ostatnio na promocji wyjdę z pełnymi torbami:P) to przy okazji chcialam się rozejrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDA_KALISZ
u mnie w rodzinie zawsze pralka pralo sie tylko raz w miesiacu i nikt niechoruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda00
Serio nie chcę się pozbywać pralki, w końcu dostałam ją jako prezent ślubny. Pomóźcie jak zastąpić te chemikalia, by mój Jeremiś mógł żyć zdrowo, zdala od bakterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karyna
ja od pewnego czasu kupuje nowe ciuchy a stare wyrzucam nie piore aby bakterie z proszkow i pralek mojego brajanka nie zarazily. pozdrawiam wszystkie myslace mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz w miesiacu trzeba wyczyscic pralke, wlaczyc pusta na pranie na 95 st. , umyc szuflade i filtr. Proszki lepiej wsypywac bezposrednio do pralki bo nie ma jak dobrze umyc kanalu proszku miedzy szuflada a pralka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minia89
Ale Wy wszystko łykacie, co Wam się poda :/ Ten tag wcześniej był świetnym źródłem informacji, tylko przyszły jakieś małolaty i się śmieją z naprawdę wartościowych informacji, które tam są podawane, udając, że to my, mamusie robimy jakąś zorganizowaną akcję :/// My mamy się wspieramy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NadiaFrance
Minia, nie mąć już. To od początku była akcja nastawiona przeciwko matkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirka8
A co jest takiego śmiesznego w praniu ręcznym że trzeba się z tego śmiać? Idioci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamciaczworki
Czasem tylko ręcznie się da prać. Mąż mi kiedyś serwetki koronkow do pralki wrzucił... nic z nich nie zostało. Myślę, żę specjalnie to zrobił, bo to od mojej mamy, za którą nie przepada. A bakterii i wirusów z pralki się nie boję, bo co jakiś czas piorę z dezynfekcja w clovin ii septon i wszystko wybija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×