Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z nerwami :'(

Polecane posty

Gość gość

Jestem facetem, mam 21 lat. Cały czas myślę, że bedzie zle i sie denerwuje robi mi sie slabo, niewiem czy to nerwy :( Denerwuje sie jak jade gdzies dalej np nad morze na wakacje ponad 300km. Chce mi się wtedy srać i jest mi slabo :( Caly czas mysle o tych zlych chwilach ktore byy i caly czas mi sie to robi :( Pomozcie. Bralem Persen ale to nie pomoglo :( Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpiszcie cos :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nerwica psycholog albo spróbuj ziółek, meliska, chmiel mnie trochę pomaga Stres Control, taki preparat Olimpu z żeńszeniem, magnezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leczenie nerwicy i dobry psycholog, który będzie wspierał, to chyba najlepsza droga, wiem, bo u mnie ten sam problem, nie radze sobie z nerwami totalnie, ale teraz mam wsparcie od centrum zdrowia psychicznego w Gdyni - http://www.czpgdynia.pl/category/poradnia-zdrowia-psychicznego-dla-doroslych/ - prowadzą leczenie nerwicy i mam juz pierwsze postępy w tym zakresie, małe kroczki, ale jednak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się wydaje, że nerwica ale idz do psychiatry to Cię zdiagnozuje i to żaden wstyd bo nerwica to choroba emocji. Chodze na terapie tutaj http://psycholog-ms.pl/poradnia/ i powiem Ci, że też kiedyś miałam tak jak Ty a teraz lecze się i przeszło - naprawiam swoje życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez Internet nie można postawić diagnozy, ale objawy są dość sugestywne i rzeczywiście mogą wskazywać na zaburzenia z grupy nerwic, np. na zespół lęku uogólnionego. Warto skonsultować się z psychologiem. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×