Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość morning_coffee

przyciemnianie i zagęszczanie brwi

Polecane posty

Gość morning_coffee

Dziewczyny, mam jasne i rzadkie brwi. Henna pomaga chwilowo, bo szybko mi schodzi. O makijażu permanentnym nie ma mowy, trochę to jak tatuaż (barwnik pod skórą) i chyba zmienia kolor. Olejek rycynowy stosowałam i średnio pomógł, choć może jeszcze spróbuję. Jakieś inne propozycje żeby nie musieć codziennie malować ich kredką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzadkie i jasne lepiej wyglądają od sztucznych na malowanych grubych brwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie grzebać przy tych brwiach. Wyglądacie jak klauny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie masz włosy, karnację itp.? Z tym makijażem permanentnym nie do końca się zgodzę bo to zależy od wybranej metody. Sama nie znoszę sztuczności, ale mojej koleżance (typowo slowianskiej blondynce) zrobiono bardzo ładnie te brwi. nie powiedzialabym, ze to makijaż. Nie wiem skąd jesteś, ale akurat mogę polecić w warszawie na Karwińskiej dobre miejsce. Tam nie krzywdzą ludzi :D uuu ale się rozpisałam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem szatynką, mam bardzo jasną karnację. Też nie lubię namalowanych brwi. Henną (czarny+brąz, u kosmetyczki) wychodzi ładnie, ale po paru dniach ledwie co widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem makijaż permanentny brwi to świetna sprawa. Sama robiłam w http://www.esthe.pl/ i uważam, że efekt jest znakomity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja taki zabieg zrobiłam ostatnio w www.imageszczecin.pl. Jestem bardzo zadowolona i cena za zabieg też jest atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimka
Może henna?? Robiłam właśnie w tajemnica Urody ostatnio hennę na brwi. Oprócz tego jeszcze takie zabiegi poprawiające wygląd skóry. Może najlepiej wybierz się do kosmetyczki ona Ci podpowie bo jest mnóstwo takich zabiegów . Jeśli jesteś z okolic Poznania to Idż tam gdzie ja byłam świetny personel doradzi Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko i wyłącznie makijaż permanentny :) Paniom z Krakowa mogę polecić Magdę Lepucką. Pięknie wyrównała mi niesymetryczne brwi i dopasowała bardzo naturalny kolor. Na pewno powtórzę jeszcze kiedyś ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doniawilok
A czemu boisz się makijażu permanentnego? Przecież obecnie taki zabieg to już standard. Może naoglądałaś się nieudanych efektów i dlatego się obawiasz :P Zerknij np. tutaj: https://www.facebook.com/pg/makeup.makijaz.permanentny.warszawa/photos/?ref=page_internal jak fajnie i subtelnie może wyglądać taki makijaż. U p. Dominiki robiłam brwi a obecnie jestem zapisana na górną kreskę. Efekt jest mega delikatny, naturalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×