Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znowuposzlopadlosie jeba

psycholog poznan nfz szukam dobrego

Polecane posty

Gość znowuposzlopadlosie jeba

kto moze mi polecic dobrego psychologa w leczeniu nerwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia6543
Polecam gabinet na Szamarzewskiej - betkowski-psychoterapia.pl ! Świetny kontakt z psychologiem, niskie ceny, profesjonalna terapia! Pan Bętkowski podchodzi indywidualnie do pacjenta, chce go jak najlepiej poznać zanim zacznie terapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Po rozwodzie sama chodziłam do psychologa, konkretnie do gabinetu na Poznańskiej, Refleksja się nazywa - www.refleks-ja.pl . Chyba gorzej sobie radziłam z poczuciem samotności, niż mój ex, który szybko sobie znalazł nową żonę. Ale już jest na szczęście dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BerenikaS
Akurat warto jest się z głosić po pomoc do dobrego psychologa. Słyszałam, że z takimi przypadkami warto zgłosić się do takiej pani http://melka-roszczyk.pl/oferta/ . Jest bardzo szanowanym psychologiem z Poznania. Wielu osobą już pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra chodzi do pani dr Olejniczak, na nfz w poradni przyjmuj****ardzo sobie chwali bo jak mowi, ze mimo ze na nfz to wizyta trwa jakies 50 min i sa regularne, co tydzien lub dwa. wczesniej wiem ze na kosmonautow do pani x chodziła raz na miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam miejsce gdzie przyjmuje kilku psychologów i terapeutów www.psychologia-solutio.pl maja gabinety na nowowiejskiego. ja trafilam na swietna psycholozke, bardzo mi pomogla wlasnie przy nerwicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na nfz to średnio polecam. Kiedyś chodziłem, to strata czasu, totalnie olewczy stosunek pan mial, ale to wiadomo, ze zalezy od tego na kogo sie trafi. Teraz chodzę do gabinetu tutaj http://uwazna-psycholog.pl/ , prywatnie ale jestem duzo bardziej zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalatka993
jeny jaka psychoterapia przez skype.... ludzie przecież to też polega na klimacie i samej atmosferze tego spotkania... Rozumiem jeśli ktoś po prostu nie jest w stanie dotrzeć do specjalisty ale bez przesady... Na nfz to wiadomo jak jest... ale może jeśli zna ktoś kogoś dobrego to może polecić. Z terapeutów prywatnych to w Poznaniu na pewno warto się umówić do Pani Marika Nowicka (ale nie wiem jak wygląda to z dostępnymi terminami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam sie, ze znalezienie psychologa na nfz bedzie graniczylo z cudem. Na Twoim miejscu od razu postawilabym na uslugi sprawdzonego, prywatnego lekarza. Czekanie w kolejce NFZ moze tylko poglebic Twoj klopot, nie ma co czekac! Moge Ci z wlasnego doswiadczenia polecic uslugi www.psychologpoznan.pl/, gdzie w przypadku nerwicy przepisano mi odpowiednie leki, a ja czuje sie coraz lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobisia
Znalezienie dobrego psychologa czasami jest sporym wyzwaniem. Podstawa jednak to zaufanie do takiej osoby. Jak szukasz kogoś sprawdzonego to mozesz się zgłosić tutaj http://melka-roszczyk.pl/#oferta . Wiem, ze ta Pani zdecydowanie jest warta polecenia. Ma bardzo dobre podejście do każdego pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ośrodek Arcus w Poznaniu. Ośrodek jest bardzo dobry. Pracują tam ludzie nie tylko profesjonalni, ale również empatyczni. Specjalizują się w uzależnieniach, depresjach i stanach lękowych. Polecam się do nich zgłosić. Tutaj jest kontakt http://uzaleznieniapoznan.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli sprawdzony psycholog z Poznania, to szczerze polecam specjalistów z Centrum Psychoterapii Solutio. Proszę umówić się na spotkanie z psychologiem lub psychoterapeutą przez telefon lub stronę internetową. Na pewno wskażą Państwu właściwą drogę wyjścia z Państwa problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolony gość
Również polecam wizytę u tych specjalistów: https://psychologia-solutio.pl Mam do nich pełne zaufanie, a to chyba najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psychomedic w zasadzie ma byc skojarzany co roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka9898
Znam bardzo dobrze wykwalifikowana panią psycholog, natomiast nie pracuje ona na nfz. Jednak warto jest się do niej zgłosić bo na pewno pomoże rozwiązać problem. Nazywa się Ewa Gordziej - Niewczyk i prowadzi Instytut Psychologii i Edukacji Dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za polecenie :) Pani Ewa to faktycznie wspaniała psycholożka. Jesteśmy po kilku spotkanich i już widze różnicę w zachowaniu córki. Wyglada, że dzięki Pani psycholog wszystko zmierza ku dobremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja

może nie na nfz, ale myślę, że lepiej zapłacić i udać się do lepszego specjalisty... widzę, że piszecie o pani Ewie Gordziej-Niewczyk. Byłam właśnie u niej niedawno i wydaje się świetnym psychologiem. Na razie jedna wizyta za mną, zobaczymy, co będzie dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobi2233

Witam. Szczerze polecam Panią Iwonę Remiszewską, doświadczoną psychoterapeutkę w nurcie Gestalt. Więcej informacji można znaleźć na jej stronie psychoterapia-iwona-remiszewska.pl Ma dobry kontakt z klientem i sama terapia, choć czasami trudna przynosi efekty. Polecam jako klient.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholog nfz
Dnia 14.08.2014 o 16:48, Gość sylwia6543 napisał:

Polecam gabinet na Szamarzewskiej - betkowski-psychoterapia.pl ! Świetny kontakt z psychologiem, niskie ceny, profesjonalna terapia! Pan Bętkowski podchodzi indywidualnie do pacjenta, chce go jak najlepiej poznać zanim zacznie terapię.

Napisał chyba że chce na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×